App Store Google Play

У Дніпрі відбувся допрем'єрний показ фільму-номінанта на Оскар «Межа»

15 Листопада 08:00
У Дніпрі відбувся допрем'єрний показ фільму-номінанта на Оскар «Межа»

Вчора, 14 листопада, актори номінованого на Оскар фільму «Межа» презентували стрічку у Дніпрі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів продюсера та виконавців головних ролей.

В основі сюжету фільму лежить реальна історія, що переплітається з родинною драмою на словацько-українському прикордонні у 2007 році.

Продюсер Андрій Єрмак зазначив, що робота над створенням фільму тривала протягом двох років. Головна особливість – чесність, показ реалій життя без виправдань та деформацій.

«Історія, яку ми розповідає показує життя двох родин на словацько-українському кодоні без прикрас. Членів сімей поєднує спільна торгівля контрабандою та складні особисті зв’язки. Про те, як саме розвиватимуться події подій глядачі зможуть дізнатися самостійно безпосередньо в кінотеатрі», - додала актриса театру та кіно Римма Зюбіна.

Український прокат фільму «Межа» стартує з 16 листопада 2017 року. Однак у Дніпрі відбувся допрем'єрний показ стрічки у кінотеатрі «Мост-Кіно». Нову роботу передчасно покажуть ще у трьох містах - Львові, Запоріжжі та Києві.

Нагадаємо, що для дніпрян фільм "Сторожова застава" став одним з фаворитів. За кількістю переглядів, він однозначно випереджає такі фільми українського виробництва, як "Контрабас", "Припутні", "Червоний" та багато інших.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...