App Store Google Play

У Дніпрі завершилися покази 4-го Dnepr Fashion Weekend

22.10.2017 11:00
У Дніпрі завершилися покази 4-го Dnepr Fashion Weekend

У Дніпропетровському історичному музеї ім. Д. Яворницького з 20 по 22 жовтня проходив Дніпро Fashion Weekend. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Дніпропетровську панораму.

Свої колекції презентували як новачки, так і давно полюбилися в Україні і далеко за її межами молоді українські дизайнери.

Серед дизайнерів, які представили свої колекції 17-18, відомі таланти української моди - Sayya by Luba Makarenko, Yunona Romanova, Elen Godis, Nekhaeva SV, Marulla і ін.

Крім того, гостей зустрів відкритий showroom, з новинками від українських брендів Cucheryachi, Marchi, Yunona Romanova, Cherkas, Lia Syn, Blood & Honey, Sayya, AMG, Marchi, які можна було відвідати протягом 3х днів заходу. В рамках Dnepr Fashion Weekend були проведені ексклюзивні семінари та лекції від інсайдерів fashion-індустрії.

Популярний блогер Діана Лебедєва розповіла про те, як створити особистий бренд. Дмитро і Людмила Подопригора, про реалії українського модного ринку, керівник школи стилю і іміджу Марина Найденко пояснила, як читати тренди, а Олена Кузьміна про маркетинг майбутнього.

На вечірках, які закінчувалися кожного дня Dnipro Fashion Weekend, в рамках вечірнього afterparty в ресторані The Garden проводився благодійний аукціон. Виручені гроші будуть спрямовані на допомогу пораненим в АТО бійцям.

На заході була присутня і надала підтримку Наталія Шуліка, радник губернатора і координатор центру допомоги учасникам АТО. Офіційний медіа-парнер L'officiel-online. Також, генеральними партнерами заходу став офіційний представник Mercedes-Benz в Україні - компанія «Віктор і сини» і Onur Group - провідна компанія в міжнародному будівельному секторі.

Серед гостей були помічені популярні блогери Діана Лебедєва, Євгенія Іорданова, діджей Максим Полюлях, Інна Єлісєєва it-girl і творець дизайнерської платформи SiaSpace, стилісти і дизайнери Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...