App Store Google Play

Дніпрян запрошують на виставковий арт-марафон жіночої творчості

09.11.2017 14:40
Дніпрян запрошують на виставковий арт-марафон жіночої творчості

Сьогодні, 9 листопада, дніпрян запросили відвідати масштабний виставковий арт-проект, присвячений жіночій творчості - «Її величність муза». Про це кореспонденту Дніпрограда розповіли ініціатори та організатори заходу.

«Сьогодні, в день працівника культури, презентуємо масштабний проект «Її величність муза», в рамках якого буде представлено близько 600 робіт. Особливість проекту в тому, що учасниками в ньому будуть виключно жінки», - пояснив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Мета - продемонструвати творчі роботи жінок та познайомити з ними дніпрян. Роботи розміщуватимуться в різних локаціях: музеї Літературного Придніпров’я, Будинку дитячої творчості МРД,  дитячій бібліотеці художньої школи № 1, експозицію якої представлятимуть 150 робіт дівчаток. Також мистецькі твори розміщуватимуться в  Будинку архітектора, а найбільш консервативні та класичні розробки будуть виставлені в художньому музеї Дніпра.

«Проект діє з 2014 року і включає в себе цикл робіт. Наразі ми можемо розмістити лише ключові та найзмістовніші авторські полотна. Важливо зруйнувати стереотип про те, що жінка – домогосподарка, адже такі проекти показують творчий потенціал учасниць», -  зазначила директор Дніпропетровського художнього музею Тетяна Шапаренко.

«Бажаючі не мають вікових перепон для участі, тому будуть представлені роботи майстринь від юного до поважного віку. Головне – показати діапазон їхніх можливостей. До того ж, студенти художнього факультету ДНУ представлять свої напрацювання», - додав директор Дніпровської дитячої художньої школи № 1, автор масштабного арт-проекту «Її Величність Муза» Микола Хандога.

Олександр Шикуленко повідомив, що в майбутньому планується реалізувати постійно діючі виставки, адже дніпрянам є, що показувати і на що подивитися.   

Арт-проект «Її величність муза» - це безперервна мандрівка в мистецтво, яка триватиме з 10 листопада щоденно протягом двох тижнів. Початок: 14.00. Закінчення: 17.00.

Для всіх бажаючих буде надано автобус для переміщення від однієї локації до іншої, також маршрут можна визначати самостійно. Проїзд та вхід безкоштовний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...