App Store Google Play

У Дніпрі відбувся допрем'єрний показ фільму-номінанта на Оскар «Межа»

15.11.2017 08:00
У Дніпрі відбувся допрем'єрний показ фільму-номінанта на Оскар «Межа»

Вчора, 14 листопада, актори номінованого на Оскар фільму «Межа» презентували стрічку у Дніпрі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів продюсера та виконавців головних ролей.

В основі сюжету фільму лежить реальна історія, що переплітається з родинною драмою на словацько-українському прикордонні у 2007 році.

Продюсер Андрій Єрмак зазначив, що робота над створенням фільму тривала протягом двох років. Головна особливість – чесність, показ реалій життя без виправдань та деформацій.

«Історія, яку ми розповідає показує життя двох родин на словацько-українському кодоні без прикрас. Членів сімей поєднує спільна торгівля контрабандою та складні особисті зв’язки. Про те, як саме розвиватимуться події подій глядачі зможуть дізнатися самостійно безпосередньо в кінотеатрі», - додала актриса театру та кіно Римма Зюбіна.

Український прокат фільму «Межа» стартує з 16 листопада 2017 року. Однак у Дніпрі відбувся допрем'єрний показ стрічки у кінотеатрі «Мост-Кіно». Нову роботу передчасно покажуть ще у трьох містах - Львові, Запоріжжі та Києві.

Нагадаємо, що для дніпрян фільм "Сторожова застава" став одним з фаворитів. За кількістю переглядів, він однозначно випереджає такі фільми українського виробництва, як "Контрабас", "Припутні", "Червоний" та багато інших.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...