App Store Google Play

Дніпрян запрошують на благодійний Різдвяний бал для воїнів зі Сходу та волонтерів

26.10.2017 15:20
Дніпрян запрошують на благодійний Різдвяний бал для воїнів зі Сходу та волонтерів

ДніпроОДА продовжує традицію проведення Різдвяного балу для бійців на Сході України, цьогорічною особливістю якого стане благодійний збір коштів для поранених воїнів. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіла координатор центру допомоги бійцям АТО та їхнім рідним при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Різдвяний бал відбудеться 23 грудня в Дніпровському театрі опери та балету. Репетиції вже розпочалися та проходять три-чотири рази на тиждень. Хореографом наразі є волонтерка Анна Петрова.

«Бал відбудеться втретє, за цей час ми змогли пересвідчитись, що такий захід потрібен. Репетиції для учасників стали не лише підготовкою, але й способом життя. Також наші учасники в травні відкривали проект «Пісні народжені в АТО», - пояснила Наталія Шуліка.

Родзинкою заходу в 2017 році стане можливість для кожного долучитися до збору коштів для поранених бійців, адже бал буде благодійним.

«Потреба матеріальної допомоги постраждалим воїнам досі залишається актуальною. Тому вхід та участь в заході безкоштовна, але внески на лікування бійцям ми заохочуємо. Танцювальна програма залишилася майже без змін та включає: віденський вальс, танго, блюз, полонез», - додала Наталія Шуліка.

Серед учасників близько п'яти пар досвідчених танцівників.

«Я танцюватиму з дружиною третій сезон поспіль. В цьому році ми обрали вальс та танго. Танці допомогли мені оговтатися після поранення. Крім повернення фізичної форми, бал допомагає пройти психологічну реабілітацію. Особисто я зміг відволіктися та зняти напругу», - поділився  боєць зі Сходу та учасник балу Володимир Аршевський.

Вхід вільний, але всім бажаючим потрібно попередньо звернутися до центру допомоги бійцям АТО та їхнім рідним при ДніпроОДА.

Нагадаємо, що у КСК "Шинник" відбувся перший в Україні різдвяний бал "Мужність та грація" для учасників АТО та волонтерів. Протягом 2,5 місяців усі репетиції пройшли 25 пар, які вивчили полонез, танго та віденський вальс.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...