App Store Google Play

В ДНУ не поспішають пиляти небезпечні дерева, які загрожують життю студентів

08.11.2017 19:00
В ДНУ не поспішають пиляти небезпечні дерева, які загрожують життю студентів

Керівництво Дніпровського національного університету вже декілька місяців не може вирішити проблему аварійних дерев у дворі другого гуртожитку. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Дніпропетровську панораму.

Ось уже чотири місяці адміністрація університету та студмістечка годує студентів обіцянками, а дерева щодня загрожують перехожим. Про це розповів студент ДНУ, що живе в гуртожитку №2 Гліб Стрижко. За словами Гліба, після аномального квітневого снігопаду більшість дерев у дворі гуртожитку виявилися в аварійному стані, з часом вони почали засихати і загрожувати перехожим.

У липні Гліб пішов до першого проректора ДНУ Олександра Кочубея з проханням спиляти дерева, на що той пообіцяв вирішити проблему за кілька тижнів. Дерева, тим не менше, ніхто до цих пір не спиляв. Наразі проректор заявляє, що про проблему дерев чотиримісячної давності він не знає і сказав, що це питання повинне вирішувати керівництво гуртожитку.

Також студент ходив до директора студмістечка ДНУ Євгену Сніда, який, в свою чергу, пообіцяв спиляти небезпечні дерева. Студент запропонував написати лист в ДСНС, проте директор студмістечка пояснив, що без узгодження ректора це неможливо. За словами Євгена Сніда лист рятувальникам все-таки направили, але повністю вирішити проблему це не допомогло.

На сьогоднішній день аварійні дерева у дворі другого гуртожитка не зрізали і вони загрожують перехожим студентам. Їх захищає тонка стрічка, яку багато хто просто ігнорує.

Як розповів директор КП "Міськзеленбуд" Юрій Фоменко, проблему аварійних дерев повинен вирішувати саме університет через те, що його територія підпорядковується Міністерству освіти, а не місцевій влади. Для спилювання дерев необхідно оголосити тендер на виконання робіт і визначити підрядника.

Нагадаємо, у Дніпрі цьогоріч посадили вдвічі більше дерев ніж видалили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...