App Store Google Play

У Дніпрі презентували фотокнигу про війну з погляду волонтера

27.10.2017 21:00
У Дніпрі презентували фотокнигу про війну з погляду волонтера

Сьогодні, 27 жовтня, у Дніпрі презентували фотокнигу під назвою «Через війну. Погляд волонтера», автором якої є Дмитро Муравський. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - книгарні "Є".

Автор книг - успішний бізнесмен, який не зміг залишитися байдужим та допомагає воякам на передовій. З 2014 року він пішов на війну в якості радника, а згодом - водія, нікому не сказавши, що є одночасно волонтером. З часом він зрозумів, що має закарбувати історичні моменти на фото.

"Коли я почав робити фото, навіть не думав, що з цього вийде книга. Я знімав у цифровому форматі, але згодом зрозумів, що багато подій залишаються поза кадром, тому почав підписувати кожен знімок. Я хотів зробити вартісний проект, який стане потрібний суспільству ", - зазначив Дмитро Муравський.

Прикметно, що створення книги ініціювало видавництво "Люта справа". Всі зображення реальні та відтворюють події з передової.

Зі слів координатора проекту - журналіста та волонтера Володимира Рунетса, часовий проміжок та географія фоторобіт охоплюють всю зону ведення війни. Перші фото датовані липнем 2014, останні – червнем 2017.

В результаті, фотобаза налічує близько 1500 робіт, серед яких ретельно обирали найкращі. Крім того, знімки підсилюються короткими та емоційними текстовими замальовки.

Нагадаємо, що дніпровські бійці показали власні фото, відео та малюнки про війну в рамках мистецької платформи «Життя на нулі».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...