App Store Google Play

Бюджетна комісія обласної ради розглянула уточнення до кошторису поточного року

09.11.2017 17:40
Бюджетна комісія обласної ради розглянула уточнення до кошторису поточного року

Бюджетна комісія обласної ради розглянула уточнення до кошторису поточного року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням сторінку облради у Facebook.

"2017 добігає кінця, але ефективне використання обласних коштів стоїть в пріоритеті роботи комісії", - зазначив її голова Андрій Ніконоров.

Під час засідання члени комісії заслухали звіт департаменту фінансів держадміністрації та проголосували за наступні видатки.

В першу чергу, в нашій області на цей рік плануються вибори у ще 3-х ОТГ, тож на підготовку процесу обласна рада спрямувала близько півмільйона гривень.

"Сьогодні формування нових громад на Дніпропетровщині є чи не найважливішим завданням для обласної ради. Ми сприяємо цьому процесу на всіх рівнях - матеріальному, консультативному, залучаємо іноземних партнерів для співпраці з громадами", - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Окрім того, бюджетна комісія проголосувала за видатки до найважливіших сфер життя області: медичну, освітню, спортивну та ін. За минулий рік майже 4,5 млн грн були направлені на закупівлю медичного обладнання та комп'ютерів для центрів обробки даних і амбулаторій сімейної медицини. Державну субвенцію бюджетам міст і районів - 7,5 млн - виділили на придбання штучного покриття для облаштування футбольних полів.

Що стосується погашення різниці в тарифах, субвенція бюджетам міст і районів становить понад 63 млн грн. Основними проектами, на які були направлені кошти області, були заходи Програми розвитку місцевого самоврядування - 156 тисяч гривень.

Майже 600 тисяч розподілили на фінансування переможців обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. 100 тисяч - на проведення досліджень для вагітних високого генетичного ризику обласному центру медичної генетики і перинатальної діагностики.

Великим проектом в області є реконструкція і будівництво відділень дитячої лікарні імені Руднєва. Для нового корпусу було виділено майже 250 тисяч гривень - на електроенцефалографічний комп'ютерний 24-канальний комплекс.

На зарплати працівникам професійно-технічних навчальних закладів виділено майже 5 млн. грн. Установам освіти: на оплату енергоносіїв - 8, 7 млн; проведення капітальних ремонтів - майже 3 млн. Також з бюджету виділено 1,2 млн грн на продовження здобуття вищої освіти 174 студентам ліквідованого Інституту «Стратегія».

Нагадаємо, в облраді зазначали, що завчасно планувати свою фінансову діяльність — найкращий спосіб підвищити ефективність діяльності комунальних підприємств та позбавитися зайвої бюрократичної тяганини.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...