App Store Google Play

Новим секретарем Дніпровської міськради став заступник Філатова

15.11.2017 13:00
Новим секретарем Дніпровської міськради став заступник Філатова

Сьогодні, 15 листопада, під час 26-ої чергової сесії міськради у Дніпрі депутати обрали нового секретаря, кандидатуру якого запропонував очільник міста. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Після затвердження депутатами міськради добровільної відставки попереднього секретаря - В'ячеслава Мішалова, міський голова Борис Філатов вніс кандидатуру свого заступника, Олександра Санжари.

"Давайте оберемо секретаря, який влаштовував би всіх, який не буде створювати групи впливу, інтригувати. Я пропоную Олександа Санжару - одного з найбільш довірених моїх людей", - повідомив Філатов.

Відповідну заяву розглянули міські обранці та ухвалили щодо неї рішення. Під час таємного голосування підтримали кандидатуру Санжари 52 депутати, проти роголосувало шестеро, один - утрмиався. 

«У моїй роботі практично нічого не зміниться. Буде лише менше повноважень. Я займався підготовкою сесій, спілкувався з депутатами, вичитував документи, що виходять на сесії. Фактично я виконував ті функції, що законодавчо лежать на секретареві. Страхував і дублював», – зазначив новообраний секретар міськради.

Зазначимо, Олександр Санжара протягом двох років був заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами виконавчого комітету міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...