App Store Google Play

Дніпровські бійці та волонтери влаштували флешмоб проти тиску Роскомнагляду

06.11.2017 20:30
Дніпровські бійці та волонтери влаштували флешмоб проти тиску Роскомнагляду

Сьогодні, 6 листопада, дніпровські бійці, ветерани війни на Сході України та волонтери влаштувати флешмоб проти Роскомнагляду, який намагається блокувати відео програми на YouTube-каналі про українських добровольців. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – подвір’я офісу «51 каналу».

У випуску програми «Знай наших» від 21 жовтня 2017 року йшлося про хлопця, який повернувся з зони військових дій, перебував у гарячих точках, включно з аеропортом у Донецьку. На Донбас потрапив як доброволець у складі «Правого сектора». Справа в тому, що виключно в Росії організація «Правого сектора» вважається екстремістською.

У зв’язку з цим російський державний цензор Роскомнагляд (російська Федеральна служба по нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій) поскаржився на відео цієї програми офісу YouTube, який підтримав скаргу та прийняв рішення, що програма «Знай наших» порушує закон.

«Наш флешмоб  - відповідь на спроби перешкодити показу відеоролику програми «Знай наших», учасником якого є безпосередньо я. Такі дії російських структур показують їхню суть. Вони бояться наших висловів, адже ми здатні об’єднатися та протистояти негараздам», - пояснив ветеран війни на Сході України, боєць 5-го окремого батальйону ДУК ПС Станіслав Джумаєв.

Учасники флешмобу скандували фрази та лозунги: «Роскомнагляд, ПНХ», «Знай наших», «Слава Україні» та  «Героям слава».

«Я думаю, що війна триває не лише на Сході України, адже наразі ведеться потужна гібридна війна з боку Росії . Тому ми проти блокування наших відео, це зовсім не їхня справа», - зазначив голова ГО «Народна армія», волонтер Олександр Островський.

Нагадаємо, що виконавчий директор Дніпровської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (телеканал «51 канал») Валентин Чанглі повідомив про лист від офісу YouTube з вимогою видалити з YouTube-каналу «51 каналу» відео програми «Знай наших».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...