App Store Google Play

Після дощу подвір’я жителів Лівобережного-2 перетворюються на Венецію

26.10.2017 09:20
Після дощу подвір’я жителів Лівобережного-2 перетворюються на Венецію

Жителі житлового масиву Лівобережний-2 протягом семи років живуть в маленькій Венеції, адже кожен дощ призводить до затоплення подвір’я. Про це повідомляє Дніпроград с посиланням на сторінку однієї з мешканок Dariko Chrigui у Facebook.

Мешканці багатоповерхівок на Лівобережному-2 стверджують, що після дощу буквально не в змозі пройти до свого під'їзду через затоплення подвір’їв. Крім того, вода розливається та призводить до підтоплення підвалів.

«В таких ситуаціях для того, щоб підійти до сміттєвого баку та утилізувати сміття потрібні рибальські заброди. Дехто проходить по кущах, про матусь з колясками я взагалі мовчу. Численні прохання зробити з цим що-небудь ігноруються, правда Михайло Лисенко рік тому обіцяв усунути дану проблему до 2017 року», - скаржиться дописувачка.

В свою чергу, заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко в коментарі підтвердив, що дійсно на всій території житлового масиву Лівобережний ливнівки відсутні.

«Системи зливної каналізації тут немає і ніколи не було. Проект є, але його вартість на сьогоднішній день складає більше 450 мільйонів гривень», - зазначив заступник Бориса Філатова.

Нагадаємо, що Михайло Лисенко презентував нову техніку, яка буде обслуговувати дороги міста влітку та взимку. Ця система дозволить оперативно виводити техніку на вулиці міста під час різкої зміни погодних умов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...