App Store Google Play

У День Старого Лева дніпряни спілкувалися з письменниками та отримували знижки

23 Жовтня 08:30
У День Старого Лева дніпряни спілкувалися з письменниками та отримували знижки

Вчора, 22 жовтня, у Дніпрі до Дня Старого Лева гостей чекали приємні сюрпризи, книжкові новинки, а також спілкування з відомими авторами, серед яких Мар’яна Савка – головна редакторка «ВСЛ» та Посол доброї волі ООН.

Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - книгарні-кав’ярні Старого Лева.

Головна редакторка «Видавництва Старого Лева», поетеса та перекладачка Мар’яна Савка зізналася, що більш ніж десять років не відвідувала Дніпро, а в книгарні-кав’ярні вперше. Нагода для зустрічі випала саме до Дня Старого Лева, тому вона презентувала лекцію «Я знаю, що ти інший», яку підготувала у рамках присудження їй титулу Посла доброї волі ООН.

«В цьому році я стала Посланцем доброї волі ООН в Україні. Мене та моїх колег чекає багато роботи. Однак найважливішим є збереження мирного життя, толерантності, людяності. Це ті цінності, про які не можна забувати», - зазначила спікер.

Посли доброї волі ООН та Посланці миру – це відомі особистості, які намагаються привернути увагу до проблем сучасного суспільства та закликати вирішувати їх правомірно.

Також Мар’яна Савка розповіла, що «Видавництво Старого Лева» розширює тематичне поле, тому поряд з дитячою літературою все частіше з’являються переклади класичних та сучасних авторів, розрахованих на дорослих читачів.

Крім того, з читачами зустрілися письменниця та журналістка Зоя Казанжи, публіцист Андрій Бондар та філософ Володимир Єрмоленко.

Однак і це ще не все. Відвідувачі не лише мали можливість поспілкуватися про творчість та плани на майбутнє з сучасними авторами, але й отримали знижки на улюблені книги.

Організатори завжди чекають гостей в книгарні-кав’ярні Старого Лева у Дніпрі та запевняють, що без сюрпризів ніхто не залишиться.

Графік роботи незмінний: сім днів на тиждень з 10.00 до 20.00 за адресою вулиця Глінки, 20.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...