App Store Google Play

Бюджетна комісія обласної ради розглянула уточнення до кошторису поточного року

9 Листопада 17:40
Бюджетна комісія обласної ради розглянула уточнення до кошторису поточного року

Бюджетна комісія обласної ради розглянула уточнення до кошторису поточного року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням сторінку облради у Facebook.

"2017 добігає кінця, але ефективне використання обласних коштів стоїть в пріоритеті роботи комісії", - зазначив її голова Андрій Ніконоров.

Під час засідання члени комісії заслухали звіт департаменту фінансів держадміністрації та проголосували за наступні видатки.

В першу чергу, в нашій області на цей рік плануються вибори у ще 3-х ОТГ, тож на підготовку процесу обласна рада спрямувала близько півмільйона гривень.

"Сьогодні формування нових громад на Дніпропетровщині є чи не найважливішим завданням для обласної ради. Ми сприяємо цьому процесу на всіх рівнях - матеріальному, консультативному, залучаємо іноземних партнерів для співпраці з громадами", - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Окрім того, бюджетна комісія проголосувала за видатки до найважливіших сфер життя області: медичну, освітню, спортивну та ін. За минулий рік майже 4,5 млн грн були направлені на закупівлю медичного обладнання та комп'ютерів для центрів обробки даних і амбулаторій сімейної медицини. Державну субвенцію бюджетам міст і районів - 7,5 млн - виділили на придбання штучного покриття для облаштування футбольних полів.

Що стосується погашення різниці в тарифах, субвенція бюджетам міст і районів становить понад 63 млн грн. Основними проектами, на які були направлені кошти області, були заходи Програми розвитку місцевого самоврядування - 156 тисяч гривень.

Майже 600 тисяч розподілили на фінансування переможців обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. 100 тисяч - на проведення досліджень для вагітних високого генетичного ризику обласному центру медичної генетики і перинатальної діагностики.

Великим проектом в області є реконструкція і будівництво відділень дитячої лікарні імені Руднєва. Для нового корпусу було виділено майже 250 тисяч гривень - на електроенцефалографічний комп'ютерний 24-канальний комплекс.

На зарплати працівникам професійно-технічних навчальних закладів виділено майже 5 млн. грн. Установам освіти: на оплату енергоносіїв - 8, 7 млн; проведення капітальних ремонтів - майже 3 млн. Також з бюджету виділено 1,2 млн грн на продовження здобуття вищої освіти 174 студентам ліквідованого Інституту «Стратегія».

Нагадаємо, в облраді зазначали, що завчасно планувати свою фінансову діяльність — найкращий спосіб підвищити ефективність діяльності комунальних підприємств та позбавитися зайвої бюрократичної тяганини.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...