App Store Google Play

У Дніпрі завершилися покази 4-го Dnepr Fashion Weekend

22.10.2017 11:00
У Дніпрі завершилися покази 4-го Dnepr Fashion Weekend

У Дніпропетровському історичному музеї ім. Д. Яворницького з 20 по 22 жовтня проходив Дніпро Fashion Weekend. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Дніпропетровську панораму.

Свої колекції презентували як новачки, так і давно полюбилися в Україні і далеко за її межами молоді українські дизайнери.

Серед дизайнерів, які представили свої колекції 17-18, відомі таланти української моди - Sayya by Luba Makarenko, Yunona Romanova, Elen Godis, Nekhaeva SV, Marulla і ін.

Крім того, гостей зустрів відкритий showroom, з новинками від українських брендів Cucheryachi, Marchi, Yunona Romanova, Cherkas, Lia Syn, Blood & Honey, Sayya, AMG, Marchi, які можна було відвідати протягом 3х днів заходу. В рамках Dnepr Fashion Weekend були проведені ексклюзивні семінари та лекції від інсайдерів fashion-індустрії.

Популярний блогер Діана Лебедєва розповіла про те, як створити особистий бренд. Дмитро і Людмила Подопригора, про реалії українського модного ринку, керівник школи стилю і іміджу Марина Найденко пояснила, як читати тренди, а Олена Кузьміна про маркетинг майбутнього.

На вечірках, які закінчувалися кожного дня Dnipro Fashion Weekend, в рамках вечірнього afterparty в ресторані The Garden проводився благодійний аукціон. Виручені гроші будуть спрямовані на допомогу пораненим в АТО бійцям.

На заході була присутня і надала підтримку Наталія Шуліка, радник губернатора і координатор центру допомоги учасникам АТО. Офіційний медіа-парнер L'officiel-online. Також, генеральними партнерами заходу став офіційний представник Mercedes-Benz в Україні - компанія «Віктор і сини» і Onur Group - провідна компанія в міжнародному будівельному секторі.

Серед гостей були помічені популярні блогери Діана Лебедєва, Євгенія Іорданова, діджей Максим Полюлях, Інна Єлісєєва it-girl і творець дизайнерської платформи SiaSpace, стилісти і дизайнери Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...