App Store Google Play

У День Старого Лева дніпряни спілкувалися з письменниками та отримували знижки

23.10.2017 08:30
У День Старого Лева дніпряни спілкувалися з письменниками та отримували знижки

Вчора, 22 жовтня, у Дніпрі до Дня Старого Лева гостей чекали приємні сюрпризи, книжкові новинки, а також спілкування з відомими авторами, серед яких Мар’яна Савка – головна редакторка «ВСЛ» та Посол доброї волі ООН.

Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - книгарні-кав’ярні Старого Лева.

Головна редакторка «Видавництва Старого Лева», поетеса та перекладачка Мар’яна Савка зізналася, що більш ніж десять років не відвідувала Дніпро, а в книгарні-кав’ярні вперше. Нагода для зустрічі випала саме до Дня Старого Лева, тому вона презентувала лекцію «Я знаю, що ти інший», яку підготувала у рамках присудження їй титулу Посла доброї волі ООН.

«В цьому році я стала Посланцем доброї волі ООН в Україні. Мене та моїх колег чекає багато роботи. Однак найважливішим є збереження мирного життя, толерантності, людяності. Це ті цінності, про які не можна забувати», - зазначила спікер.

Посли доброї волі ООН та Посланці миру – це відомі особистості, які намагаються привернути увагу до проблем сучасного суспільства та закликати вирішувати їх правомірно.

Також Мар’яна Савка розповіла, що «Видавництво Старого Лева» розширює тематичне поле, тому поряд з дитячою літературою все частіше з’являються переклади класичних та сучасних авторів, розрахованих на дорослих читачів.

Крім того, з читачами зустрілися письменниця та журналістка Зоя Казанжи, публіцист Андрій Бондар та філософ Володимир Єрмоленко.

Однак і це ще не все. Відвідувачі не лише мали можливість поспілкуватися про творчість та плани на майбутнє з сучасними авторами, але й отримали знижки на улюблені книги.

Організатори завжди чекають гостей в книгарні-кав’ярні Старого Лева у Дніпрі та запевняють, що без сюрпризів ніхто не залишиться.

Графік роботи незмінний: сім днів на тиждень з 10.00 до 20.00 за адресою вулиця Глінки, 20.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...