App Store Google Play

У Дніпрі презентували фотокнигу про війну з погляду волонтера

27.10.2017 21:00
У Дніпрі презентували фотокнигу про війну з погляду волонтера

Сьогодні, 27 жовтня, у Дніпрі презентували фотокнигу під назвою «Через війну. Погляд волонтера», автором якої є Дмитро Муравський. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - книгарні "Є".

Автор книг - успішний бізнесмен, який не зміг залишитися байдужим та допомагає воякам на передовій. З 2014 року він пішов на війну в якості радника, а згодом - водія, нікому не сказавши, що є одночасно волонтером. З часом він зрозумів, що має закарбувати історичні моменти на фото.

"Коли я почав робити фото, навіть не думав, що з цього вийде книга. Я знімав у цифровому форматі, але згодом зрозумів, що багато подій залишаються поза кадром, тому почав підписувати кожен знімок. Я хотів зробити вартісний проект, який стане потрібний суспільству ", - зазначив Дмитро Муравський.

Прикметно, що створення книги ініціювало видавництво "Люта справа". Всі зображення реальні та відтворюють події з передової.

Зі слів координатора проекту - журналіста та волонтера Володимира Рунетса, часовий проміжок та географія фоторобіт охоплюють всю зону ведення війни. Перші фото датовані липнем 2014, останні – червнем 2017.

В результаті, фотобаза налічує близько 1500 робіт, серед яких ретельно обирали найкращі. Крім того, знімки підсилюються короткими та емоційними текстовими замальовки.

Нагадаємо, що дніпровські бійці показали власні фото, відео та малюнки про війну в рамках мистецької платформи «Життя на нулі».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...