App Store Google Play

Дніпрян запрошують на виставковий арт-марафон жіночої творчості

09.11.2017 14:40
Дніпрян запрошують на виставковий арт-марафон жіночої творчості

Сьогодні, 9 листопада, дніпрян запросили відвідати масштабний виставковий арт-проект, присвячений жіночій творчості - «Її величність муза». Про це кореспонденту Дніпрограда розповіли ініціатори та організатори заходу.

«Сьогодні, в день працівника культури, презентуємо масштабний проект «Її величність муза», в рамках якого буде представлено близько 600 робіт. Особливість проекту в тому, що учасниками в ньому будуть виключно жінки», - пояснив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Мета - продемонструвати творчі роботи жінок та познайомити з ними дніпрян. Роботи розміщуватимуться в різних локаціях: музеї Літературного Придніпров’я, Будинку дитячої творчості МРД,  дитячій бібліотеці художньої школи № 1, експозицію якої представлятимуть 150 робіт дівчаток. Також мистецькі твори розміщуватимуться в  Будинку архітектора, а найбільш консервативні та класичні розробки будуть виставлені в художньому музеї Дніпра.

«Проект діє з 2014 року і включає в себе цикл робіт. Наразі ми можемо розмістити лише ключові та найзмістовніші авторські полотна. Важливо зруйнувати стереотип про те, що жінка – домогосподарка, адже такі проекти показують творчий потенціал учасниць», -  зазначила директор Дніпропетровського художнього музею Тетяна Шапаренко.

«Бажаючі не мають вікових перепон для участі, тому будуть представлені роботи майстринь від юного до поважного віку. Головне – показати діапазон їхніх можливостей. До того ж, студенти художнього факультету ДНУ представлять свої напрацювання», - додав директор Дніпровської дитячої художньої школи № 1, автор масштабного арт-проекту «Її Величність Муза» Микола Хандога.

Олександр Шикуленко повідомив, що в майбутньому планується реалізувати постійно діючі виставки, адже дніпрянам є, що показувати і на що подивитися.   

Арт-проект «Її величність муза» - це безперервна мандрівка в мистецтво, яка триватиме з 10 листопада щоденно протягом двох тижнів. Початок: 14.00. Закінчення: 17.00.

Для всіх бажаючих буде надано автобус для переміщення від однієї локації до іншої, також маршрут можна визначати самостійно. Проїзд та вхід безкоштовний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...