App Store Google Play

Справу щодо терористів, які збили ІЛ-76, відправили до Вищого спецсуду

20 Жовтня 16:00
Справу щодо терористів, які збили ІЛ-76, відправили до Вищого спецсуду

Сьогодні, 20 жовтня, судді Апеляційного суду Дніпропетровської області передали справу щодо ватажка незаконного угруповання «ЛНР» Плотницкього і двох командирів батальйонів Патрушева і Гурєєва, які звинувачуються у вчиненні терористичного акту,  до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, інформує Дніпроград.

Справу Плотницького, Гуреєва та Патрушева, які обвинувачуються в тероризмі, в результаті якого було збито літак ІЛ-76,  відправили до Вищого суду, щоб там знову вирішили,  який саме суд виноситиме терористам вирок.

"Відправити справу до Вищого суду мали ще минулого судового засідання, тобто місяць тому, коли колегія Бабушкінського райсуду в Дніпрі відмовилася розглядати справу ватажків так званої «ЛНР», і оголосила самовідвід. Куди відправлять справу після Вищого суду - невідомо. Якщо брати до уваги те, що більшість потерпілих та свідків проживають на Дніпропетровщині, слідство також тут проходило, то справа, можливо, повернеться до одного з районних судів Дніпра", - зазначив Віталій Погосян.

Нагадаємо, місяць тому, 20 вересня, Апеляційний суд вже розглядав проханням адвокатів направити справу луганських терористів до будь-якого іншого суду Дніпропетровщини. Зважаючи на те, що троє суддів Бабушкінського райсуду в Дніпрі заявили про самовідвід. Тоді Апеляційний суд відправив подання голови Бабушкінського районного суду про визначення підсудності знов до Бабушкінського районного суду.

"Судді повинні брати на себе відповідальність і діяти в рамках діючого законодавства. Якщо бояться судити терористів - хай йдуть в народне господарство", - прокоментував Віталій Погосян. 

Повний текст рішення буде готовий 23 жовтня, тоді його відправлять до Вищого суду, де справу розглянуть протягом декількох місяців.

Теги: Іл-76, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...