App Store Google Play

У Дніпрі завершилися покази 4-го Dnepr Fashion Weekend

22 Жовтня 11:00
У Дніпрі завершилися покази 4-го Dnepr Fashion Weekend

У Дніпропетровському історичному музеї ім. Д. Яворницького з 20 по 22 жовтня проходив Дніпро Fashion Weekend. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Дніпропетровську панораму.

Свої колекції презентували як новачки, так і давно полюбилися в Україні і далеко за її межами молоді українські дизайнери.

Серед дизайнерів, які представили свої колекції 17-18, відомі таланти української моди - Sayya by Luba Makarenko, Yunona Romanova, Elen Godis, Nekhaeva SV, Marulla і ін.

Крім того, гостей зустрів відкритий showroom, з новинками від українських брендів Cucheryachi, Marchi, Yunona Romanova, Cherkas, Lia Syn, Blood & Honey, Sayya, AMG, Marchi, які можна було відвідати протягом 3х днів заходу. В рамках Dnepr Fashion Weekend були проведені ексклюзивні семінари та лекції від інсайдерів fashion-індустрії.

Популярний блогер Діана Лебедєва розповіла про те, як створити особистий бренд. Дмитро і Людмила Подопригора, про реалії українського модного ринку, керівник школи стилю і іміджу Марина Найденко пояснила, як читати тренди, а Олена Кузьміна про маркетинг майбутнього.

На вечірках, які закінчувалися кожного дня Dnipro Fashion Weekend, в рамках вечірнього afterparty в ресторані The Garden проводився благодійний аукціон. Виручені гроші будуть спрямовані на допомогу пораненим в АТО бійцям.

На заході була присутня і надала підтримку Наталія Шуліка, радник губернатора і координатор центру допомоги учасникам АТО. Офіційний медіа-парнер L'officiel-online. Також, генеральними партнерами заходу став офіційний представник Mercedes-Benz в Україні - компанія «Віктор і сини» і Onur Group - провідна компанія в міжнародному будівельному секторі.

Серед гостей були помічені популярні блогери Діана Лебедєва, Євгенія Іорданова, діджей Максим Полюлях, Інна Єлісєєва it-girl і творець дизайнерської платформи SiaSpace, стилісти і дизайнери Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...