App Store Google Play

Справу щодо терористів, які збили ІЛ-76, відправили до Вищого спецсуду

20.10.2017 16:00
Справу щодо терористів, які збили ІЛ-76, відправили до Вищого спецсуду

Сьогодні, 20 жовтня, судді Апеляційного суду Дніпропетровської області передали справу щодо ватажка незаконного угруповання «ЛНР» Плотницкього і двох командирів батальйонів Патрушева і Гурєєва, які звинувачуються у вчиненні терористичного акту,  до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, інформує Дніпроград.

Справу Плотницького, Гуреєва та Патрушева, які обвинувачуються в тероризмі, в результаті якого було збито літак ІЛ-76,  відправили до Вищого суду, щоб там знову вирішили,  який саме суд виноситиме терористам вирок.

"Відправити справу до Вищого суду мали ще минулого судового засідання, тобто місяць тому, коли колегія Бабушкінського райсуду в Дніпрі відмовилася розглядати справу ватажків так званої «ЛНР», і оголосила самовідвід. Куди відправлять справу після Вищого суду - невідомо. Якщо брати до уваги те, що більшість потерпілих та свідків проживають на Дніпропетровщині, слідство також тут проходило, то справа, можливо, повернеться до одного з районних судів Дніпра", - зазначив Віталій Погосян.

Нагадаємо, місяць тому, 20 вересня, Апеляційний суд вже розглядав проханням адвокатів направити справу луганських терористів до будь-якого іншого суду Дніпропетровщини. Зважаючи на те, що троє суддів Бабушкінського райсуду в Дніпрі заявили про самовідвід. Тоді Апеляційний суд відправив подання голови Бабушкінського районного суду про визначення підсудності знов до Бабушкінського районного суду.

"Судді повинні брати на себе відповідальність і діяти в рамках діючого законодавства. Якщо бояться судити терористів - хай йдуть в народне господарство", - прокоментував Віталій Погосян. 

Повний текст рішення буде готовий 23 жовтня, тоді його відправлять до Вищого суду, де справу розглянуть протягом декількох місяців.

Теги: Іл-76, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...