App Store Google Play

Студентів та школярів з Дніпра запрошують на всеукраїнський дебатний турнір

09.11.2017 15:40
Студентів та школярів з Дніпра запрошують на всеукраїнський дебатний турнір

Дніпрян запрошують взяти участь у Всеукраїнському дебатному турнірі «3V»-2017. Про це сьогодні, 9 листопада, кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори заходу.

Цими вихідними у Дніпрі вже у восьме пройде дебатний турнір «3V». Кожен учасник отримує можливість висловитись на актуальну тему, а кожен бажаючий може стати глядачем.

«У нас є три команди досвідчених студентів, а також вперше виступатимуть школярі. Студенти моделюватимуть одну з тем, яка стосуватиметься парламенту Великобританії. Школярі отримали теми за два тижні і будуть обговорювати питання про те, хто має право вирішувати важливі питання про здоров’я дітей -  батьки чи лікарі», - пояснила організатор Ірина Петриківська.

Захід проводиться у форматі всеукраїнських етапів з дебатів. Заключні змагання визначать чемпіонів України серед кандидатів турніру. Серед учасників спікери з Одеси, Хмельницького, Вінниці, Чернігова, Харкова та інших регіонів країни. Очікуються бажаючі з Дніпра. Зареєструватися можна за посилання, натиснувши тут.

«Дебати розвивають гнучкість мислення, адже завдання - довести та переконати в певній думці, навіть якщо в реальному житті ти маєш протилежні погляди», - додала співорганізатор Вікторія Семенова.

Дебати стартують у Дніпрі 11 листопада з 13.00 та включають чотири раунди. 12 листопада відбудеться п’ятий етап, півфінал та фінал. Місце проведення з’ясовується та буде зазначене за посиланням. Вхід вільний.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині проходив перший в Україні турнір фінансової грамотності серед школярів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...