App Store Google Play

У Японії Філатов обговорив фінансування будівництва сміттєспалювального заводу у Дніпрі

06.11.2017 11:40
У Японії Філатов обговорив фінансування будівництва сміттєспалювального заводу у Дніпрі

У ході візиту до Японії мер Дніпра Борис Філатов та його заступник Михайло Лисенко провели переговори з виконавчим директором транснаціональної корпорації Marubeni Хадзиме Кавамура. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на міськраду Дніпра.

Зокрема, під час зустрічі у Токіо сторони обговорили можливість фінансування урядом Японії будівництва сміттєспалювального заводу у Дніпрі.

За словами Бориса Філатова, компанія Marubeni активно сприяє відповідним перемовинам між урядами нашої країни та Японії щодо гарантій інвестицій у зазначений проект.

Окрім перемовин, під час візиту до Токіо дніпровська делегація також відвідала Синагавське сміттєспалювальне підприємство. Завод Shinagawa Incineration Plant почав працювати у 2006 році. Щодоби він здатен спалювати біля 600 тонн відходів. Потужність виробництва підприємства сягає 15 тис.кВт.

Нагадаємо, що міський голова Борис Філатов зараз перебуває з офіційним візитом у Японії. У рамках цієї поїздки 2 листопада мер Дніпра вже зустрівся з віце-президентом Японського агентства з міжнародного співробітництва (JICA).

Під час переговорів сторони домовилися, що в січні 2018 року технічні експерти з Японії приїдуть до Дніпра, щоб дослідити місце будівництва сміттєспалювального заводу у місті. Також спеціалісти вивчатимуть стан полігону, куди сьогодні звозять відходи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...