App Store Google Play

Що намагалися приховати пожежею в Юріївський сільраді?

11.11.2017 20:00
Що намагалися приховати пожежею в Юріївський сільраді?

Під час пожежі в приміщенні Юр'ївської сільради вдалося врятувати сейф, в якому окрім документів зберігалася сепаратистська символіка - георгіївські стрічки. Прикметно, що за кілька годин до початку загорання працівники сільради разом з головою Володимиром Довбушем звільнилися з власних посад. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Юр`ївського району.

Приміщення Юр'ївської сільради спалахнуло у суботу, 4 листопада, близько 6 ранку. Загасити полум'я вдалося лише через три години, вже о 9:15 пожежа остаточно була ліквідована. В результаті згорів дах, площею в 150 кв.м., а також майно всередині.

Згідно з інформацією, саме в п'ятницю, 3 листопада, працівники сільради разом з головою Володимиром Довбушем звільнилися і поспішно покинули свої робочі місця. При цьому вони прихопили з кабінетів особисті речі та трудові книжки. Також в ніч на суботу не вийшов на чергування сторож адміністративної будівлі.

«Відповідно до поданих заяв, всі були звільнені, крім однієї особи – паспортистки», - прокоментував селищний голова Володимир Довбуш, який також залишив свою посаду.

Зі слів місцевих жителів, Юр'ївська сільрада та вся територія навколо вночі завжди освітлювалася, але в п'ятницю світло вимкнули. А на ранок суботи приміщення згоріло дотла.

Пізніше з’ясувалося, що пожежа почалася з кабінету голови сільради. Однак документи вдалося врятували, а сейфи винести. Як повідомляють місцеві журналісти, в сейфі, що належав секретарю Юр'ївського сільради, правоохоронці вилучили заборонену символіку країни-агресора - георгіївські стрічки.

На місці пожежі працює науково-дослідна лабораторія Головного управління ДСНС, яка розглядає дві версії пожежі: замикання електропроводки і підпал.

Поліцією відкрито кримінальне провадження за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, але найближчим часом статтю можуть перекваліфікувати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...