App Store Google Play

У Японії Філатов обговорив фінансування будівництва сміттєспалювального заводу у Дніпрі

06.11.2017 11:40
У Японії Філатов обговорив фінансування будівництва сміттєспалювального заводу у Дніпрі

У ході візиту до Японії мер Дніпра Борис Філатов та його заступник Михайло Лисенко провели переговори з виконавчим директором транснаціональної корпорації Marubeni Хадзиме Кавамура. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на міськраду Дніпра.

Зокрема, під час зустрічі у Токіо сторони обговорили можливість фінансування урядом Японії будівництва сміттєспалювального заводу у Дніпрі.

За словами Бориса Філатова, компанія Marubeni активно сприяє відповідним перемовинам між урядами нашої країни та Японії щодо гарантій інвестицій у зазначений проект.

Окрім перемовин, під час візиту до Токіо дніпровська делегація також відвідала Синагавське сміттєспалювальне підприємство. Завод Shinagawa Incineration Plant почав працювати у 2006 році. Щодоби він здатен спалювати біля 600 тонн відходів. Потужність виробництва підприємства сягає 15 тис.кВт.

Нагадаємо, що міський голова Борис Філатов зараз перебуває з офіційним візитом у Японії. У рамках цієї поїздки 2 листопада мер Дніпра вже зустрівся з віце-президентом Японського агентства з міжнародного співробітництва (JICA).

Під час переговорів сторони домовилися, що в січні 2018 року технічні експерти з Японії приїдуть до Дніпра, щоб дослідити місце будівництва сміттєспалювального заводу у місті. Також спеціалісти вивчатимуть стан полігону, куди сьогодні звозять відходи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...