App Store Google Play

Мішалов заявив про свою відставку з посади секретаря міськради Дніпра

23.10.2017 11:00
Мішалов заявив про свою відставку з посади секретаря міськради Дніпра

Сьогодні, 23 жовтня, під час прес-конференції депутат міськради В'ячеслав Мішалов заявив про добровільну відставку з посади секретаря Дніпровської міської ради, інформує Дніпроград. 

В'ячеслав Мішалов зробив резонансну заяву. За його словами, спровоковані довколо нього корупційні скандали змусили його залишити посаду секретаря міськради.

"Сьогодні кількість чуток довколо мого імені і моєї посади перевалила за критичну масу. Хочу заявити про добровільну відставку з посади секретаря міськради міста Дніпра. Як будь-який свідомий політик з європейськими цінностями, своєю відставкою хочу довести, що я ні в якому разі не тримаюся за місце секретаря, і це місце не є для мене пріоритетним. І свою посаду я ніколи б не використовував для тиску на органи влади", - зазначив політик.

Мішалов також наголосив, що збирається продовжити свою депутатську діяльність та готовий співпрацювати зі слідчими органами і органами влади в зв'язку зі звинуваченнями його в корупції.

"Впевнений, що правоохоронцями буде доведена неправдивість тих чуток та наклепу, які наразі вирують довколо мене. Так само як і минулого року", - вважає Мішалов.

Політик також запевнив, що його відставка не пов'язана із розірванням міською радою контракту із підрядником «Майстер-Буд», який належить його батькові. А з очільником міста Борисом Філатовим він залишився у тісних робочих стосунках. Окрім того, він бачить кілька кандидатур на посаду секретаря міськради – від фракцій «Наш край», «Блок Петра Порошенка» та УКРОП. На посаді В'ячеслав Мішалов пропрацював майже два роки.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...