App Store Google Play

«СІЧ» запрошує дніпрян на презентацію «Мапи пам’яті» щодо загиблих в ході збройного конфлікту

20.10.2017 15:00
«СІЧ» запрошує дніпрян на презентацію «Мапи пам’яті» щодо загиблих в ході збройного конфлікту

24 жовтня громадська організація «Правозахисна групи «СІЧ»» запрошує всіх дніпрян на презентацію інформаційного ресурсу «Мапа пам’яті» щодо загиблих в ході збройного конфлікту, яка проводиться за підримки Української Гельсинської спілки з прав людини (УГСПЛ). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО ПГ «СІЧ» у Facebook.

«Ви колись задумувались, як візуалізувати смерть? Не стару з косою в балахоні, як на малюнках з книжок, а масштабну смерть, не одного десятку людей, де кожна точка – це своя страшна історія. Побачене вас вразить», - йдеться у дописі.

Інтерактивна «Мапа пам’яті» створена Українською Гельсинською спілкою з прав людини у 2017 році. Це сучасний ресурс, на якому зібрано та показано інформацію про близько 10 тисяч загиблих.

Гібридний збройний конфлікт в Україні супроводжується інтенсивною інформаційною війною з обох боків. Одним з її компонентів є приховування власних військовослужбовців з боку РФ, а з боку України – приховування реальних обставин загибелі цивільного населення та військових.

Результатом роботи мають стати механізми ідентифікації та меморизації жертв як перший крок до примирення об’єктивного висвітлення подій.

Презентація ресурсу «Мапа Пам’яті» відбудеться 24 жовтня у приміщенні Центральної міської бібліотеки, (вул. Воскресенська, 23, 3 поверх, конференц-зала) о 14:00.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...