App Store Google Play

На Дніпропетровщині виділили 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло»

13.11.2017 17:40
На Дніпропетровщині виділили 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло»

На Дніпропетровщині виділили понад 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло». Це означає, що в області помешканням зможуть забезпечити лише п’ять родин.

Про особливості програми кореспонденту Дніпрограда розповів директор регіонального управління Держфонду житлового будівництва в області Володимир Косюга.

На сьогодні в усіх регіонах України діє держпрограма будівництва доступного житла для молоді. Відповідно до умов, право отримати житло мають усі громадяни, які досягли 18-річного віку та площа помешкання яких менша за 9 метрів квадратних.

Крім того, пріоритет надається переселенцям та учасникам війни на Сході країни. Підтримка полягає у сплаті державою від 30 до 50 відсотків вартості будівництва житла.

«На Дніпропетровщині виділили понад 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло». Квартира на родину з трьох осіб коштує 75 тисяч гривень. Це означає, що в області зможуть забезпечити лише п’ять родин», - пояснив Володимир Косюга.

Ці квартири отримають ті, хто першими підготують необхідний перелік документів, стануть на облік та матимуть кошти на банківському рахунку. Важливо, що гроші можна вкласти тільки в недобудовані об'єкти або ж в нове будівництво і в такий спосіб отримати квартиру. На вже існуючі квартири держпрограма не розрахована.

«Наразі на Дніпропетровщині утвердили два об’єкти - на житловому масиві Лівобережний 3 та в селі Баловка. Ще три проекти кандидатів будуть розглядатися 20 листопада», - додав Володимир Косюга.

Нагадаємо, що у Дніпрі юрист ГО «ПëѲ׻» Ксенія Онищенко розповіла, чому попри численні законопроекти та програми, отримати житло учасниками військових дій, які мають статус «внутрішньо переміщених осіб», фактично неможливо. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...