App Store Google Play

Після дощу подвір’я жителів Лівобережного-2 перетворюються на Венецію

26.10.2017 09:20
Після дощу подвір’я жителів Лівобережного-2 перетворюються на Венецію

Жителі житлового масиву Лівобережний-2 протягом семи років живуть в маленькій Венеції, адже кожен дощ призводить до затоплення подвір’я. Про це повідомляє Дніпроград с посиланням на сторінку однієї з мешканок Dariko Chrigui у Facebook.

Мешканці багатоповерхівок на Лівобережному-2 стверджують, що після дощу буквально не в змозі пройти до свого під'їзду через затоплення подвір’їв. Крім того, вода розливається та призводить до підтоплення підвалів.

«В таких ситуаціях для того, щоб підійти до сміттєвого баку та утилізувати сміття потрібні рибальські заброди. Дехто проходить по кущах, про матусь з колясками я взагалі мовчу. Численні прохання зробити з цим що-небудь ігноруються, правда Михайло Лисенко рік тому обіцяв усунути дану проблему до 2017 року», - скаржиться дописувачка.

В свою чергу, заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко в коментарі підтвердив, що дійсно на всій території житлового масиву Лівобережний ливнівки відсутні.

«Системи зливної каналізації тут немає і ніколи не було. Проект є, але його вартість на сьогоднішній день складає більше 450 мільйонів гривень», - зазначив заступник Бориса Філатова.

Нагадаємо, що Михайло Лисенко презентував нову техніку, яка буде обслуговувати дороги міста влітку та взимку. Ця система дозволить оперативно виводити техніку на вулиці міста під час різкої зміни погодних умов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...