App Store Google Play

У Дніпрі відбувся допрем'єрний показ фільму-номінанта на Оскар «Межа»

15.11.2017 08:00
У Дніпрі відбувся допрем'єрний показ фільму-номінанта на Оскар «Межа»

Вчора, 14 листопада, актори номінованого на Оскар фільму «Межа» презентували стрічку у Дніпрі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів продюсера та виконавців головних ролей.

В основі сюжету фільму лежить реальна історія, що переплітається з родинною драмою на словацько-українському прикордонні у 2007 році.

Продюсер Андрій Єрмак зазначив, що робота над створенням фільму тривала протягом двох років. Головна особливість – чесність, показ реалій життя без виправдань та деформацій.

«Історія, яку ми розповідає показує життя двох родин на словацько-українському кодоні без прикрас. Членів сімей поєднує спільна торгівля контрабандою та складні особисті зв’язки. Про те, як саме розвиватимуться події подій глядачі зможуть дізнатися самостійно безпосередньо в кінотеатрі», - додала актриса театру та кіно Римма Зюбіна.

Український прокат фільму «Межа» стартує з 16 листопада 2017 року. Однак у Дніпрі відбувся допрем'єрний показ стрічки у кінотеатрі «Мост-Кіно». Нову роботу передчасно покажуть ще у трьох містах - Львові, Запоріжжі та Києві.

Нагадаємо, що для дніпрян фільм "Сторожова застава" став одним з фаворитів. За кількістю переглядів, він однозначно випереджає такі фільми українського виробництва, як "Контрабас", "Припутні", "Червоний" та багато інших.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...