App Store Google Play

Дніпрян запрошують на благодійний Різдвяний бал для воїнів зі Сходу та волонтерів

26.10.2017 15:20
Дніпрян запрошують на благодійний Різдвяний бал для воїнів зі Сходу та волонтерів

ДніпроОДА продовжує традицію проведення Різдвяного балу для бійців на Сході України, цьогорічною особливістю якого стане благодійний збір коштів для поранених воїнів. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіла координатор центру допомоги бійцям АТО та їхнім рідним при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Різдвяний бал відбудеться 23 грудня в Дніпровському театрі опери та балету. Репетиції вже розпочалися та проходять три-чотири рази на тиждень. Хореографом наразі є волонтерка Анна Петрова.

«Бал відбудеться втретє, за цей час ми змогли пересвідчитись, що такий захід потрібен. Репетиції для учасників стали не лише підготовкою, але й способом життя. Також наші учасники в травні відкривали проект «Пісні народжені в АТО», - пояснила Наталія Шуліка.

Родзинкою заходу в 2017 році стане можливість для кожного долучитися до збору коштів для поранених бійців, адже бал буде благодійним.

«Потреба матеріальної допомоги постраждалим воїнам досі залишається актуальною. Тому вхід та участь в заході безкоштовна, але внески на лікування бійцям ми заохочуємо. Танцювальна програма залишилася майже без змін та включає: віденський вальс, танго, блюз, полонез», - додала Наталія Шуліка.

Серед учасників близько п'яти пар досвідчених танцівників.

«Я танцюватиму з дружиною третій сезон поспіль. В цьому році ми обрали вальс та танго. Танці допомогли мені оговтатися після поранення. Крім повернення фізичної форми, бал допомагає пройти психологічну реабілітацію. Особисто я зміг відволіктися та зняти напругу», - поділився  боєць зі Сходу та учасник балу Володимир Аршевський.

Вхід вільний, але всім бажаючим потрібно попередньо звернутися до центру допомоги бійцям АТО та їхнім рідним при ДніпроОДА.

Нагадаємо, що у КСК "Шинник" відбувся перший в Україні різдвяний бал "Мужність та грація" для учасників АТО та волонтерів. Протягом 2,5 місяців усі репетиції пройшли 25 пар, які вивчили полонез, танго та віденський вальс.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пройшлися нацгвардійці в Кривому Розі парадним маршом під ворожими прапорами. І знаходяться ті, хто їх захищає: «Ну вони ж - люди військові. Дали наказ - виконують!» Навіть коментуват...
Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...