App Store Google Play

У Японії Філатов обговорив фінансування будівництва сміттєспалювального заводу у Дніпрі

06.11.2017 11:40
У Японії Філатов обговорив фінансування будівництва сміттєспалювального заводу у Дніпрі

У ході візиту до Японії мер Дніпра Борис Філатов та його заступник Михайло Лисенко провели переговори з виконавчим директором транснаціональної корпорації Marubeni Хадзиме Кавамура. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на міськраду Дніпра.

Зокрема, під час зустрічі у Токіо сторони обговорили можливість фінансування урядом Японії будівництва сміттєспалювального заводу у Дніпрі.

За словами Бориса Філатова, компанія Marubeni активно сприяє відповідним перемовинам між урядами нашої країни та Японії щодо гарантій інвестицій у зазначений проект.

Окрім перемовин, під час візиту до Токіо дніпровська делегація також відвідала Синагавське сміттєспалювальне підприємство. Завод Shinagawa Incineration Plant почав працювати у 2006 році. Щодоби він здатен спалювати біля 600 тонн відходів. Потужність виробництва підприємства сягає 15 тис.кВт.

Нагадаємо, що міський голова Борис Філатов зараз перебуває з офіційним візитом у Японії. У рамках цієї поїздки 2 листопада мер Дніпра вже зустрівся з віце-президентом Японського агентства з міжнародного співробітництва (JICA).

Під час переговорів сторони домовилися, що в січні 2018 року технічні експерти з Японії приїдуть до Дніпра, щоб дослідити місце будівництва сміттєспалювального заводу у місті. Також спеціалісти вивчатимуть стан полігону, куди сьогодні звозять відходи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...