App Store Google Play

На Дніпропетровщині виділили 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло»

13.11.2017 17:40
На Дніпропетровщині виділили 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло»

На Дніпропетровщині виділили понад 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло». Це означає, що в області помешканням зможуть забезпечити лише п’ять родин.

Про особливості програми кореспонденту Дніпрограда розповів директор регіонального управління Держфонду житлового будівництва в області Володимир Косюга.

На сьогодні в усіх регіонах України діє держпрограма будівництва доступного житла для молоді. Відповідно до умов, право отримати житло мають усі громадяни, які досягли 18-річного віку та площа помешкання яких менша за 9 метрів квадратних.

Крім того, пріоритет надається переселенцям та учасникам війни на Сході країни. Підтримка полягає у сплаті державою від 30 до 50 відсотків вартості будівництва житла.

«На Дніпропетровщині виділили понад 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло». Квартира на родину з трьох осіб коштує 75 тисяч гривень. Це означає, що в області зможуть забезпечити лише п’ять родин», - пояснив Володимир Косюга.

Ці квартири отримають ті, хто першими підготують необхідний перелік документів, стануть на облік та матимуть кошти на банківському рахунку. Важливо, що гроші можна вкласти тільки в недобудовані об'єкти або ж в нове будівництво і в такий спосіб отримати квартиру. На вже існуючі квартири держпрограма не розрахована.

«Наразі на Дніпропетровщині утвердили два об’єкти - на житловому масиві Лівобережний 3 та в селі Баловка. Ще три проекти кандидатів будуть розглядатися 20 листопада», - додав Володимир Косюга.

Нагадаємо, що у Дніпрі юрист ГО «ПëѲ׻» Ксенія Онищенко розповіла, чому попри численні законопроекти та програми, отримати житло учасниками військових дій, які мають статус «внутрішньо переміщених осіб», фактично неможливо. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...