App Store Google Play

У Дніпрі презентували фотокнигу про війну з погляду волонтера

27.10.2017 21:00
У Дніпрі презентували фотокнигу про війну з погляду волонтера

Сьогодні, 27 жовтня, у Дніпрі презентували фотокнигу під назвою «Через війну. Погляд волонтера», автором якої є Дмитро Муравський. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - книгарні "Є".

Автор книг - успішний бізнесмен, який не зміг залишитися байдужим та допомагає воякам на передовій. З 2014 року він пішов на війну в якості радника, а згодом - водія, нікому не сказавши, що є одночасно волонтером. З часом він зрозумів, що має закарбувати історичні моменти на фото.

"Коли я почав робити фото, навіть не думав, що з цього вийде книга. Я знімав у цифровому форматі, але згодом зрозумів, що багато подій залишаються поза кадром, тому почав підписувати кожен знімок. Я хотів зробити вартісний проект, який стане потрібний суспільству ", - зазначив Дмитро Муравський.

Прикметно, що створення книги ініціювало видавництво "Люта справа". Всі зображення реальні та відтворюють події з передової.

Зі слів координатора проекту - журналіста та волонтера Володимира Рунетса, часовий проміжок та географія фоторобіт охоплюють всю зону ведення війни. Перші фото датовані липнем 2014, останні – червнем 2017.

В результаті, фотобаза налічує близько 1500 робіт, серед яких ретельно обирали найкращі. Крім того, знімки підсилюються короткими та емоційними текстовими замальовки.

Нагадаємо, що дніпровські бійці показали власні фото, відео та малюнки про війну в рамках мистецької платформи «Життя на нулі».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...