App Store Google Play

На Дніпропетровщині виділили 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло»

13.11.2017 17:40
На Дніпропетровщині виділили 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло»

На Дніпропетровщині виділили понад 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло». Це означає, що в області помешканням зможуть забезпечити лише п’ять родин.

Про особливості програми кореспонденту Дніпрограда розповів директор регіонального управління Держфонду житлового будівництва в області Володимир Косюга.

На сьогодні в усіх регіонах України діє держпрограма будівництва доступного житла для молоді. Відповідно до умов, право отримати житло мають усі громадяни, які досягли 18-річного віку та площа помешкання яких менша за 9 метрів квадратних.

Крім того, пріоритет надається переселенцям та учасникам війни на Сході країни. Підтримка полягає у сплаті державою від 30 до 50 відсотків вартості будівництва житла.

«На Дніпропетровщині виділили понад 1,5 мільйонів гривень для реалізації програми «доступне житло». Квартира на родину з трьох осіб коштує 75 тисяч гривень. Це означає, що в області зможуть забезпечити лише п’ять родин», - пояснив Володимир Косюга.

Ці квартири отримають ті, хто першими підготують необхідний перелік документів, стануть на облік та матимуть кошти на банківському рахунку. Важливо, що гроші можна вкласти тільки в недобудовані об'єкти або ж в нове будівництво і в такий спосіб отримати квартиру. На вже існуючі квартири держпрограма не розрахована.

«Наразі на Дніпропетровщині утвердили два об’єкти - на житловому масиві Лівобережний 3 та в селі Баловка. Ще три проекти кандидатів будуть розглядатися 20 листопада», - додав Володимир Косюга.

Нагадаємо, що у Дніпрі юрист ГО «ПëѲ׻» Ксенія Онищенко розповіла, чому попри численні законопроекти та програми, отримати житло учасниками військових дій, які мають статус «внутрішньо переміщених осіб», фактично неможливо. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...