App Store Google Play

На Дніпропетровщині судять чотири комунальні підприємства за необґрунтоване підвищення тарифів

23.10.2017 15:40
На Дніпропетровщині судять чотири комунальні підприємства за необґрунтоване підвищення тарифів

Правоохоронці Дніпропетровщини викрили неправомірну діяльність посадових осіб ряду комунальних підприємств регіону, що спеціалізуються на тепловодопостачанні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу УЗЕ Дніпропетровської області.

Встановлено факти незаконного формування тарифів, необґрунтованого їх завищення, які призвели до завдання мільйонних збитків населенню Дніпропетровщини. Проведено спільні заходи, направлені на перерахунок вартості тарифів на користь споживачів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що деякі комунальні підприємства Дніпропетровщини надавали послуги з тепловодопостачання за необґрунтованими тарифами. У результаті до суду направлено матеріали кримінальних проваджень відносно посадових осіб МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі», КП «Павлоградтеплоенерго», ДП «Криворіжтеплоцентраль» та КП «Кривбасводоканал».

Відтак один із керівників МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі» обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) КК України, в результаті чого, упродовж 2014 року підприємство безпідставно отримало майже 5 мільйонів гривень від мешканців міста.

У вчиненні службової недбалості обвинувачується і керівник КП «Павлоградтеплоенерго». Посадовець протягом 2014 -2016 рр. не створив рахунки із спеціальним режимом для проведення розрахунків за інвестиційними програмами, тобто через незаконне включення до структури тарифу на тепловодопостачання інвестиційної складової завдав збитків населенню м. Павлоград на майже мільйон гривень.

Керівник ДП «Криворіжтеплоцентраль» повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Посадова особа підписала договір про надання послуг, який став підґрунтям до незаконного включення у тариф для населення фінансових зобов’язань держпідприємства перед третьою особою – товариством. В результаті завдано збитків на суму понад 6,7 мільйонів гривень.

Так само постане перед судом і директор КП «Кривбасводоканал», який обвинувачується за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України. Зазначений керівник незаконно включив до тарифів для населення за оплату з водопостачання та водовідведення фінансові зобов’язання щодо наданих товариством послуг, чим завдав збит-ків місцевому населенню у майже 5 мільйонів гривень.

 

Теги: тарифи, суд, КП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...