App Store Google Play

Гліба Пригунова обрано представником Асоціації районних і обласних рад в Мінрегіонрозвитку

11.11.2017 19:00
Гліба Пригунова обрано представником Асоціації районних і обласних рад в Мінрегіонрозвитку

Вчора, 10 листопада, відбулося чергове засідання Правління Української Асоціації районних та обласних рад. Головним завданням її роботи є напрацювання пропозицій до змін в низку законів, що регулюють діяльність місцевого самоврядування та формування бюджетів, інформує Дніпроград.

Серед головних тем сьогоднішньої повістки денної були: фінансування ПТУ державою до передачі їх на баланси обласних рад, утримання органами місцевого самоврядування приміщень закладів освіти, які неможна перепрофілювати, а на утримання приміщень не вистачає коштів у органів місцевого самоврядування.

"Напрацьовано багато пропозицій щодо змін до законів, які будуть представлені Уряду і Прем’єру наступного тижня. ПТУ до передачі на баланси обласних рад мають фінансуватися державою. Децентралізація – найуспішніша реформа України, запроваджена Президентом", - наголосив голова облради Гліба Пригунов.

Були обговорення можливості збереження районних рад до закінчення каденції, а потім їхню ліквідацію та зміну меж районів. Всі пропозиції та зміни будуть представлені Прем’єр міністру України та Уряду наступного тижня.

Гліба Пригунова, голову Дніпропетровської обласної ради, обрали представником Асоціації в Міністерстві регіонального розвитку України.

«Це довіра до досвіду нашої області – як лідера в провадженні реформи децентралізації. Дніпропетровщина доводить, що реформа децентралізації - найефективніша в нашій країни, вона реально змінює життя на краще», - прокоментував Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...