App Store Google Play

У Дніпрі відбувся допрем'єрний показ фільму-номінанта на Оскар «Межа»

15.11.2017 08:00
У Дніпрі відбувся допрем'єрний показ фільму-номінанта на Оскар «Межа»

Вчора, 14 листопада, актори номінованого на Оскар фільму «Межа» презентували стрічку у Дніпрі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів продюсера та виконавців головних ролей.

В основі сюжету фільму лежить реальна історія, що переплітається з родинною драмою на словацько-українському прикордонні у 2007 році.

Продюсер Андрій Єрмак зазначив, що робота над створенням фільму тривала протягом двох років. Головна особливість – чесність, показ реалій життя без виправдань та деформацій.

«Історія, яку ми розповідає показує життя двох родин на словацько-українському кодоні без прикрас. Членів сімей поєднує спільна торгівля контрабандою та складні особисті зв’язки. Про те, як саме розвиватимуться події подій глядачі зможуть дізнатися самостійно безпосередньо в кінотеатрі», - додала актриса театру та кіно Римма Зюбіна.

Український прокат фільму «Межа» стартує з 16 листопада 2017 року. Однак у Дніпрі відбувся допрем'єрний показ стрічки у кінотеатрі «Мост-Кіно». Нову роботу передчасно покажуть ще у трьох містах - Львові, Запоріжжі та Києві.

Нагадаємо, що для дніпрян фільм "Сторожова застава" став одним з фаворитів. За кількістю переглядів, він однозначно випереджає такі фільми українського виробництва, як "Контрабас", "Припутні", "Червоний" та багато інших.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...