App Store Google Play

Світлофори та зовнішнє освітлення у Дніпрі "порозумнішали"

30.10.2017 15:40
Світлофори та зовнішнє освітлення у Дніпрі "порозумнішали"

У Дніпрі активно модернізують світлофори та електромережі зовнішнього освітлення на вулицях та проспектах міста, що дозволяє ефективніше використовувати ресурси і час. Сьогодні, 30 жовтня, під час прес-конференції про це розповів заступник міського голови Михайло Лисенко, інформує Дніпроград.

Протягом року у місті осучаснили світлофори та об'єднали їх в одну спільну мережу. Тепер вони працюють через контролери та віддалену систему.

"Коли випадають рясні опади, зокрема сніг, доводиться вимикати світлофор на певних ділянках. Раніше це робилося вручну - приїжджала автовишка, ставилися сходи, фахівець відкривав блок і викруткою його вимикав. Зараз вже на 70% світлофорах встановлені автоматичні контролери, і усі вимкнення та включення робляться дистанційно", - розповів Михайло Лисенко.

На кожному світлофорі встановлені GPS-датчики, завдяки яким можна віддалено з'ясувати справність світлофору та перемикати режими. У наступному році на дистанційне керування планують перевести всі світлофори.

Також до кінця року по всьому місту буде встановлено 2000 світлодіодних світильників, термін їх експлуатації - 10 років. 

"Вони дають якісне освітлення і вимагають менших витрат. Єдиним недоліком LED-світильників є те, що для їх використання потрібно міняти все кріплення і дроти. Також ми закінчуємо роботу із встановлення датчиків на лініях електромереж зовнішнього освітлення. Зараз в КП "Міськсвітло" встановлено більше 60% датчиків. Тепер керівництво КП, сидячи у себе в приміщенні та дивлячись на табло, будуть бачити в якому стані робоча лінія мережі. На жаль поки неможливо дистанційно визначати де та який точно перегорів світильник. Але якщо ряд лампочок вийде з ладу, фахівці одразу це побачать", - розповів Лисенко.

Нагадаємо, у Дніпрі до кінця року побудують 11 нових світлофорів та нанесуть 500 км дорожньої розмітки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...