App Store Google Play

В поліції проведуть службове розслідування стосовно побиття активістів, які вимагали затримати сепаратиста

07.11.2017 21:30
В поліції проведуть службове розслідування стосовно побиття активістів, які вимагали затримати сепаратиста

Вимоги активістів організації «С14» про затримання голови забороненої судом організації «Союзу радянських офіцерів» Віктора Марченко, який провів сьогодні незаконний мітинг, в поліції назвали «дрібним хуліганством» а супровід поліцією відомого сепаратиста, який ще вчора закликав до порушення територіальної цілісності країни, до таксі – "турботою про його життя і здоров’я". 

Наказ про службове розслідування інцидента біля Амур-Нижньодніпровського районного відділку поліції, внаслідок якого постраждали кілька активістів, у тому числі і помічник народного депутата, депутат Чечелівської районної ради Кирило Дороленко, вже видано. Результати його стануть відомі упродовж місяця. Про це кореспонденту Дніпрограда повідомив начальник райвідділку Олександр Міщанинець.

За словами очільника відомства, розслідування спиратиметься в тому числі і на відеозаписи з чотирьох камер спостереження, розміщених на першому поверсі відділку, а також на відео з боді-камер патрульних.

Усі камери працювали справно, всі відеозаписи з них передадуть уповноваженим для проведення розслідування особам. Особи поліцейських, які здійснювали затримання, встановлені.

Як розповів Міщанинець, правоохоронці силоміць затягли до відділку Кирила Дороленка, який фільмував події і вимагав від поліції затримати лідера забороненої організації, для складання адміністративного протоколу за статтею «Дрібне хуліганство», втім так і не склали його, оскільки активісту через завдані співробітниками поліції численні тілесні ушкодження довелося викликати «швидку».

 Чи були дії правоохоронців адекватними, Міщанинець прокоментувати відмовився, пославшись на неупередженість в рамках проведення розслідування.

Поліцейські, пояснює голова райвіддлку, намагались вберегти Віктора Марченко від самосуду з боку громадян. Зрештою, він визнав, що жодних закликів до фізичного впливу на сепаратиста, так само як і його заяв про небезпеку для його життя, озвучено не було. Стосовно Марченка наразі порушено справу за статтею 436-1 ККУ (Виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік або їх фрагментів на всій території України).

Копирсання поліцейських у наплічнику Дороленка, внаслідок чого у активіста зникло посвідчення помічника народного депутата, начальник районного відділу назвав «поверхневим оглядом».

Зрештою, Олександр Міщанинець висловив переконання у тому, що службове розслідування буде проведене оперативно та  повному обсязі, а його результати, разом із відео з камер спостереження, будуть оприлюднені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...