App Store Google Play

«Наші»: у Дніпрі презентували волонтерські нотатки про українських воїнів

08.11.2017 08:30
«Наші»: у Дніпрі презентували волонтерські нотатки про українських воїнів

Вчора, 7 листопада, волонтерка та авторка подорожніх нотаток Ганна Терянік презентувала для дніпрян нову книгу про українських воїнів під назвою «Наші». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – залу №8 Історичного музею ім. Яворницького.

В рамках експозиції та роботи мистецького проекту «Життя на «нулі» авторка-волонтер Ганна Терянік презентувала нову збірку нотаток про побут воїнів на передовій.

«Це продовження книги «Попутники». Тут знову фігурують наші воїни, волонтери та всі небайдужі. І нам разом вже не так страшно», - зазначила авторка.

Зі слів Ганни Терянік, нова книга відображає війну, яка перейшла в інше русло. Бійцями рухає не початковий страх, тому перед читачами постають воїни в умовах військових дій, які усвідомлюють свої дії.

«Я презентую книгу для аудиторії, яка готова сприймати теми, які я піднімаю. Тож ця розмова для тих, хто цінує життя. Це розповіді про життя людей, яких неминула війна, про їх біль, почуття, надії та усвідомлення змін», - стверджує авторка.

Нагадаємо, що у Дніпрі презентували фотокнигу під назвою «Через війну. Погляд волонтера», автором якої є Дмитро Муравський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...