App Store Google Play

Що намагалися приховати пожежею в Юріївський сільраді?

11.11.2017 20:00
Що намагалися приховати пожежею в Юріївський сільраді?

Під час пожежі в приміщенні Юр'ївської сільради вдалося врятувати сейф, в якому окрім документів зберігалася сепаратистська символіка - георгіївські стрічки. Прикметно, що за кілька годин до початку загорання працівники сільради разом з головою Володимиром Довбушем звільнилися з власних посад. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Юр`ївського району.

Приміщення Юр'ївської сільради спалахнуло у суботу, 4 листопада, близько 6 ранку. Загасити полум'я вдалося лише через три години, вже о 9:15 пожежа остаточно була ліквідована. В результаті згорів дах, площею в 150 кв.м., а також майно всередині.

Згідно з інформацією, саме в п'ятницю, 3 листопада, працівники сільради разом з головою Володимиром Довбушем звільнилися і поспішно покинули свої робочі місця. При цьому вони прихопили з кабінетів особисті речі та трудові книжки. Також в ніч на суботу не вийшов на чергування сторож адміністративної будівлі.

«Відповідно до поданих заяв, всі були звільнені, крім однієї особи – паспортистки», - прокоментував селищний голова Володимир Довбуш, який також залишив свою посаду.

Зі слів місцевих жителів, Юр'ївська сільрада та вся територія навколо вночі завжди освітлювалася, але в п'ятницю світло вимкнули. А на ранок суботи приміщення згоріло дотла.

Пізніше з’ясувалося, що пожежа почалася з кабінету голови сільради. Однак документи вдалося врятували, а сейфи винести. Як повідомляють місцеві журналісти, в сейфі, що належав секретарю Юр'ївського сільради, правоохоронці вилучили заборонену символіку країни-агресора - георгіївські стрічки.

На місці пожежі працює науково-дослідна лабораторія Головного управління ДСНС, яка розглядає дві версії пожежі: замикання електропроводки і підпал.

Поліцією відкрито кримінальне провадження за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, але найближчим часом статтю можуть перекваліфікувати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...