App Store Google Play

Світлофори та зовнішнє освітлення у Дніпрі "порозумнішали"

30.10.2017 15:40
Світлофори та зовнішнє освітлення у Дніпрі "порозумнішали"

У Дніпрі активно модернізують світлофори та електромережі зовнішнього освітлення на вулицях та проспектах міста, що дозволяє ефективніше використовувати ресурси і час. Сьогодні, 30 жовтня, під час прес-конференції про це розповів заступник міського голови Михайло Лисенко, інформує Дніпроград.

Протягом року у місті осучаснили світлофори та об'єднали їх в одну спільну мережу. Тепер вони працюють через контролери та віддалену систему.

"Коли випадають рясні опади, зокрема сніг, доводиться вимикати світлофор на певних ділянках. Раніше це робилося вручну - приїжджала автовишка, ставилися сходи, фахівець відкривав блок і викруткою його вимикав. Зараз вже на 70% світлофорах встановлені автоматичні контролери, і усі вимкнення та включення робляться дистанційно", - розповів Михайло Лисенко.

На кожному світлофорі встановлені GPS-датчики, завдяки яким можна віддалено з'ясувати справність світлофору та перемикати режими. У наступному році на дистанційне керування планують перевести всі світлофори.

Також до кінця року по всьому місту буде встановлено 2000 світлодіодних світильників, термін їх експлуатації - 10 років. 

"Вони дають якісне освітлення і вимагають менших витрат. Єдиним недоліком LED-світильників є те, що для їх використання потрібно міняти все кріплення і дроти. Також ми закінчуємо роботу із встановлення датчиків на лініях електромереж зовнішнього освітлення. Зараз в КП "Міськсвітло" встановлено більше 60% датчиків. Тепер керівництво КП, сидячи у себе в приміщенні та дивлячись на табло, будуть бачити в якому стані робоча лінія мережі. На жаль поки неможливо дистанційно визначати де та який точно перегорів світильник. Але якщо ряд лампочок вийде з ладу, фахівці одразу це побачать", - розповів Лисенко.

Нагадаємо, у Дніпрі до кінця року побудують 11 нових світлофорів та нанесуть 500 км дорожньої розмітки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...