App Store Google Play

Гліба Пригунова обрано представником Асоціації районних і обласних рад в Мінрегіонрозвитку

11 Листопада 19:00
Гліба Пригунова обрано представником Асоціації районних і обласних рад в Мінрегіонрозвитку

Вчора, 10 листопада, відбулося чергове засідання Правління Української Асоціації районних та обласних рад. Головним завданням її роботи є напрацювання пропозицій до змін в низку законів, що регулюють діяльність місцевого самоврядування та формування бюджетів, інформує Дніпроград.

Серед головних тем сьогоднішньої повістки денної були: фінансування ПТУ державою до передачі їх на баланси обласних рад, утримання органами місцевого самоврядування приміщень закладів освіти, які неможна перепрофілювати, а на утримання приміщень не вистачає коштів у органів місцевого самоврядування.

"Напрацьовано багато пропозицій щодо змін до законів, які будуть представлені Уряду і Прем’єру наступного тижня. ПТУ до передачі на баланси обласних рад мають фінансуватися державою. Децентралізація – найуспішніша реформа України, запроваджена Президентом", - наголосив голова облради Гліба Пригунов.

Були обговорення можливості збереження районних рад до закінчення каденції, а потім їхню ліквідацію та зміну меж районів. Всі пропозиції та зміни будуть представлені Прем’єр міністру України та Уряду наступного тижня.

Гліба Пригунова, голову Дніпропетровської обласної ради, обрали представником Асоціації в Міністерстві регіонального розвитку України.

«Це довіра до досвіду нашої області – як лідера в провадженні реформи децентралізації. Дніпропетровщина доводить, що реформа децентралізації - найефективніша в нашій країни, вона реально змінює життя на краще», - прокоментував Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...