App Store Google Play

Після дощу подвір’я жителів Лівобережного-2 перетворюються на Венецію

26.10.2017 09:20
Після дощу подвір’я жителів Лівобережного-2 перетворюються на Венецію

Жителі житлового масиву Лівобережний-2 протягом семи років живуть в маленькій Венеції, адже кожен дощ призводить до затоплення подвір’я. Про це повідомляє Дніпроград с посиланням на сторінку однієї з мешканок Dariko Chrigui у Facebook.

Мешканці багатоповерхівок на Лівобережному-2 стверджують, що після дощу буквально не в змозі пройти до свого під'їзду через затоплення подвір’їв. Крім того, вода розливається та призводить до підтоплення підвалів.

«В таких ситуаціях для того, щоб підійти до сміттєвого баку та утилізувати сміття потрібні рибальські заброди. Дехто проходить по кущах, про матусь з колясками я взагалі мовчу. Численні прохання зробити з цим що-небудь ігноруються, правда Михайло Лисенко рік тому обіцяв усунути дану проблему до 2017 року», - скаржиться дописувачка.

В свою чергу, заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко в коментарі підтвердив, що дійсно на всій території житлового масиву Лівобережний ливнівки відсутні.

«Системи зливної каналізації тут немає і ніколи не було. Проект є, але його вартість на сьогоднішній день складає більше 450 мільйонів гривень», - зазначив заступник Бориса Філатова.

Нагадаємо, що Михайло Лисенко презентував нову техніку, яка буде обслуговувати дороги міста влітку та взимку. Ця система дозволить оперативно виводити техніку на вулиці міста під час різкої зміни погодних умов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...