App Store Google Play

«СІЧ» запрошує дніпрян на презентацію «Мапи пам’яті» щодо загиблих в ході збройного конфлікту

20.10.2017 15:00
«СІЧ» запрошує дніпрян на презентацію «Мапи пам’яті» щодо загиблих в ході збройного конфлікту

24 жовтня громадська організація «Правозахисна групи «СІЧ»» запрошує всіх дніпрян на презентацію інформаційного ресурсу «Мапа пам’яті» щодо загиблих в ході збройного конфлікту, яка проводиться за підримки Української Гельсинської спілки з прав людини (УГСПЛ). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО ПГ «СІЧ» у Facebook.

«Ви колись задумувались, як візуалізувати смерть? Не стару з косою в балахоні, як на малюнках з книжок, а масштабну смерть, не одного десятку людей, де кожна точка – це своя страшна історія. Побачене вас вразить», - йдеться у дописі.

Інтерактивна «Мапа пам’яті» створена Українською Гельсинською спілкою з прав людини у 2017 році. Це сучасний ресурс, на якому зібрано та показано інформацію про близько 10 тисяч загиблих.

Гібридний збройний конфлікт в Україні супроводжується інтенсивною інформаційною війною з обох боків. Одним з її компонентів є приховування власних військовослужбовців з боку РФ, а з боку України – приховування реальних обставин загибелі цивільного населення та військових.

Результатом роботи мають стати механізми ідентифікації та меморизації жертв як перший крок до примирення об’єктивного висвітлення подій.

Презентація ресурсу «Мапа Пам’яті» відбудеться 24 жовтня у приміщенні Центральної міської бібліотеки, (вул. Воскресенська, 23, 3 поверх, конференц-зала) о 14:00.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...