App Store Google Play

На Дніпропетровщині судять чотири комунальні підприємства за необґрунтоване підвищення тарифів

23.10.2017 15:40
На Дніпропетровщині судять чотири комунальні підприємства за необґрунтоване підвищення тарифів

Правоохоронці Дніпропетровщини викрили неправомірну діяльність посадових осіб ряду комунальних підприємств регіону, що спеціалізуються на тепловодопостачанні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу УЗЕ Дніпропетровської області.

Встановлено факти незаконного формування тарифів, необґрунтованого їх завищення, які призвели до завдання мільйонних збитків населенню Дніпропетровщини. Проведено спільні заходи, направлені на перерахунок вартості тарифів на користь споживачів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що деякі комунальні підприємства Дніпропетровщини надавали послуги з тепловодопостачання за необґрунтованими тарифами. У результаті до суду направлено матеріали кримінальних проваджень відносно посадових осіб МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі», КП «Павлоградтеплоенерго», ДП «Криворіжтеплоцентраль» та КП «Кривбасводоканал».

Відтак один із керівників МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі» обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) КК України, в результаті чого, упродовж 2014 року підприємство безпідставно отримало майже 5 мільйонів гривень від мешканців міста.

У вчиненні службової недбалості обвинувачується і керівник КП «Павлоградтеплоенерго». Посадовець протягом 2014 -2016 рр. не створив рахунки із спеціальним режимом для проведення розрахунків за інвестиційними програмами, тобто через незаконне включення до структури тарифу на тепловодопостачання інвестиційної складової завдав збитків населенню м. Павлоград на майже мільйон гривень.

Керівник ДП «Криворіжтеплоцентраль» повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Посадова особа підписала договір про надання послуг, який став підґрунтям до незаконного включення у тариф для населення фінансових зобов’язань держпідприємства перед третьою особою – товариством. В результаті завдано збитків на суму понад 6,7 мільйонів гривень.

Так само постане перед судом і директор КП «Кривбасводоканал», який обвинувачується за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України. Зазначений керівник незаконно включив до тарифів для населення за оплату з водопостачання та водовідведення фінансові зобов’язання щодо наданих товариством послуг, чим завдав збит-ків місцевому населенню у майже 5 мільйонів гривень.

 

Теги: тарифи, суд, КП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...