App Store Google Play

Дніпровські бійці та волонтери влаштували флешмоб проти тиску Роскомнагляду

06.11.2017 20:30
Дніпровські бійці та волонтери влаштували флешмоб проти тиску Роскомнагляду

Сьогодні, 6 листопада, дніпровські бійці, ветерани війни на Сході України та волонтери влаштувати флешмоб проти Роскомнагляду, який намагається блокувати відео програми на YouTube-каналі про українських добровольців. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – подвір’я офісу «51 каналу».

У випуску програми «Знай наших» від 21 жовтня 2017 року йшлося про хлопця, який повернувся з зони військових дій, перебував у гарячих точках, включно з аеропортом у Донецьку. На Донбас потрапив як доброволець у складі «Правого сектора». Справа в тому, що виключно в Росії організація «Правого сектора» вважається екстремістською.

У зв’язку з цим російський державний цензор Роскомнагляд (російська Федеральна служба по нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій) поскаржився на відео цієї програми офісу YouTube, який підтримав скаргу та прийняв рішення, що програма «Знай наших» порушує закон.

«Наш флешмоб  - відповідь на спроби перешкодити показу відеоролику програми «Знай наших», учасником якого є безпосередньо я. Такі дії російських структур показують їхню суть. Вони бояться наших висловів, адже ми здатні об’єднатися та протистояти негараздам», - пояснив ветеран війни на Сході України, боєць 5-го окремого батальйону ДУК ПС Станіслав Джумаєв.

Учасники флешмобу скандували фрази та лозунги: «Роскомнагляд, ПНХ», «Знай наших», «Слава Україні» та  «Героям слава».

«Я думаю, що війна триває не лише на Сході України, адже наразі ведеться потужна гібридна війна з боку Росії . Тому ми проти блокування наших відео, це зовсім не їхня справа», - зазначив голова ГО «Народна армія», волонтер Олександр Островський.

Нагадаємо, що виконавчий директор Дніпровської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (телеканал «51 канал») Валентин Чанглі повідомив про лист від офісу YouTube з вимогою видалити з YouTube-каналу «51 каналу» відео програми «Знай наших».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...