App Store Google Play

У Японії Філатов обговорив фінансування будівництва сміттєспалювального заводу у Дніпрі

06.11.2017 11:40
У Японії Філатов обговорив фінансування будівництва сміттєспалювального заводу у Дніпрі

У ході візиту до Японії мер Дніпра Борис Філатов та його заступник Михайло Лисенко провели переговори з виконавчим директором транснаціональної корпорації Marubeni Хадзиме Кавамура. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на міськраду Дніпра.

Зокрема, під час зустрічі у Токіо сторони обговорили можливість фінансування урядом Японії будівництва сміттєспалювального заводу у Дніпрі.

За словами Бориса Філатова, компанія Marubeni активно сприяє відповідним перемовинам між урядами нашої країни та Японії щодо гарантій інвестицій у зазначений проект.

Окрім перемовин, під час візиту до Токіо дніпровська делегація також відвідала Синагавське сміттєспалювальне підприємство. Завод Shinagawa Incineration Plant почав працювати у 2006 році. Щодоби він здатен спалювати біля 600 тонн відходів. Потужність виробництва підприємства сягає 15 тис.кВт.

Нагадаємо, що міський голова Борис Філатов зараз перебуває з офіційним візитом у Японії. У рамках цієї поїздки 2 листопада мер Дніпра вже зустрівся з віце-президентом Японського агентства з міжнародного співробітництва (JICA).

Під час переговорів сторони домовилися, що в січні 2018 року технічні експерти з Японії приїдуть до Дніпра, щоб дослідити місце будівництва сміттєспалювального заводу у місті. Також спеціалісти вивчатимуть стан полігону, куди сьогодні звозять відходи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...