App Store Google Play

Світ темряви: у Дніпрі відбудеться благодійна вечеря BLACK BOX

23.10.2017 15:20
Світ темряви: у Дніпрі відбудеться благодійна вечеря BLACK BOX

Міжнародний благодійний фонд  «Let’s help!» запрошує дніпрян на благодійну вечерю в повній темряві, що відбудеться 26 жовтня у ресторані "Lucia" о 19:00. Зібрані в рамках вечері кошти підуть на придбання принтеру Брайля. Про це під час прес-конференції у будівлі міськраді розповіли організатори заходу, інформує Дніпроград з місця подій.

Доторкнутися до світу незрячих людей, відчути життя на дотик і скуштувати три страви у повній темряві мають можливість 80 дніпрян, які стануть гостями унікальної благодійної вечері «BLACK BOX Дніпро». На виручені кошти планують придбати принтер Брайля аби забезпечити спеціалізованою літературою дніпровську міську громадську організацію сліпих "На перекір долі".

"За всі роки незалежності випуск літератури для незрячих людей в Україні фінансувався за залишковим принципом. Для дітей, за рахунок державних коштів, видавалося в середньому по одній книзі на рік і це при тому, що в Україні проживає близько 10 000 незрячих дітей. Ми вже провели «BLACK BOX» в Києві, Одесі та Львові, загалом нам вдалося залучити понад 600 тисяч гривень. На ці кошти було закуплено два принтери Брайля, а також зроблено операції на очі п’ятьом дітям. Зараз ми ставимо собі за мету придбати принтер Брайля для незрячих дніпрян, щоб місцеве товариство сліпих не було залежне ні від кого", - розповіла засновниця та Голова Правління МБФ "Let's help" Ольга Бондаренко.

Участь у вечері візьмуть 80 дніпрян, зокрема – представники бізнесових та політичних кіл регіону й громадські діячі.

"Формат заходу – гала-вечеря, де представники місцевого бізнесу та громадські діячі не просто жертвують кошти на благодійність, а на декілька годин занурюються в повну темряву, що дозволить всім гостям ближче познайомитись зі світом незрячих людей", - розповів директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько.

Подати заявку на вечерю можна залишивши свої контакти на електронну пошту [email protected]. Вартість запрошення – три тисячі гривень. 

Зазначимо, "Black Box" став найкращим інноваційним проектом на всеукраїнських конкурсах «Ukrainian Event Awards» та «Благодійна Україна – 2015». 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...