App Store Google Play

На Дніпропетровщині судять чотири комунальні підприємства за необґрунтоване підвищення тарифів

23.10.2017 15:40
На Дніпропетровщині судять чотири комунальні підприємства за необґрунтоване підвищення тарифів

Правоохоронці Дніпропетровщини викрили неправомірну діяльність посадових осіб ряду комунальних підприємств регіону, що спеціалізуються на тепловодопостачанні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу УЗЕ Дніпропетровської області.

Встановлено факти незаконного формування тарифів, необґрунтованого їх завищення, які призвели до завдання мільйонних збитків населенню Дніпропетровщини. Проведено спільні заходи, направлені на перерахунок вартості тарифів на користь споживачів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що деякі комунальні підприємства Дніпропетровщини надавали послуги з тепловодопостачання за необґрунтованими тарифами. У результаті до суду направлено матеріали кримінальних проваджень відносно посадових осіб МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі», КП «Павлоградтеплоенерго», ДП «Криворіжтеплоцентраль» та КП «Кривбасводоканал».

Відтак один із керівників МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі» обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) КК України, в результаті чого, упродовж 2014 року підприємство безпідставно отримало майже 5 мільйонів гривень від мешканців міста.

У вчиненні службової недбалості обвинувачується і керівник КП «Павлоградтеплоенерго». Посадовець протягом 2014 -2016 рр. не створив рахунки із спеціальним режимом для проведення розрахунків за інвестиційними програмами, тобто через незаконне включення до структури тарифу на тепловодопостачання інвестиційної складової завдав збитків населенню м. Павлоград на майже мільйон гривень.

Керівник ДП «Криворіжтеплоцентраль» повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Посадова особа підписала договір про надання послуг, який став підґрунтям до незаконного включення у тариф для населення фінансових зобов’язань держпідприємства перед третьою особою – товариством. В результаті завдано збитків на суму понад 6,7 мільйонів гривень.

Так само постане перед судом і директор КП «Кривбасводоканал», який обвинувачується за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України. Зазначений керівник незаконно включив до тарифів для населення за оплату з водопостачання та водовідведення фінансові зобов’язання щодо наданих товариством послуг, чим завдав збит-ків місцевому населенню у майже 5 мільйонів гривень.

 

Теги: тарифи, суд, КП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...