App Store Google Play

На Дніпропетровщині виділили 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло»

13 Листопада 17:40
На Дніпропетровщині виділили 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло»

На Дніпропетровщині виділили понад 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло». Це означає, що в області помешканням зможуть забезпечити лише п’ять родин.

Про особливості програми кореспонденту Дніпрограда розповів директор регіонального управління Держфонду житлового будівництва в області Володимир Косюга.

На сьогодні в усіх регіонах України діє держпрограма будівництва доступного житла для молоді. Відповідно до умов, право отримати житло мають усі громадяни, які досягли 18-річного віку та площа помешкання яких менша за 9 метрів квадратних.

Крім того, пріоритет надається переселенцям та учасникам війни на Сході країни. Підтримка полягає у сплаті державою від 30 до 50 відсотків вартості будівництва житла.

«На Дніпропетровщині виділили понад 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло». Квартира на родину з трьох осіб коштує 75 тисяч гривень. Це означає, що в області зможуть забезпечити лише п’ять родин», - пояснив Володимир Косюга.

Ці квартири отримають ті, хто першими підготують необхідний перелік документів, стануть на облік та матимуть кошти на банківському рахунку. Важливо, що гроші можна вкласти тільки в недобудовані об'єкти або ж в нове будівництво і в такий спосіб отримати квартиру. На вже існуючі квартири держпрограма не розрахована.

«Наразі на Дніпропетровщині утвердили два об’єкти - на житловому масиві Лівобережний 3 та в селі Баловка. Ще три проекти кандидатів будуть розглядатися 20 листопада», - додав Володимир Косюга.

Нагадаємо, що у Дніпрі юрист ГО «ПëѲ׻» Ксенія Онищенко розповіла, чому попри численні законопроекти та програми, отримати житло учасниками військових дій, які мають статус «внутрішньо переміщених осіб», фактично неможливо. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...