App Store Google Play

Дніпровські бійці та волонтери влаштували флешмоб проти тиску Роскомнагляду

06.11.2017 20:30
Дніпровські бійці та волонтери влаштували флешмоб проти тиску Роскомнагляду

Сьогодні, 6 листопада, дніпровські бійці, ветерани війни на Сході України та волонтери влаштувати флешмоб проти Роскомнагляду, який намагається блокувати відео програми на YouTube-каналі про українських добровольців. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – подвір’я офісу «51 каналу».

У випуску програми «Знай наших» від 21 жовтня 2017 року йшлося про хлопця, який повернувся з зони військових дій, перебував у гарячих точках, включно з аеропортом у Донецьку. На Донбас потрапив як доброволець у складі «Правого сектора». Справа в тому, що виключно в Росії організація «Правого сектора» вважається екстремістською.

У зв’язку з цим російський державний цензор Роскомнагляд (російська Федеральна служба по нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій) поскаржився на відео цієї програми офісу YouTube, який підтримав скаргу та прийняв рішення, що програма «Знай наших» порушує закон.

«Наш флешмоб  - відповідь на спроби перешкодити показу відеоролику програми «Знай наших», учасником якого є безпосередньо я. Такі дії російських структур показують їхню суть. Вони бояться наших висловів, адже ми здатні об’єднатися та протистояти негараздам», - пояснив ветеран війни на Сході України, боєць 5-го окремого батальйону ДУК ПС Станіслав Джумаєв.

Учасники флешмобу скандували фрази та лозунги: «Роскомнагляд, ПНХ», «Знай наших», «Слава Україні» та  «Героям слава».

«Я думаю, що війна триває не лише на Сході України, адже наразі ведеться потужна гібридна війна з боку Росії . Тому ми проти блокування наших відео, це зовсім не їхня справа», - зазначив голова ГО «Народна армія», волонтер Олександр Островський.

Нагадаємо, що виконавчий директор Дніпровської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (телеканал «51 канал») Валентин Чанглі повідомив про лист від офісу YouTube з вимогою видалити з YouTube-каналу «51 каналу» відео програми «Знай наших».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...