App Store Google Play

Маловідоме минуле: дніпрянам розповіли про боротьбу земляків за незалежність України у XX ст.

04.11.2017 20:00
Маловідоме минуле: дніпрянам розповіли про боротьбу земляків за незалежність України у XX ст.

Сьогодні, 4 листопада, у приміщені "Агентства розвитку Дніпра" відбувся науково-практичний семінар, присвячений боротьбі українців за незалежність на території нинішньої Дніпропетровської області, повідомляє Дніпроград.

"Я щиро радію, що подібні заходи проходять саме у нас. Розповідати про історію рідного краю, яка була забута протягом багатьох років це не просто цікаво, а ще й необхідно для того, щоб зберегти нашу українську ідентичність у майбутньому. Сподіваюся, що подібні просвітницькі зустрічі стануть доброю традицією для Дніпра", - зазначив Володимир Панченко, директор КП "Агентство розвитку Дніпра".

Дослідженням Українського визвольного руху наразі займаютсья не тільки історики, а і юристи та звичайні громадяни, для яких віднайти та зберегти пам'ять про цю маловідому сторінку минулого є однією із головних цілей у житті. Свої напрацювання публіці представили дослідники з усієї Дніпропетровської області.

Окрім цього, участь у семінарі взяли і представники молодої генерації дніпрян, які сьогодні займаються пропагуванням української культури та історії у Дніпрі.

"Нашій молоді необхідно показувати правильний шлях і робити це треба не тільки за допомогою лекцій чи науки. Іноді достатньо і звичайної ігрової атмосфери. Наприклад, Український інститут національної пам'яті залюбки подарував нам інтелектувальну гру про Українську революцію у 1917-1921 роках. Завдяки ній можна зацікавити молодь більше вивчати свою історію та заглиблюватися в неї", - повідомив Гліб Стрижко, громадський активіст та ініціатор відкриття Кузні української інтелігенції.

У свою чергу, голова Дніпровського товариства політв'язнів та репресованих Іван Дремлюга запросив учасників заходу та усіх небайдужиї дніпрян запросили на майбутню зустріч, присвячену пам'яті Василя Макуха, яка відбудеться об 11-00 14 листопада у Дніпропетровському обласному інституті пісядипломної педагогічної освіти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...