App Store Google Play

Гліба Пригунова обрано представником Асоціації районних і обласних рад в Мінрегіонрозвитку

11.11.2017 19:00
Гліба Пригунова обрано представником Асоціації районних і обласних рад в Мінрегіонрозвитку

Вчора, 10 листопада, відбулося чергове засідання Правління Української Асоціації районних та обласних рад. Головним завданням її роботи є напрацювання пропозицій до змін в низку законів, що регулюють діяльність місцевого самоврядування та формування бюджетів, інформує Дніпроград.

Серед головних тем сьогоднішньої повістки денної були: фінансування ПТУ державою до передачі їх на баланси обласних рад, утримання органами місцевого самоврядування приміщень закладів освіти, які неможна перепрофілювати, а на утримання приміщень не вистачає коштів у органів місцевого самоврядування.

"Напрацьовано багато пропозицій щодо змін до законів, які будуть представлені Уряду і Прем’єру наступного тижня. ПТУ до передачі на баланси обласних рад мають фінансуватися державою. Децентралізація – найуспішніша реформа України, запроваджена Президентом", - наголосив голова облради Гліба Пригунов.

Були обговорення можливості збереження районних рад до закінчення каденції, а потім їхню ліквідацію та зміну меж районів. Всі пропозиції та зміни будуть представлені Прем’єр міністру України та Уряду наступного тижня.

Гліба Пригунова, голову Дніпропетровської обласної ради, обрали представником Асоціації в Міністерстві регіонального розвитку України.

«Це довіра до досвіду нашої області – як лідера в провадженні реформи децентралізації. Дніпропетровщина доводить, що реформа децентралізації - найефективніша в нашій країни, вона реально змінює життя на краще», - прокоментував Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...