App Store Google Play

У Дніпрі відбувся допрем'єрний показ фільму-номінанта на Оскар «Межа»

15.11.2017 08:00
У Дніпрі відбувся допрем'єрний показ фільму-номінанта на Оскар «Межа»

Вчора, 14 листопада, актори номінованого на Оскар фільму «Межа» презентували стрічку у Дніпрі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів продюсера та виконавців головних ролей.

В основі сюжету фільму лежить реальна історія, що переплітається з родинною драмою на словацько-українському прикордонні у 2007 році.

Продюсер Андрій Єрмак зазначив, що робота над створенням фільму тривала протягом двох років. Головна особливість – чесність, показ реалій життя без виправдань та деформацій.

«Історія, яку ми розповідає показує життя двох родин на словацько-українському кодоні без прикрас. Членів сімей поєднує спільна торгівля контрабандою та складні особисті зв’язки. Про те, як саме розвиватимуться події подій глядачі зможуть дізнатися самостійно безпосередньо в кінотеатрі», - додала актриса театру та кіно Римма Зюбіна.

Український прокат фільму «Межа» стартує з 16 листопада 2017 року. Однак у Дніпрі відбувся допрем'єрний показ стрічки у кінотеатрі «Мост-Кіно». Нову роботу передчасно покажуть ще у трьох містах - Львові, Запоріжжі та Києві.

Нагадаємо, що для дніпрян фільм "Сторожова застава" став одним з фаворитів. За кількістю переглядів, він однозначно випереджає такі фільми українського виробництва, як "Контрабас", "Припутні", "Червоний" та багато інших.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...