App Store Google Play

Що намагалися приховати пожежею в Юріївський сільраді?

11.11.2017 20:00
Що намагалися приховати пожежею в Юріївський сільраді?

Під час пожежі в приміщенні Юр'ївської сільради вдалося врятувати сейф, в якому окрім документів зберігалася сепаратистська символіка - георгіївські стрічки. Прикметно, що за кілька годин до початку загорання працівники сільради разом з головою Володимиром Довбушем звільнилися з власних посад. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Юр`ївського району.

Приміщення Юр'ївської сільради спалахнуло у суботу, 4 листопада, близько 6 ранку. Загасити полум'я вдалося лише через три години, вже о 9:15 пожежа остаточно була ліквідована. В результаті згорів дах, площею в 150 кв.м., а також майно всередині.

Згідно з інформацією, саме в п'ятницю, 3 листопада, працівники сільради разом з головою Володимиром Довбушем звільнилися і поспішно покинули свої робочі місця. При цьому вони прихопили з кабінетів особисті речі та трудові книжки. Також в ніч на суботу не вийшов на чергування сторож адміністративної будівлі.

«Відповідно до поданих заяв, всі були звільнені, крім однієї особи – паспортистки», - прокоментував селищний голова Володимир Довбуш, який також залишив свою посаду.

Зі слів місцевих жителів, Юр'ївська сільрада та вся територія навколо вночі завжди освітлювалася, але в п'ятницю світло вимкнули. А на ранок суботи приміщення згоріло дотла.

Пізніше з’ясувалося, що пожежа почалася з кабінету голови сільради. Однак документи вдалося врятували, а сейфи винести. Як повідомляють місцеві журналісти, в сейфі, що належав секретарю Юр'ївського сільради, правоохоронці вилучили заборонену символіку країни-агресора - георгіївські стрічки.

На місці пожежі працює науково-дослідна лабораторія Головного управління ДСНС, яка розглядає дві версії пожежі: замикання електропроводки і підпал.

Поліцією відкрито кримінальне провадження за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, але найближчим часом статтю можуть перекваліфікувати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...