App Store Google Play

Новим секретарем Дніпровської міськради став заступник Філатова

15.11.2017 13:00
Новим секретарем Дніпровської міськради став заступник Філатова

Сьогодні, 15 листопада, під час 26-ої чергової сесії міськради у Дніпрі депутати обрали нового секретаря, кандидатуру якого запропонував очільник міста. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Після затвердження депутатами міськради добровільної відставки попереднього секретаря - В'ячеслава Мішалова, міський голова Борис Філатов вніс кандидатуру свого заступника, Олександра Санжари.

"Давайте оберемо секретаря, який влаштовував би всіх, який не буде створювати групи впливу, інтригувати. Я пропоную Олександа Санжару - одного з найбільш довірених моїх людей", - повідомив Філатов.

Відповідну заяву розглянули міські обранці та ухвалили щодо неї рішення. Під час таємного голосування підтримали кандидатуру Санжари 52 депутати, проти роголосувало шестеро, один - утрмиався. 

«У моїй роботі практично нічого не зміниться. Буде лише менше повноважень. Я займався підготовкою сесій, спілкувався з депутатами, вичитував документи, що виходять на сесії. Фактично я виконував ті функції, що законодавчо лежать на секретареві. Страхував і дублював», – зазначив новообраний секретар міськради.

Зазначимо, Олександр Санжара протягом двох років був заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами виконавчого комітету міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...