App Store Google Play

На Дніпропетровщині стрімко зростає захворюваність на кір

20.10.2017 08:30
На Дніпропетровщині стрімко зростає захворюваність на кір

У Дніпропетровській області за дев’ять місяців 2017 року зареєстровано 11 випадків кору проти одного випадку за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДУ «Дніпропетровського ОЛЦ МОЗ України».

З 29 вересня по 17 жовтня 2017 року в Кам`янському зареєстровано спалах кору серед ромів. Загальна кількість хворих – 12 осіб, серед яких 11 дітей.

Перше захворювання виникло внаслідок контакту з хворою на кір дитиною у Києві. Подальше розповсюдження відбувалося у побуті при тісному спілкуванні між родинами ромів.

Основні причини та обставини, що сприяли зараженню та розповсюдженню захворювань на кір: відсутність у 9 осіб щеплень проти кору, несвоєчасне виявлення та ізоляції джерела інфекції, виникнення захворювань на кір серед родин, які постійно мігрують та мають тісний контакт за місцем мешкання.

Основним засобом профілактики кору є активна імунізація. Вакцинація проводиться в щеплювальних кабінетах в державних та приватних медичних закладах  вакциною КПК (кір, паротит, краснуха) згідно календаря профілактичних щеплень. Вакцинація проти кору проводиться дітям у віці 12 місяців, ревакцинація – у шість років.

Згідно з даними, за 2017 рік в Україні захворюваність на кір зросла у 106 разів.

«Шановні батьки! Альтернатив вакцинації немає. Дайте шанс Вашим дітям бути здоровими. Звертайтесь до своїх дільничних педіатрів, сімейних лікарів для отримання щеплення від цієї небезпечної хвороби», - зазначили у відділенні організації епідеміологічних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України».

Нагадаємо, що лікарі зверталися до дніпрян з проханням не вестися на плітки та робити щеплення від кору.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...