App Store Google Play

У мерії Дніпра будуватимуть конструктивну співпрацю з об'єднаннями домовласників, - Філатов

13.11.2017 15:00
У мерії Дніпра будуватимуть конструктивну співпрацю з об'єднаннями домовласників, - Філатов

13 листопада міський голова Дніпра Борис Філатов провів другу робочу зустріч з ініціативною групою домовласників міста. Також до діалогу він запросив представників профільних відомств і служб мерії. Борис Філатов вкотре наголосив на необхідності налагоджувати конструктивну взаємодію між домовласниками та чиновниками.

Про це повідомили у прес-службі міськради Дніпра, інформує Дніпроград.

«Відмахуватися від ОСББ не вийде. Адже це – 14% від житлового фонду. Вони нікуди не дінуться. Тому необхідно відпрацьовувати форми взаємодії. І мета нашої наради – зробити це», – зазначив міський голова.

Зустріч тривала близько години. На порядку денному – відповіді на запитання, що обговорювали кілька тижнів тому, під час першого зібрання. Так, проблеми комунікації між деякими службами та громадянами у мерії хочуть вирішити за допомогою єдиного кол-центру звернень з питань ЖКХ, де в режимі онлайн можна буде побачити статус виконання заявки. Запустити його планують після 5 грудня.

Також вже навесні хочуть подолати монополію «Дніпрокомунтрансу» щодо вивезення сміття. Крім того, у мерії налаштовані створити документальні гарантії щодо «теплих кредитів» – коштів, які надають людям на переоснащення будинків енергоощадними технологіями.

Серед іншого, обговорили й капітальні ремонти будівель, утеплення труб і встановлення індивідуального опалення. У підсумку засідання також вирішили провести нараду з податковою щодо житлових субсидій та розглянути варіанти щодо приміщень, які знаходяться всередині ОСББ.

Борис Філатов наголосив: якщо після цього засідання у домовласників залишаться обґрунтовані претензії до профільних відомств, у мерії прийматимуть відповідні кадрові рішення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...