App Store Google Play

У Дніпрі презентували фотокнигу про війну з погляду волонтера

27 Жовтня 21:00
У Дніпрі презентували фотокнигу про війну з погляду волонтера

Сьогодні, 27 жовтня, у Дніпрі презентували фотокнигу під назвою «Через війну. Погляд волонтера», автором якої є Дмитро Муравський. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - книгарні "Є".

Автор книг - успішний бізнесмен, який не зміг залишитися байдужим та допомагає воякам на передовій. З 2014 року він пішов на війну в якості радника, а згодом - водія, нікому не сказавши, що є одночасно волонтером. З часом він зрозумів, що має закарбувати історичні моменти на фото.

"Коли я почав робити фото, навіть не думав, що з цього вийде книга. Я знімав у цифровому форматі, але згодом зрозумів, що багато подій залишаються поза кадром, тому почав підписувати кожен знімок. Я хотів зробити вартісний проект, який стане потрібний суспільству ", - зазначив Дмитро Муравський.

Прикметно, що створення книги ініціювало видавництво "Люта справа". Всі зображення реальні та відтворюють події з передової.

Зі слів координатора проекту - журналіста та волонтера Володимира Рунетса, часовий проміжок та географія фоторобіт охоплюють всю зону ведення війни. Перші фото датовані липнем 2014, останні – червнем 2017.

В результаті, фотобаза налічує близько 1500 робіт, серед яких ретельно обирали найкращі. Крім того, знімки підсилюються короткими та емоційними текстовими замальовки.

Нагадаємо, що дніпровські бійці показали власні фото, відео та малюнки про війну в рамках мистецької платформи «Життя на нулі».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...