App Store Google Play

У мерії Дніпра будуватимуть конструктивну співпрацю з об'єднаннями домовласників, - Філатов

13.11.2017 15:00
У мерії Дніпра будуватимуть конструктивну співпрацю з об'єднаннями домовласників, - Філатов

13 листопада міський голова Дніпра Борис Філатов провів другу робочу зустріч з ініціативною групою домовласників міста. Також до діалогу він запросив представників профільних відомств і служб мерії. Борис Філатов вкотре наголосив на необхідності налагоджувати конструктивну взаємодію між домовласниками та чиновниками.

Про це повідомили у прес-службі міськради Дніпра, інформує Дніпроград.

«Відмахуватися від ОСББ не вийде. Адже це – 14% від житлового фонду. Вони нікуди не дінуться. Тому необхідно відпрацьовувати форми взаємодії. І мета нашої наради – зробити це», – зазначив міський голова.

Зустріч тривала близько години. На порядку денному – відповіді на запитання, що обговорювали кілька тижнів тому, під час першого зібрання. Так, проблеми комунікації між деякими службами та громадянами у мерії хочуть вирішити за допомогою єдиного кол-центру звернень з питань ЖКХ, де в режимі онлайн можна буде побачити статус виконання заявки. Запустити його планують після 5 грудня.

Також вже навесні хочуть подолати монополію «Дніпрокомунтрансу» щодо вивезення сміття. Крім того, у мерії налаштовані створити документальні гарантії щодо «теплих кредитів» – коштів, які надають людям на переоснащення будинків енергоощадними технологіями.

Серед іншого, обговорили й капітальні ремонти будівель, утеплення труб і встановлення індивідуального опалення. У підсумку засідання також вирішили провести нараду з податковою щодо житлових субсидій та розглянути варіанти щодо приміщень, які знаходяться всередині ОСББ.

Борис Філатов наголосив: якщо після цього засідання у домовласників залишаться обґрунтовані претензії до профільних відомств, у мерії прийматимуть відповідні кадрові рішення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...