App Store Google Play

«Наші»: у Дніпрі презентували волонтерські нотатки про українських воїнів

8 Листопада 08:30
«Наші»: у Дніпрі презентували волонтерські нотатки про українських воїнів

Вчора, 7 листопада, волонтерка та авторка подорожніх нотаток Ганна Терянік презентувала для дніпрян нову книгу про українських воїнів під назвою «Наші». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – залу №8 Історичного музею ім. Яворницького.

В рамках експозиції та роботи мистецького проекту «Життя на «нулі» авторка-волонтер Ганна Терянік презентувала нову збірку нотаток про побут воїнів на передовій.

«Це продовження книги «Попутники». Тут знову фігурують наші воїни, волонтери та всі небайдужі. І нам разом вже не так страшно», - зазначила авторка.

Зі слів Ганни Терянік, нова книга відображає війну, яка перейшла в інше русло. Бійцями рухає не початковий страх, тому перед читачами постають воїни в умовах військових дій, які усвідомлюють свої дії.

«Я презентую книгу для аудиторії, яка готова сприймати теми, які я піднімаю. Тож ця розмова для тих, хто цінує життя. Це розповіді про життя людей, яких неминула війна, про їх біль, почуття, надії та усвідомлення змін», - стверджує авторка.

Нагадаємо, що у Дніпрі презентували фотокнигу під назвою «Через війну. Погляд волонтера», автором якої є Дмитро Муравський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...