App Store Google Play

У Дніпрі презентували фотокнигу про війну з погляду волонтера

27.10.2017 21:00
У Дніпрі презентували фотокнигу про війну з погляду волонтера

Сьогодні, 27 жовтня, у Дніпрі презентували фотокнигу під назвою «Через війну. Погляд волонтера», автором якої є Дмитро Муравський. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - книгарні "Є".

Автор книг - успішний бізнесмен, який не зміг залишитися байдужим та допомагає воякам на передовій. З 2014 року він пішов на війну в якості радника, а згодом - водія, нікому не сказавши, що є одночасно волонтером. З часом він зрозумів, що має закарбувати історичні моменти на фото.

"Коли я почав робити фото, навіть не думав, що з цього вийде книга. Я знімав у цифровому форматі, але згодом зрозумів, що багато подій залишаються поза кадром, тому почав підписувати кожен знімок. Я хотів зробити вартісний проект, який стане потрібний суспільству ", - зазначив Дмитро Муравський.

Прикметно, що створення книги ініціювало видавництво "Люта справа". Всі зображення реальні та відтворюють події з передової.

Зі слів координатора проекту - журналіста та волонтера Володимира Рунетса, часовий проміжок та географія фоторобіт охоплюють всю зону ведення війни. Перші фото датовані липнем 2014, останні – червнем 2017.

В результаті, фотобаза налічує близько 1500 робіт, серед яких ретельно обирали найкращі. Крім того, знімки підсилюються короткими та емоційними текстовими замальовки.

Нагадаємо, що дніпровські бійці показали власні фото, відео та малюнки про війну в рамках мистецької платформи «Життя на нулі».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...