App Store Google Play

Справу щодо терористів, які збили ІЛ-76, відправили до Вищого спецсуду

20.10.2017 16:00
Справу щодо терористів, які збили ІЛ-76, відправили до Вищого спецсуду

Сьогодні, 20 жовтня, судді Апеляційного суду Дніпропетровської області передали справу щодо ватажка незаконного угруповання «ЛНР» Плотницкього і двох командирів батальйонів Патрушева і Гурєєва, які звинувачуються у вчиненні терористичного акту,  до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, інформує Дніпроград.

Справу Плотницького, Гуреєва та Патрушева, які обвинувачуються в тероризмі, в результаті якого було збито літак ІЛ-76,  відправили до Вищого суду, щоб там знову вирішили,  який саме суд виноситиме терористам вирок.

"Відправити справу до Вищого суду мали ще минулого судового засідання, тобто місяць тому, коли колегія Бабушкінського райсуду в Дніпрі відмовилася розглядати справу ватажків так званої «ЛНР», і оголосила самовідвід. Куди відправлять справу після Вищого суду - невідомо. Якщо брати до уваги те, що більшість потерпілих та свідків проживають на Дніпропетровщині, слідство також тут проходило, то справа, можливо, повернеться до одного з районних судів Дніпра", - зазначив Віталій Погосян.

Нагадаємо, місяць тому, 20 вересня, Апеляційний суд вже розглядав проханням адвокатів направити справу луганських терористів до будь-якого іншого суду Дніпропетровщини. Зважаючи на те, що троє суддів Бабушкінського райсуду в Дніпрі заявили про самовідвід. Тоді Апеляційний суд відправив подання голови Бабушкінського районного суду про визначення підсудності знов до Бабушкінського районного суду.

"Судді повинні брати на себе відповідальність і діяти в рамках діючого законодавства. Якщо бояться судити терористів - хай йдуть в народне господарство", - прокоментував Віталій Погосян. 

Повний текст рішення буде готовий 23 жовтня, тоді його відправлять до Вищого суду, де справу розглянуть протягом декількох місяців.

Теги: Іл-76, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...