App Store Google Play

Бюджетна комісія обласної ради розглянула уточнення до кошторису поточного року

09.11.2017 17:40
Бюджетна комісія обласної ради розглянула уточнення до кошторису поточного року

Бюджетна комісія обласної ради розглянула уточнення до кошторису поточного року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням сторінку облради у Facebook.

"2017 добігає кінця, але ефективне використання обласних коштів стоїть в пріоритеті роботи комісії", - зазначив її голова Андрій Ніконоров.

Під час засідання члени комісії заслухали звіт департаменту фінансів держадміністрації та проголосували за наступні видатки.

В першу чергу, в нашій області на цей рік плануються вибори у ще 3-х ОТГ, тож на підготовку процесу обласна рада спрямувала близько півмільйона гривень.

"Сьогодні формування нових громад на Дніпропетровщині є чи не найважливішим завданням для обласної ради. Ми сприяємо цьому процесу на всіх рівнях - матеріальному, консультативному, залучаємо іноземних партнерів для співпраці з громадами", - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Окрім того, бюджетна комісія проголосувала за видатки до найважливіших сфер життя області: медичну, освітню, спортивну та ін. За минулий рік майже 4,5 млн грн були направлені на закупівлю медичного обладнання та комп'ютерів для центрів обробки даних і амбулаторій сімейної медицини. Державну субвенцію бюджетам міст і районів - 7,5 млн - виділили на придбання штучного покриття для облаштування футбольних полів.

Що стосується погашення різниці в тарифах, субвенція бюджетам міст і районів становить понад 63 млн грн. Основними проектами, на які були направлені кошти області, були заходи Програми розвитку місцевого самоврядування - 156 тисяч гривень.

Майже 600 тисяч розподілили на фінансування переможців обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. 100 тисяч - на проведення досліджень для вагітних високого генетичного ризику обласному центру медичної генетики і перинатальної діагностики.

Великим проектом в області є реконструкція і будівництво відділень дитячої лікарні імені Руднєва. Для нового корпусу було виділено майже 250 тисяч гривень - на електроенцефалографічний комп'ютерний 24-канальний комплекс.

На зарплати працівникам професійно-технічних навчальних закладів виділено майже 5 млн. грн. Установам освіти: на оплату енергоносіїв - 8, 7 млн; проведення капітальних ремонтів - майже 3 млн. Також з бюджету виділено 1,2 млн грн на продовження здобуття вищої освіти 174 студентам ліквідованого Інституту «Стратегія».

Нагадаємо, в облраді зазначали, що завчасно планувати свою фінансову діяльність — найкращий спосіб підвищити ефективність діяльності комунальних підприємств та позбавитися зайвої бюрократичної тяганини.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...