App Store Google Play

Мішалов заявив про свою відставку з посади секретаря міськради Дніпра

23.10.2017 11:00
Мішалов заявив про свою відставку з посади секретаря міськради Дніпра

Сьогодні, 23 жовтня, під час прес-конференції депутат міськради В'ячеслав Мішалов заявив про добровільну відставку з посади секретаря Дніпровської міської ради, інформує Дніпроград. 

В'ячеслав Мішалов зробив резонансну заяву. За його словами, спровоковані довколо нього корупційні скандали змусили його залишити посаду секретаря міськради.

"Сьогодні кількість чуток довколо мого імені і моєї посади перевалила за критичну масу. Хочу заявити про добровільну відставку з посади секретаря міськради міста Дніпра. Як будь-який свідомий політик з європейськими цінностями, своєю відставкою хочу довести, що я ні в якому разі не тримаюся за місце секретаря, і це місце не є для мене пріоритетним. І свою посаду я ніколи б не використовував для тиску на органи влади", - зазначив політик.

Мішалов також наголосив, що збирається продовжити свою депутатську діяльність та готовий співпрацювати зі слідчими органами і органами влади в зв'язку зі звинуваченнями його в корупції.

"Впевнений, що правоохоронцями буде доведена неправдивість тих чуток та наклепу, які наразі вирують довколо мене. Так само як і минулого року", - вважає Мішалов.

Політик також запевнив, що його відставка не пов'язана із розірванням міською радою контракту із підрядником «Майстер-Буд», який належить його батькові. А з очільником міста Борисом Філатовим він залишився у тісних робочих стосунках. Окрім того, він бачить кілька кандидатур на посаду секретаря міськради – від фракцій «Наш край», «Блок Петра Порошенка» та УКРОП. На посаді В'ячеслав Мішалов пропрацював майже два роки.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...