App Store Google Play

В поліції проведуть службове розслідування стосовно побиття активістів, які вимагали затримати сепаратиста

07.11.2017 21:30
В поліції проведуть службове розслідування стосовно побиття активістів, які вимагали затримати сепаратиста

Вимоги активістів організації «С14» про затримання голови забороненої судом організації «Союзу радянських офіцерів» Віктора Марченко, який провів сьогодні незаконний мітинг, в поліції назвали «дрібним хуліганством» а супровід поліцією відомого сепаратиста, який ще вчора закликав до порушення територіальної цілісності країни, до таксі – "турботою про його життя і здоров’я". 

Наказ про службове розслідування інцидента біля Амур-Нижньодніпровського районного відділку поліції, внаслідок якого постраждали кілька активістів, у тому числі і помічник народного депутата, депутат Чечелівської районної ради Кирило Дороленко, вже видано. Результати його стануть відомі упродовж місяця. Про це кореспонденту Дніпрограда повідомив начальник райвідділку Олександр Міщанинець.

За словами очільника відомства, розслідування спиратиметься в тому числі і на відеозаписи з чотирьох камер спостереження, розміщених на першому поверсі відділку, а також на відео з боді-камер патрульних.

Усі камери працювали справно, всі відеозаписи з них передадуть уповноваженим для проведення розслідування особам. Особи поліцейських, які здійснювали затримання, встановлені.

Як розповів Міщанинець, правоохоронці силоміць затягли до відділку Кирила Дороленка, який фільмував події і вимагав від поліції затримати лідера забороненої організації, для складання адміністративного протоколу за статтею «Дрібне хуліганство», втім так і не склали його, оскільки активісту через завдані співробітниками поліції численні тілесні ушкодження довелося викликати «швидку».

 Чи були дії правоохоронців адекватними, Міщанинець прокоментувати відмовився, пославшись на неупередженість в рамках проведення розслідування.

Поліцейські, пояснює голова райвіддлку, намагались вберегти Віктора Марченко від самосуду з боку громадян. Зрештою, він визнав, що жодних закликів до фізичного впливу на сепаратиста, так само як і його заяв про небезпеку для його життя, озвучено не було. Стосовно Марченка наразі порушено справу за статтею 436-1 ККУ (Виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік або їх фрагментів на всій території України).

Копирсання поліцейських у наплічнику Дороленка, внаслідок чого у активіста зникло посвідчення помічника народного депутата, начальник районного відділу назвав «поверхневим оглядом».

Зрештою, Олександр Міщанинець висловив переконання у тому, що службове розслідування буде проведене оперативно та  повному обсязі, а його результати, разом із відео з камер спостереження, будуть оприлюднені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...