App Store Google Play

На Дніпропетровщині стрімко зростає захворюваність на кір

20.10.2017 08:30
На Дніпропетровщині стрімко зростає захворюваність на кір

У Дніпропетровській області за дев’ять місяців 2017 року зареєстровано 11 випадків кору проти одного випадку за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДУ «Дніпропетровського ОЛЦ МОЗ України».

З 29 вересня по 17 жовтня 2017 року в Кам`янському зареєстровано спалах кору серед ромів. Загальна кількість хворих – 12 осіб, серед яких 11 дітей.

Перше захворювання виникло внаслідок контакту з хворою на кір дитиною у Києві. Подальше розповсюдження відбувалося у побуті при тісному спілкуванні між родинами ромів.

Основні причини та обставини, що сприяли зараженню та розповсюдженню захворювань на кір: відсутність у 9 осіб щеплень проти кору, несвоєчасне виявлення та ізоляції джерела інфекції, виникнення захворювань на кір серед родин, які постійно мігрують та мають тісний контакт за місцем мешкання.

Основним засобом профілактики кору є активна імунізація. Вакцинація проводиться в щеплювальних кабінетах в державних та приватних медичних закладах  вакциною КПК (кір, паротит, краснуха) згідно календаря профілактичних щеплень. Вакцинація проти кору проводиться дітям у віці 12 місяців, ревакцинація – у шість років.

Згідно з даними, за 2017 рік в Україні захворюваність на кір зросла у 106 разів.

«Шановні батьки! Альтернатив вакцинації немає. Дайте шанс Вашим дітям бути здоровими. Звертайтесь до своїх дільничних педіатрів, сімейних лікарів для отримання щеплення від цієї небезпечної хвороби», - зазначили у відділенні організації епідеміологічних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України».

Нагадаємо, що лікарі зверталися до дніпрян з проханням не вестися на плітки та робити щеплення від кору.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...