App Store Google Play

У День Старого Лева дніпряни спілкувалися з письменниками та отримували знижки

23.10.2017 08:30
У День Старого Лева дніпряни спілкувалися з письменниками та отримували знижки

Вчора, 22 жовтня, у Дніпрі до Дня Старого Лева гостей чекали приємні сюрпризи, книжкові новинки, а також спілкування з відомими авторами, серед яких Мар’яна Савка – головна редакторка «ВСЛ» та Посол доброї волі ООН.

Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - книгарні-кав’ярні Старого Лева.

Головна редакторка «Видавництва Старого Лева», поетеса та перекладачка Мар’яна Савка зізналася, що більш ніж десять років не відвідувала Дніпро, а в книгарні-кав’ярні вперше. Нагода для зустрічі випала саме до Дня Старого Лева, тому вона презентувала лекцію «Я знаю, що ти інший», яку підготувала у рамках присудження їй титулу Посла доброї волі ООН.

«В цьому році я стала Посланцем доброї волі ООН в Україні. Мене та моїх колег чекає багато роботи. Однак найважливішим є збереження мирного життя, толерантності, людяності. Це ті цінності, про які не можна забувати», - зазначила спікер.

Посли доброї волі ООН та Посланці миру – це відомі особистості, які намагаються привернути увагу до проблем сучасного суспільства та закликати вирішувати їх правомірно.

Також Мар’яна Савка розповіла, що «Видавництво Старого Лева» розширює тематичне поле, тому поряд з дитячою літературою все частіше з’являються переклади класичних та сучасних авторів, розрахованих на дорослих читачів.

Крім того, з читачами зустрілися письменниця та журналістка Зоя Казанжи, публіцист Андрій Бондар та філософ Володимир Єрмоленко.

Однак і це ще не все. Відвідувачі не лише мали можливість поспілкуватися про творчість та плани на майбутнє з сучасними авторами, але й отримали знижки на улюблені книги.

Організатори завжди чекають гостей в книгарні-кав’ярні Старого Лева у Дніпрі та запевняють, що без сюрпризів ніхто не залишиться.

Графік роботи незмінний: сім днів на тиждень з 10.00 до 20.00 за адресою вулиця Глінки, 20.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...