App Store Google Play

Світлофори та зовнішнє освітлення у Дніпрі "порозумнішали"

30.10.2017 15:40
Світлофори та зовнішнє освітлення у Дніпрі "порозумнішали"

У Дніпрі активно модернізують світлофори та електромережі зовнішнього освітлення на вулицях та проспектах міста, що дозволяє ефективніше використовувати ресурси і час. Сьогодні, 30 жовтня, під час прес-конференції про це розповів заступник міського голови Михайло Лисенко, інформує Дніпроград.

Протягом року у місті осучаснили світлофори та об'єднали їх в одну спільну мережу. Тепер вони працюють через контролери та віддалену систему.

"Коли випадають рясні опади, зокрема сніг, доводиться вимикати світлофор на певних ділянках. Раніше це робилося вручну - приїжджала автовишка, ставилися сходи, фахівець відкривав блок і викруткою його вимикав. Зараз вже на 70% світлофорах встановлені автоматичні контролери, і усі вимкнення та включення робляться дистанційно", - розповів Михайло Лисенко.

На кожному світлофорі встановлені GPS-датчики, завдяки яким можна віддалено з'ясувати справність світлофору та перемикати режими. У наступному році на дистанційне керування планують перевести всі світлофори.

Також до кінця року по всьому місту буде встановлено 2000 світлодіодних світильників, термін їх експлуатації - 10 років. 

"Вони дають якісне освітлення і вимагають менших витрат. Єдиним недоліком LED-світильників є те, що для їх використання потрібно міняти все кріплення і дроти. Також ми закінчуємо роботу із встановлення датчиків на лініях електромереж зовнішнього освітлення. Зараз в КП "Міськсвітло" встановлено більше 60% датчиків. Тепер керівництво КП, сидячи у себе в приміщенні та дивлячись на табло, будуть бачити в якому стані робоча лінія мережі. На жаль поки неможливо дистанційно визначати де та який точно перегорів світильник. Але якщо ряд лампочок вийде з ладу, фахівці одразу це побачать", - розповів Лисенко.

Нагадаємо, у Дніпрі до кінця року побудують 11 нових світлофорів та нанесуть 500 км дорожньої розмітки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...