App Store Google Play

«Наші»: у Дніпрі презентували волонтерські нотатки про українських воїнів

08.11.2017 08:30
«Наші»: у Дніпрі презентували волонтерські нотатки про українських воїнів

Вчора, 7 листопада, волонтерка та авторка подорожніх нотаток Ганна Терянік презентувала для дніпрян нову книгу про українських воїнів під назвою «Наші». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – залу №8 Історичного музею ім. Яворницького.

В рамках експозиції та роботи мистецького проекту «Життя на «нулі» авторка-волонтер Ганна Терянік презентувала нову збірку нотаток про побут воїнів на передовій.

«Це продовження книги «Попутники». Тут знову фігурують наші воїни, волонтери та всі небайдужі. І нам разом вже не так страшно», - зазначила авторка.

Зі слів Ганни Терянік, нова книга відображає війну, яка перейшла в інше русло. Бійцями рухає не початковий страх, тому перед читачами постають воїни в умовах військових дій, які усвідомлюють свої дії.

«Я презентую книгу для аудиторії, яка готова сприймати теми, які я піднімаю. Тож ця розмова для тих, хто цінує життя. Це розповіді про життя людей, яких неминула війна, про їх біль, почуття, надії та усвідомлення змін», - стверджує авторка.

Нагадаємо, що у Дніпрі презентували фотокнигу під назвою «Через війну. Погляд волонтера», автором якої є Дмитро Муравський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...