App Store Google Play

В ДНУ не поспішають пиляти небезпечні дерева, які загрожують життю студентів

08.11.2017 19:00
В ДНУ не поспішають пиляти небезпечні дерева, які загрожують життю студентів

Керівництво Дніпровського національного університету вже декілька місяців не може вирішити проблему аварійних дерев у дворі другого гуртожитку. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Дніпропетровську панораму.

Ось уже чотири місяці адміністрація університету та студмістечка годує студентів обіцянками, а дерева щодня загрожують перехожим. Про це розповів студент ДНУ, що живе в гуртожитку №2 Гліб Стрижко. За словами Гліба, після аномального квітневого снігопаду більшість дерев у дворі гуртожитку виявилися в аварійному стані, з часом вони почали засихати і загрожувати перехожим.

У липні Гліб пішов до першого проректора ДНУ Олександра Кочубея з проханням спиляти дерева, на що той пообіцяв вирішити проблему за кілька тижнів. Дерева, тим не менше, ніхто до цих пір не спиляв. Наразі проректор заявляє, що про проблему дерев чотиримісячної давності він не знає і сказав, що це питання повинне вирішувати керівництво гуртожитку.

Також студент ходив до директора студмістечка ДНУ Євгену Сніда, який, в свою чергу, пообіцяв спиляти небезпечні дерева. Студент запропонував написати лист в ДСНС, проте директор студмістечка пояснив, що без узгодження ректора це неможливо. За словами Євгена Сніда лист рятувальникам все-таки направили, але повністю вирішити проблему це не допомогло.

На сьогоднішній день аварійні дерева у дворі другого гуртожитка не зрізали і вони загрожують перехожим студентам. Їх захищає тонка стрічка, яку багато хто просто ігнорує.

Як розповів директор КП "Міськзеленбуд" Юрій Фоменко, проблему аварійних дерев повинен вирішувати саме університет через те, що його територія підпорядковується Міністерству освіти, а не місцевій влади. Для спилювання дерев необхідно оголосити тендер на виконання робіт і визначити підрядника.

Нагадаємо, у Дніпрі цьогоріч посадили вдвічі більше дерев ніж видалили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...