App Store Google Play

У Дніпрі заснували журналістську премію імені Бориса Брагінського

09.11.2017 10:40
У Дніпрі заснували журналістську премію імені Бориса Брагінського

У Дніпрі заснували премію імені відомого місцевого журналіста Бориса Брагинського. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив очільник Дніпра Борис Філатов.

"Рішенням міського голови Дніпра буде заснована стипендія для студентів-журналістів і організовано щорічний захід (а-ля книжкова виставка) імені Бориса Брагінського. Художня рада Дніпра внесе пропозицію на затвердження міської ради", - заявив міський голова.

Зазначимо, Борис Брагинський помер минулого тижня, 3 жовтня, внаслідок інсульту та після кількох днів перебування в реанімації. Автору багатьох резонансних медійних проектів було 58 років. 

Брагинський працював кореспондентом газети «Наше місто», головним редактором дніпровського випуску газети «Комсомольская правда» та міської газети «Газета по-дніпровски». Був одним з авторів передачі «Губернські хроніки». У 2014-2015 роках обіймав посаду радника голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

У 2016-2017 роках Борис Брагинський очолював міське комунальне підприємство «Дніпропетровська міська студія телебачення».

Цієї неділі у Дніпрі простилися з відомим у місті журналістом Борисом Брагинським. Публічне прощання пройшло в холі Дніпропетровської обласної філармонії ім. Леоніда Когана, де зібралися близько 200 людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...