App Store Google Play

Новим секретарем Дніпровської міськради став заступник Філатова

15.11.2017 13:00
Новим секретарем Дніпровської міськради став заступник Філатова

Сьогодні, 15 листопада, під час 26-ої чергової сесії міськради у Дніпрі депутати обрали нового секретаря, кандидатуру якого запропонував очільник міста. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Після затвердження депутатами міськради добровільної відставки попереднього секретаря - В'ячеслава Мішалова, міський голова Борис Філатов вніс кандидатуру свого заступника, Олександра Санжари.

"Давайте оберемо секретаря, який влаштовував би всіх, який не буде створювати групи впливу, інтригувати. Я пропоную Олександа Санжару - одного з найбільш довірених моїх людей", - повідомив Філатов.

Відповідну заяву розглянули міські обранці та ухвалили щодо неї рішення. Під час таємного голосування підтримали кандидатуру Санжари 52 депутати, проти роголосувало шестеро, один - утрмиався. 

«У моїй роботі практично нічого не зміниться. Буде лише менше повноважень. Я займався підготовкою сесій, спілкувався з депутатами, вичитував документи, що виходять на сесії. Фактично я виконував ті функції, що законодавчо лежать на секретареві. Страхував і дублював», – зазначив новообраний секретар міськради.

Зазначимо, Олександр Санжара протягом двох років був заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами виконавчого комітету міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...