App Store Google Play

До Дніпра завітає Святійший Патріарх Київський Філарет: програма візиту

03.11.2017 21:00
До Дніпра завітає Святійший Патріарх Київський Філарет: програма візиту
Цими вихідними, 4 та 5 листопада, до Дніпра приїздить Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет, який освятить новий храм УПЦ КП у місті та нагородить волонтерів. Про програму візиту, а також тимчасове обмеження руху транспорту кореспонденту Дніпрограда розповів керуючий Дніпроперовської єпархії Владика Симеон.

"Приїзд патріара Філарета у Дніпро - довгочікувана подія. Минулого року він завітав, аби відкрити Єпархіальне управління - фактично головний офіс УПЦ КП у місті. За цей час поблизу приміщення розгорнувся храм та недільна школа", - зазначив керуючий Дніпроперовської єпархії Владика Симеон.

Вже завтра, 4 листопада, з нагоди відзначення Дня волонтера патріарх Філарет нагородить 25 осіб Дніпропетровської області, які постійно надавали гуманітарну допомогу українським воїнам.

"За підтримки меценатів та невтомної праці священнослужителів у Дніпрі відкриється перлина УПЦ КП - храм на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість». Саме шановний патріарх візьме участь в освяченні храму", - розповів Владика.

Всіх дніпрян запросили прийти та з 09.30 до 11.00 підтримати Богослужіння та відкриття єпархіального комплексу «Українське подвір’я». У зв'язку з подіями буде перекрита частина вулиці Січових стрільців. Також у храмі встановлять екран для транслювання церковної служби, тому всі присутні зможуть побачити церемонію освячення. До того ж, за бажанням кожен зможе безкоштовно випити чаю або кави.

"Крім того, 5 листопада о 16.00 патріарх відвідає єврейський культурний центр "Менору". Це прецедентна подія, яка показує та підтверджує нашу єдність. Патріарх Філарет хоче подякувати єврейській громаді за підтримку українців у 2014 рокці та сьогодні. Адже представники громади не залишили своєї домівки, а всіляко допомогають та співпрацюють з усіма жителями Дніпра. Це приклад справжнього порозуміння", - переконаний керуючий єпархією.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...