App Store Google Play

Світлофори та зовнішнє освітлення у Дніпрі "порозумнішали"

30 Жовтня 15:40
Світлофори та зовнішнє освітлення у Дніпрі "порозумнішали"

У Дніпрі активно модернізують світлофори та електромережі зовнішнього освітлення на вулицях та проспектах міста, що дозволяє ефективніше використовувати ресурси і час. Сьогодні, 30 жовтня, під час прес-конференції про це розповів заступник міського голови Михайло Лисенко, інформує Дніпроград.

Протягом року у місті осучаснили світлофори та об'єднали їх в одну спільну мережу. Тепер вони працюють через контролери та віддалену систему.

"Коли випадають рясні опади, зокрема сніг, доводиться вимикати світлофор на певних ділянках. Раніше це робилося вручну - приїжджала автовишка, ставилися сходи, фахівець відкривав блок і викруткою його вимикав. Зараз вже на 70% світлофорах встановлені автоматичні контролери, і усі вимкнення та включення робляться дистанційно", - розповів Михайло Лисенко.

На кожному світлофорі встановлені GPS-датчики, завдяки яким можна віддалено з'ясувати справність світлофору та перемикати режими. У наступному році на дистанційне керування планують перевести всі світлофори.

Також до кінця року по всьому місту буде встановлено 2000 світлодіодних світильників, термін їх експлуатації - 10 років. 

"Вони дають якісне освітлення і вимагають менших витрат. Єдиним недоліком LED-світильників є те, що для їх використання потрібно міняти все кріплення і дроти. Також ми закінчуємо роботу із встановлення датчиків на лініях електромереж зовнішнього освітлення. Зараз в КП "Міськсвітло" встановлено більше 60% датчиків. Тепер керівництво КП, сидячи у себе в приміщенні та дивлячись на табло, будуть бачити в якому стані робоча лінія мережі. На жаль поки неможливо дистанційно визначати де та який точно перегорів світильник. Але якщо ряд лампочок вийде з ладу, фахівці одразу це побачать", - розповів Лисенко.

Нагадаємо, у Дніпрі до кінця року побудують 11 нових світлофорів та нанесуть 500 км дорожньої розмітки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...