App Store Google Play

У Дніпрі встановили надсучасні світлофори: що змінилося?

13 Листопада 15:20
У Дніпрі встановили надсучасні світлофори: що змінилося?

Сьогодні, 13 листопада на перехресті вулиць Січових Стрільців та Святослава Хороброго у Дніпрі презентували нові інноваційні світлофори. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У Дніпрі продовжують встановлювати надсучасні світлофорні об'єкти з підсвіткою на оцинкованій трубі, термін служби яких 20 років.

"Світлофори нового покоління встановлені на оцинкованій трубі, які не піддаються корозії, тож їх не потрібно щорічно фарбувати. Також світлофори винесені на проїжджу частину - спеціально для того, аби водій міг побачити світло навіть з четвертої смуги. Доповнює світлофорний об'єкт світлодіодне підсвічування, яке копіює сигнал світлофора. Це привертає увагу як водія, так і пішохода", - розповів Михайло Лисенко.

Цьогоріч у місті встановили 14 нових світлофорних об'єктів та модернізували 20 старих. Вартість одного об'єкта варіюється від 250 тисяч гривень до одного мільйона гривень, в залежності від складності світлофора і перехрестя. Керування ними відбуватиметься з центральної системи управління.

"Світлофори оснащенні так званим "розумним регулюванням" та обладнані "чорним ящиком". Це дозволяє зберігати інформацію, що покращить контроль руху. Наприклад, тепер можна дізнатися режим роботи світлофора під час тої чи іншої ДТП", - розповів директор КП «Дніпродорсервіс» Євген Момсенко.

Зазначимо, до кінця 2017 року нові світлофорні об'єкти з'являться на вулиці Робочій, Запорізькому шосе та вулиці Гавриленко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...