App Store Google Play

Студентів та школярів з Дніпра запрошують на всеукраїнський дебатний турнір

9 Листопада 15:40
Студентів та школярів з Дніпра запрошують на всеукраїнський дебатний турнір

Дніпрян запрошують взяти участь у Всеукраїнському дебатному турнірі «3V»-2017. Про це сьогодні, 9 листопада, кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори заходу.

Цими вихідними у Дніпрі вже у восьме пройде дебатний турнір «3V». Кожен учасник отримує можливість висловитись на актуальну тему, а кожен бажаючий може стати глядачем.

«У нас є три команди досвідчених студентів, а також вперше виступатимуть школярі. Студенти моделюватимуть одну з тем, яка стосуватиметься парламенту Великобританії. Школярі отримали теми за два тижні і будуть обговорювати питання про те, хто має право вирішувати важливі питання про здоров’я дітей -  батьки чи лікарі», - пояснила організатор Ірина Петриківська.

Захід проводиться у форматі всеукраїнських етапів з дебатів. Заключні змагання визначать чемпіонів України серед кандидатів турніру. Серед учасників спікери з Одеси, Хмельницького, Вінниці, Чернігова, Харкова та інших регіонів країни. Очікуються бажаючі з Дніпра. Зареєструватися можна за посилання, натиснувши тут.

«Дебати розвивають гнучкість мислення, адже завдання - довести та переконати в певній думці, навіть якщо в реальному житті ти маєш протилежні погляди», - додала співорганізатор Вікторія Семенова.

Дебати стартують у Дніпрі 11 листопада з 13.00 та включають чотири раунди. 12 листопада відбудеться п’ятий етап, півфінал та фінал. Місце проведення з’ясовується та буде зазначене за посиланням. Вхід вільний.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині проходив перший в Україні турнір фінансової грамотності серед школярів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...