App Store Google Play

«Життя на нулі»: фотознімки дніпрянина з передової допомогли повернути бійців до мирного життя

07.11.2017 11:40
«Життя на нулі»: фотознімки дніпрянина з передової допомогли повернути бійців до мирного життя

Сьогодні, 7 листопада, організатори та партнери проекту «Життя на нулі» розповіли, як фотознімки дніпрянина з передової допомогли повернути бійців до мирного життя. Про реабілітацію через мистецтво повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів спікерів.

«Ідея створення проекту виникла з 2016 року. Справа в тому, що дніпрянин Юрія Величко, який два роки був на війні, фіксував на фотоплівку побут побратимів. Він це робив з метою збереження, а не для виставки. Однак повернувшись з фронту, він зрозумів, що саме це заняття допомогло йому реабілітуватися. Юрій Величко додав, що багато бійців на передовій також мають творчі здобутки – художні, поетичні тощо», - пояснила керівник проекту «Життя на нулі» Інна Єрмакова.

Організатори проекту зазначили, що це виключно приватна ініціатива, яка фінансується за рахунок авторів виставок та презентацій.

«Після виставки у липні, ми почали розробку мистецького візуального проекту. Крім того, обговорення та дискусії з гостями дають змогу зрозуміти їхнє ставлення та думки, які виникають під час перегляду», - зазначила керівник проекту «Життя на нулі».

Автори проекту мандрують різними куточками України. У виставкових залах вони зустрічаються з хлопцями-ветеранами, молоддю, дружинами, які чекають своїх чоловіків з фронту.

«Також ми піднімаємо тему капеланства, адже Дніпро – місто, з якого можна маршруткою доїхати до зони військових дій. В віддалених регіонах про те, що війна в Україні триває четвертий рік, на жаль, забувають», - додала Інна Єрмакова.

Волонтер Наталія Гейман переконана, що особливість проекту в тому, що він допомагає нагадати про війну тим, хто не знав, забув чи не хотів знати. Для тих, хто не був на передовій, це найкращій спосіб дізнатися про життя бійців на лінії зіткнення.

Учасники проекту переконані, що у кожного свій «нуль» – хтось воює на фронті, інші допомагають волонтерством, мистецтвом, капеланством чи позитивними змінами себе та світу навколо.

Мистецький проект у Дніпрі триватиме 10 листопада, тому в останні дні відбудеться ще три зустрічі. Відвідати платформу можна в історичному музей Дніпра на другому поверсі у залі №8. Вхід вільний.

Нагадаємо, що 12 жовтня у Дніпрі відкрилась мистецька платформа «Життя на нулі». Також дніпряни переглянули документальний фільм «Паралелі», в якому розповідається про життя українських воїнів в зоні ведення війни.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...