App Store Google Play

«СІЧ» запрошує дніпрян на презентацію «Мапи пам’яті» щодо загиблих в ході збройного конфлікту

20.10.2017 15:00
«СІЧ» запрошує дніпрян на презентацію «Мапи пам’яті» щодо загиблих в ході збройного конфлікту

24 жовтня громадська організація «Правозахисна групи «СІЧ»» запрошує всіх дніпрян на презентацію інформаційного ресурсу «Мапа пам’яті» щодо загиблих в ході збройного конфлікту, яка проводиться за підримки Української Гельсинської спілки з прав людини (УГСПЛ). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО ПГ «СІЧ» у Facebook.

«Ви колись задумувались, як візуалізувати смерть? Не стару з косою в балахоні, як на малюнках з книжок, а масштабну смерть, не одного десятку людей, де кожна точка – це своя страшна історія. Побачене вас вразить», - йдеться у дописі.

Інтерактивна «Мапа пам’яті» створена Українською Гельсинською спілкою з прав людини у 2017 році. Це сучасний ресурс, на якому зібрано та показано інформацію про близько 10 тисяч загиблих.

Гібридний збройний конфлікт в Україні супроводжується інтенсивною інформаційною війною з обох боків. Одним з її компонентів є приховування власних військовослужбовців з боку РФ, а з боку України – приховування реальних обставин загибелі цивільного населення та військових.

Результатом роботи мають стати механізми ідентифікації та меморизації жертв як перший крок до примирення об’єктивного висвітлення подій.

Презентація ресурсу «Мапа Пам’яті» відбудеться 24 жовтня у приміщенні Центральної міської бібліотеки, (вул. Воскресенська, 23, 3 поверх, конференц-зала) о 14:00.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...