App Store Google Play

У мерії Дніпра будуватимуть конструктивну співпрацю з об'єднаннями домовласників, - Філатов

13.11.2017 15:00
У мерії Дніпра будуватимуть конструктивну співпрацю з об'єднаннями домовласників, - Філатов

13 листопада міський голова Дніпра Борис Філатов провів другу робочу зустріч з ініціативною групою домовласників міста. Також до діалогу він запросив представників профільних відомств і служб мерії. Борис Філатов вкотре наголосив на необхідності налагоджувати конструктивну взаємодію між домовласниками та чиновниками.

Про це повідомили у прес-службі міськради Дніпра, інформує Дніпроград.

«Відмахуватися від ОСББ не вийде. Адже це – 14% від житлового фонду. Вони нікуди не дінуться. Тому необхідно відпрацьовувати форми взаємодії. І мета нашої наради – зробити це», – зазначив міський голова.

Зустріч тривала близько години. На порядку денному – відповіді на запитання, що обговорювали кілька тижнів тому, під час першого зібрання. Так, проблеми комунікації між деякими службами та громадянами у мерії хочуть вирішити за допомогою єдиного кол-центру звернень з питань ЖКХ, де в режимі онлайн можна буде побачити статус виконання заявки. Запустити його планують після 5 грудня.

Також вже навесні хочуть подолати монополію «Дніпрокомунтрансу» щодо вивезення сміття. Крім того, у мерії налаштовані створити документальні гарантії щодо «теплих кредитів» – коштів, які надають людям на переоснащення будинків енергоощадними технологіями.

Серед іншого, обговорили й капітальні ремонти будівель, утеплення труб і встановлення індивідуального опалення. У підсумку засідання також вирішили провести нараду з податковою щодо житлових субсидій та розглянути варіанти щодо приміщень, які знаходяться всередині ОСББ.

Борис Філатов наголосив: якщо після цього засідання у домовласників залишаться обґрунтовані претензії до профільних відомств, у мерії прийматимуть відповідні кадрові рішення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...