App Store Google Play

Новим секретарем Дніпровської міськради став заступник Філатова

15 Листопада 13:00
Новим секретарем Дніпровської міськради став заступник Філатова

Сьогодні, 15 листопада, під час 26-ої чергової сесії міськради у Дніпрі депутати обрали нового секретаря, кандидатуру якого запропонував очільник міста. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Після затвердження депутатами міськради добровільної відставки попереднього секретаря - В'ячеслава Мішалова, міський голова Борис Філатов вніс кандидатуру свого заступника, Олександра Санжари.

"Давайте оберемо секретаря, який влаштовував би всіх, який не буде створювати групи впливу, інтригувати. Я пропоную Олександа Санжару - одного з найбільш довірених моїх людей", - повідомив Філатов.

Відповідну заяву розглянули міські обранці та ухвалили щодо неї рішення. Під час таємного голосування підтримали кандидатуру Санжари 52 депутати, проти роголосувало шестеро, один - утрмиався. 

«У моїй роботі практично нічого не зміниться. Буде лише менше повноважень. Я займався підготовкою сесій, спілкувався з депутатами, вичитував документи, що виходять на сесії. Фактично я виконував ті функції, що законодавчо лежать на секретареві. Страхував і дублював», – зазначив новообраний секретар міськради.

Зазначимо, Олександр Санжара протягом двох років був заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами виконавчого комітету міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...