App Store Google Play

Маловідоме минуле: дніпрянам розповіли про боротьбу земляків за незалежність України у XX ст.

04.11.2017 20:00
Маловідоме минуле: дніпрянам розповіли про боротьбу земляків за незалежність України у XX ст.

Сьогодні, 4 листопада, у приміщені "Агентства розвитку Дніпра" відбувся науково-практичний семінар, присвячений боротьбі українців за незалежність на території нинішньої Дніпропетровської області, повідомляє Дніпроград.

"Я щиро радію, що подібні заходи проходять саме у нас. Розповідати про історію рідного краю, яка була забута протягом багатьох років це не просто цікаво, а ще й необхідно для того, щоб зберегти нашу українську ідентичність у майбутньому. Сподіваюся, що подібні просвітницькі зустрічі стануть доброю традицією для Дніпра", - зазначив Володимир Панченко, директор КП "Агентство розвитку Дніпра".

Дослідженням Українського визвольного руху наразі займаютсья не тільки історики, а і юристи та звичайні громадяни, для яких віднайти та зберегти пам'ять про цю маловідому сторінку минулого є однією із головних цілей у житті. Свої напрацювання публіці представили дослідники з усієї Дніпропетровської області.

Окрім цього, участь у семінарі взяли і представники молодої генерації дніпрян, які сьогодні займаються пропагуванням української культури та історії у Дніпрі.

"Нашій молоді необхідно показувати правильний шлях і робити це треба не тільки за допомогою лекцій чи науки. Іноді достатньо і звичайної ігрової атмосфери. Наприклад, Український інститут національної пам'яті залюбки подарував нам інтелектувальну гру про Українську революцію у 1917-1921 роках. Завдяки ній можна зацікавити молодь більше вивчати свою історію та заглиблюватися в неї", - повідомив Гліб Стрижко, громадський активіст та ініціатор відкриття Кузні української інтелігенції.

У свою чергу, голова Дніпровського товариства політв'язнів та репресованих Іван Дремлюга запросив учасників заходу та усіх небайдужиї дніпрян запросили на майбутню зустріч, присвячену пам'яті Василя Макуха, яка відбудеться об 11-00 14 листопада у Дніпропетровському обласному інституті пісядипломної педагогічної освіти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...