App Store Google Play

Гліба Пригунова обрано представником Асоціації районних і обласних рад в Мінрегіонрозвитку

11.11.2017 19:00
Гліба Пригунова обрано представником Асоціації районних і обласних рад в Мінрегіонрозвитку

Вчора, 10 листопада, відбулося чергове засідання Правління Української Асоціації районних та обласних рад. Головним завданням її роботи є напрацювання пропозицій до змін в низку законів, що регулюють діяльність місцевого самоврядування та формування бюджетів, інформує Дніпроград.

Серед головних тем сьогоднішньої повістки денної були: фінансування ПТУ державою до передачі їх на баланси обласних рад, утримання органами місцевого самоврядування приміщень закладів освіти, які неможна перепрофілювати, а на утримання приміщень не вистачає коштів у органів місцевого самоврядування.

"Напрацьовано багато пропозицій щодо змін до законів, які будуть представлені Уряду і Прем’єру наступного тижня. ПТУ до передачі на баланси обласних рад мають фінансуватися державою. Децентралізація – найуспішніша реформа України, запроваджена Президентом", - наголосив голова облради Гліба Пригунов.

Були обговорення можливості збереження районних рад до закінчення каденції, а потім їхню ліквідацію та зміну меж районів. Всі пропозиції та зміни будуть представлені Прем’єр міністру України та Уряду наступного тижня.

Гліба Пригунова, голову Дніпропетровської обласної ради, обрали представником Асоціації в Міністерстві регіонального розвитку України.

«Це довіра до досвіду нашої області – як лідера в провадженні реформи децентралізації. Дніпропетровщина доводить, що реформа децентралізації - найефективніша в нашій країни, вона реально змінює життя на краще», - прокоментував Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...