App Store Google Play

У Дніпрі заснували журналістську премію імені Бориса Брагінського

09.11.2017 10:40
У Дніпрі заснували журналістську премію імені Бориса Брагінського

У Дніпрі заснували премію імені відомого місцевого журналіста Бориса Брагинського. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив очільник Дніпра Борис Філатов.

"Рішенням міського голови Дніпра буде заснована стипендія для студентів-журналістів і організовано щорічний захід (а-ля книжкова виставка) імені Бориса Брагінського. Художня рада Дніпра внесе пропозицію на затвердження міської ради", - заявив міський голова.

Зазначимо, Борис Брагинський помер минулого тижня, 3 жовтня, внаслідок інсульту та після кількох днів перебування в реанімації. Автору багатьох резонансних медійних проектів було 58 років. 

Брагинський працював кореспондентом газети «Наше місто», головним редактором дніпровського випуску газети «Комсомольская правда» та міської газети «Газета по-дніпровски». Був одним з авторів передачі «Губернські хроніки». У 2014-2015 роках обіймав посаду радника голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

У 2016-2017 роках Борис Брагинський очолював міське комунальне підприємство «Дніпропетровська міська студія телебачення».

Цієї неділі у Дніпрі простилися з відомим у місті журналістом Борисом Брагинським. Публічне прощання пройшло в холі Дніпропетровської обласної філармонії ім. Леоніда Когана, де зібралися близько 200 людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...