App Store Google Play

Ще у двох центрах первинної медико-санітарної допомоги Дніпра запрацювала електронна черга

16.11.2017 15:20
Ще у двох центрах первинної медико-санітарної допомоги Дніпра запрацювала електронна черга

16 листопада у центрі первинної медико-санітарної допомоги №9 представили роботу системи електронного запису до лікаря. Це вже сьомий заклад в Дніпрі, де запустили подібну новацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

«Лікарі задоволені системою. Зручно і пацієнтам. За 11 місяців роботи е-черги нею скористалося близько 80 тисяч дніпрян. Приблизно 30% від мешканців Дніпра записуються до лікаря за допомогою Інтернету – це тисяча пацієнтів щодня. Далі впроваджуватимемо електронну картку пацієнта та електронний рецепт», – зазначила виконувачка обов'язків заступника міського голови Яніка Мерило.

Центр первинної медико-санітарної допомоги №9 складається з 10 амбулаторій, які обслуговують близько 116 тисяч дніпрян. Останні два тижні тут впроваджували та тестували електронний запис до лікаря.

«Протягом останніх двох тижнів ми працювали у тестовому режимі, а сьогодні вже починаємо працювати на повну. Я вважаю, що це великий крок вперед. Більшість людей має мобільні телефони та різні гаджети, тому у них є унікальна можливість не стояти у черзі, а записатися онлайн. Пацієнти тепер можуть бачити розклад лікаря в Інтернеті та обирати зручний для себе час», – розповіла головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги №9 Галина Одінцова.

Одночасно запустили електронну чергу і в центрі первинної медико-санітарної допомоги №12, який обслуговує майже 17 тисяч містян. У обох закладах використовують систему Helsi, яка допомагає записатися до лікаря через Інтернет. Тепер у Дніпрі ця система обслуговує 3 центри.

«Ми навчили вже 44 реєстраторів користуватися новою електронною реєстратурою. І вже понад 20 тис. разів мешканці Дніпра записалися на прийом, використовуючи нашу систему. Найближчим часом ми хочемо створити єдиний інформаційний простір у місті, який допоможе записуватися до лікаря будь-якої медичної установи, не виходячи з дому», – сказав директор з впровадження компанії Helsi Євген Донець.

Обрати свій центр на карті та записатися на прийом до лікаря можна також на сайті міської ради.

Невдовзі у Дніпрі електронний запис запрацює ще у п'яти центрах первинної медико-санітарної допомоги. Час впровадження залежить від погоди – зараз до закладів проводять Інтернет, але морози можуть цьому завадити. Після появи електронної черги в усіх центрах міста, будь-який дніпрянин зможе записатися до лікаря онлайн.

Нагадаємо ще перша в Дніпрі лікарня з електронною чергою в поліклініку було запущенно у грудні 2016 року. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...