App Store Google Play

У гуртожитку ДНУ запустять систему контролю за відбитком пальця

16.11.2017 13:20
У гуртожитку ДНУ запустять систему контролю за відбитком пальця

До кінця 2018 року в одному з гуртожитків ДНУ ім. О. Гончара встановлять біометричну систему контролю на вхідні двері. Про це сьогодні, 16 листопада, під час прес-конференції розповів директор студентського містечка ДНУ Євген Сніда, інформує Дніпроград.

В гуртожитку №6 університету ім. О. Гончара збираються встановити біометричну систему контролю. Такі дії пов'язані з нещодавньою заявою Міносвіти щодо порушення прав студентів під час обмеження цілодобового доступу до гуртожитків. Зокрема, Міносвіти наголосило, що чинні закони України не передбачають будь-яких обмежень стосовно користування студентами-мешканцями гуртожитків своїм житловим приміщенням у певний час доби. У Міністерстві також вважають неприпустимим, коли у гуртожитках ведуть запис причин запізнення студентів у спеціальний журнал або вимагають подавати пояснювальні записки щодо запізнень із подальшим їх розглядом адміністрацією вишу.

"У ДНУ раніше працював режим доступу з 6:00 до 24:00. Наступного тижня буде введено цілодобовий доступ. Перед нами постало питання безпеки студентів. Адже найчастіше на нічний вахті в гуртожитках чергують люди похилого віку, які навряд чи зможуть щось зробити у разі форс-мажорної ситуації. Наразі це - першочергове питання. Тому ми у тестовому режимі запускаємо біометричну систему контролю на вхідних дверях за відбитком пальця", - розповів Євген Сніда.

У найближчий час буде створена біометрична база даних студентів, які проживають в гуртожитку. Сам механізм контролю коштує приблизно 35 тис. грн. За словами Євгена Сніди, мешканці гуртожитку самостійно виявили бажання встановити систему за власні кошти.

"Ми вже зібрали приблизно 25 тис. грн. Біометричний контроль працюватиме лише вночі. Окрім цього на вахті сидітиме охоронець. Вдень система не працювати. Якщо проект буде успішним, будемо думати, як поширювати його по іншим гуртожиткам", - розповів Сніда.

Нагадаємо, керівництво Дніпровського національного університету вже декілька місяців не може вирішити проблему аварійних дерев у дворі другого гуртожитку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...