App Store Google Play

Студентів та школярів з Дніпра запрошують на всеукраїнський дебатний турнір

09.11.2017 15:40
Студентів та школярів з Дніпра запрошують на всеукраїнський дебатний турнір

Дніпрян запрошують взяти участь у Всеукраїнському дебатному турнірі «3V»-2017. Про це сьогодні, 9 листопада, кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори заходу.

Цими вихідними у Дніпрі вже у восьме пройде дебатний турнір «3V». Кожен учасник отримує можливість висловитись на актуальну тему, а кожен бажаючий може стати глядачем.

«У нас є три команди досвідчених студентів, а також вперше виступатимуть школярі. Студенти моделюватимуть одну з тем, яка стосуватиметься парламенту Великобританії. Школярі отримали теми за два тижні і будуть обговорювати питання про те, хто має право вирішувати важливі питання про здоров’я дітей -  батьки чи лікарі», - пояснила організатор Ірина Петриківська.

Захід проводиться у форматі всеукраїнських етапів з дебатів. Заключні змагання визначать чемпіонів України серед кандидатів турніру. Серед учасників спікери з Одеси, Хмельницького, Вінниці, Чернігова, Харкова та інших регіонів країни. Очікуються бажаючі з Дніпра. Зареєструватися можна за посилання, натиснувши тут.

«Дебати розвивають гнучкість мислення, адже завдання - довести та переконати в певній думці, навіть якщо в реальному житті ти маєш протилежні погляди», - додала співорганізатор Вікторія Семенова.

Дебати стартують у Дніпрі 11 листопада з 13.00 та включають чотири раунди. 12 листопада відбудеться п’ятий етап, півфінал та фінал. Місце проведення з’ясовується та буде зазначене за посиланням. Вхід вільний.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині проходив перший в Україні турнір фінансової грамотності серед школярів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...