App Store Google Play

У День Старого Лева дніпряни спілкувалися з письменниками та отримували знижки

23.10.2017 08:30
У День Старого Лева дніпряни спілкувалися з письменниками та отримували знижки

Вчора, 22 жовтня, у Дніпрі до Дня Старого Лева гостей чекали приємні сюрпризи, книжкові новинки, а також спілкування з відомими авторами, серед яких Мар’яна Савка – головна редакторка «ВСЛ» та Посол доброї волі ООН.

Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - книгарні-кав’ярні Старого Лева.

Головна редакторка «Видавництва Старого Лева», поетеса та перекладачка Мар’яна Савка зізналася, що більш ніж десять років не відвідувала Дніпро, а в книгарні-кав’ярні вперше. Нагода для зустрічі випала саме до Дня Старого Лева, тому вона презентувала лекцію «Я знаю, що ти інший», яку підготувала у рамках присудження їй титулу Посла доброї волі ООН.

«В цьому році я стала Посланцем доброї волі ООН в Україні. Мене та моїх колег чекає багато роботи. Однак найважливішим є збереження мирного життя, толерантності, людяності. Це ті цінності, про які не можна забувати», - зазначила спікер.

Посли доброї волі ООН та Посланці миру – це відомі особистості, які намагаються привернути увагу до проблем сучасного суспільства та закликати вирішувати їх правомірно.

Також Мар’яна Савка розповіла, що «Видавництво Старого Лева» розширює тематичне поле, тому поряд з дитячою літературою все частіше з’являються переклади класичних та сучасних авторів, розрахованих на дорослих читачів.

Крім того, з читачами зустрілися письменниця та журналістка Зоя Казанжи, публіцист Андрій Бондар та філософ Володимир Єрмоленко.

Однак і це ще не все. Відвідувачі не лише мали можливість поспілкуватися про творчість та плани на майбутнє з сучасними авторами, але й отримали знижки на улюблені книги.

Організатори завжди чекають гостей в книгарні-кав’ярні Старого Лева у Дніпрі та запевняють, що без сюрпризів ніхто не залишиться.

Графік роботи незмінний: сім днів на тиждень з 10.00 до 20.00 за адресою вулиця Глінки, 20.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...