App Store Google Play

Гліба Пригунова обрано представником Асоціації районних і обласних рад в Мінрегіонрозвитку

11.11.2017 19:00
Гліба Пригунова обрано представником Асоціації районних і обласних рад в Мінрегіонрозвитку

Вчора, 10 листопада, відбулося чергове засідання Правління Української Асоціації районних та обласних рад. Головним завданням її роботи є напрацювання пропозицій до змін в низку законів, що регулюють діяльність місцевого самоврядування та формування бюджетів, інформує Дніпроград.

Серед головних тем сьогоднішньої повістки денної були: фінансування ПТУ державою до передачі їх на баланси обласних рад, утримання органами місцевого самоврядування приміщень закладів освіти, які неможна перепрофілювати, а на утримання приміщень не вистачає коштів у органів місцевого самоврядування.

"Напрацьовано багато пропозицій щодо змін до законів, які будуть представлені Уряду і Прем’єру наступного тижня. ПТУ до передачі на баланси обласних рад мають фінансуватися державою. Децентралізація – найуспішніша реформа України, запроваджена Президентом", - наголосив голова облради Гліба Пригунов.

Були обговорення можливості збереження районних рад до закінчення каденції, а потім їхню ліквідацію та зміну меж районів. Всі пропозиції та зміни будуть представлені Прем’єр міністру України та Уряду наступного тижня.

Гліба Пригунова, голову Дніпропетровської обласної ради, обрали представником Асоціації в Міністерстві регіонального розвитку України.

«Це довіра до досвіду нашої області – як лідера в провадженні реформи децентралізації. Дніпропетровщина доводить, що реформа децентралізації - найефективніша в нашій країни, вона реально змінює життя на краще», - прокоментував Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...