App Store Google Play

«Наші»: у Дніпрі презентували волонтерські нотатки про українських воїнів

08.11.2017 08:30
«Наші»: у Дніпрі презентували волонтерські нотатки про українських воїнів

Вчора, 7 листопада, волонтерка та авторка подорожніх нотаток Ганна Терянік презентувала для дніпрян нову книгу про українських воїнів під назвою «Наші». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – залу №8 Історичного музею ім. Яворницького.

В рамках експозиції та роботи мистецького проекту «Життя на «нулі» авторка-волонтер Ганна Терянік презентувала нову збірку нотаток про побут воїнів на передовій.

«Це продовження книги «Попутники». Тут знову фігурують наші воїни, волонтери та всі небайдужі. І нам разом вже не так страшно», - зазначила авторка.

Зі слів Ганни Терянік, нова книга відображає війну, яка перейшла в інше русло. Бійцями рухає не початковий страх, тому перед читачами постають воїни в умовах військових дій, які усвідомлюють свої дії.

«Я презентую книгу для аудиторії, яка готова сприймати теми, які я піднімаю. Тож ця розмова для тих, хто цінує життя. Це розповіді про життя людей, яких неминула війна, про їх біль, почуття, надії та усвідомлення змін», - стверджує авторка.

Нагадаємо, що у Дніпрі презентували фотокнигу під назвою «Через війну. Погляд волонтера», автором якої є Дмитро Муравський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...