App Store Google Play

До Дніпра завітає Святійший Патріарх Київський Філарет: програма візиту

03.11.2017 21:00
До Дніпра завітає Святійший Патріарх Київський Філарет: програма візиту
Цими вихідними, 4 та 5 листопада, до Дніпра приїздить Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет, який освятить новий храм УПЦ КП у місті та нагородить волонтерів. Про програму візиту, а також тимчасове обмеження руху транспорту кореспонденту Дніпрограда розповів керуючий Дніпроперовської єпархії Владика Симеон.

"Приїзд патріара Філарета у Дніпро - довгочікувана подія. Минулого року він завітав, аби відкрити Єпархіальне управління - фактично головний офіс УПЦ КП у місті. За цей час поблизу приміщення розгорнувся храм та недільна школа", - зазначив керуючий Дніпроперовської єпархії Владика Симеон.

Вже завтра, 4 листопада, з нагоди відзначення Дня волонтера патріарх Філарет нагородить 25 осіб Дніпропетровської області, які постійно надавали гуманітарну допомогу українським воїнам.

"За підтримки меценатів та невтомної праці священнослужителів у Дніпрі відкриється перлина УПЦ КП - храм на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість». Саме шановний патріарх візьме участь в освяченні храму", - розповів Владика.

Всіх дніпрян запросили прийти та з 09.30 до 11.00 підтримати Богослужіння та відкриття єпархіального комплексу «Українське подвір’я». У зв'язку з подіями буде перекрита частина вулиці Січових стрільців. Також у храмі встановлять екран для транслювання церковної служби, тому всі присутні зможуть побачити церемонію освячення. До того ж, за бажанням кожен зможе безкоштовно випити чаю або кави.

"Крім того, 5 листопада о 16.00 патріарх відвідає єврейський культурний центр "Менору". Це прецедентна подія, яка показує та підтверджує нашу єдність. Патріарх Філарет хоче подякувати єврейській громаді за підтримку українців у 2014 рокці та сьогодні. Адже представники громади не залишили своєї домівки, а всіляко допомогають та співпрацюють з усіма жителями Дніпра. Це приклад справжнього порозуміння", - переконаний керуючий єпархією.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...