App Store Google Play

«Наші»: у Дніпрі презентували волонтерські нотатки про українських воїнів

08.11.2017 08:30
«Наші»: у Дніпрі презентували волонтерські нотатки про українських воїнів

Вчора, 7 листопада, волонтерка та авторка подорожніх нотаток Ганна Терянік презентувала для дніпрян нову книгу про українських воїнів під назвою «Наші». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – залу №8 Історичного музею ім. Яворницького.

В рамках експозиції та роботи мистецького проекту «Життя на «нулі» авторка-волонтер Ганна Терянік презентувала нову збірку нотаток про побут воїнів на передовій.

«Це продовження книги «Попутники». Тут знову фігурують наші воїни, волонтери та всі небайдужі. І нам разом вже не так страшно», - зазначила авторка.

Зі слів Ганни Терянік, нова книга відображає війну, яка перейшла в інше русло. Бійцями рухає не початковий страх, тому перед читачами постають воїни в умовах військових дій, які усвідомлюють свої дії.

«Я презентую книгу для аудиторії, яка готова сприймати теми, які я піднімаю. Тож ця розмова для тих, хто цінує життя. Це розповіді про життя людей, яких неминула війна, про їх біль, почуття, надії та усвідомлення змін», - стверджує авторка.

Нагадаємо, що у Дніпрі презентували фотокнигу під назвою «Через війну. Погляд волонтера», автором якої є Дмитро Муравський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...