App Store Google Play

У Дніпрі заснували журналістську премію імені Бориса Брагінського

09.11.2017 10:40
У Дніпрі заснували журналістську премію імені Бориса Брагінського

У Дніпрі заснували премію імені відомого місцевого журналіста Бориса Брагинського. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив очільник Дніпра Борис Філатов.

"Рішенням міського голови Дніпра буде заснована стипендія для студентів-журналістів і організовано щорічний захід (а-ля книжкова виставка) імені Бориса Брагінського. Художня рада Дніпра внесе пропозицію на затвердження міської ради", - заявив міський голова.

Зазначимо, Борис Брагинський помер минулого тижня, 3 жовтня, внаслідок інсульту та після кількох днів перебування в реанімації. Автору багатьох резонансних медійних проектів було 58 років. 

Брагинський працював кореспондентом газети «Наше місто», головним редактором дніпровського випуску газети «Комсомольская правда» та міської газети «Газета по-дніпровски». Був одним з авторів передачі «Губернські хроніки». У 2014-2015 роках обіймав посаду радника голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

У 2016-2017 роках Борис Брагинський очолював міське комунальне підприємство «Дніпропетровська міська студія телебачення».

Цієї неділі у Дніпрі простилися з відомим у місті журналістом Борисом Брагинським. Публічне прощання пройшло в холі Дніпропетровської обласної філармонії ім. Леоніда Когана, де зібралися близько 200 людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...