App Store Google Play

На Дніпропетровщині стрімко зростає захворюваність на кір

20.10.2017 08:30
На Дніпропетровщині стрімко зростає захворюваність на кір

У Дніпропетровській області за дев’ять місяців 2017 року зареєстровано 11 випадків кору проти одного випадку за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДУ «Дніпропетровського ОЛЦ МОЗ України».

З 29 вересня по 17 жовтня 2017 року в Кам`янському зареєстровано спалах кору серед ромів. Загальна кількість хворих – 12 осіб, серед яких 11 дітей.

Перше захворювання виникло внаслідок контакту з хворою на кір дитиною у Києві. Подальше розповсюдження відбувалося у побуті при тісному спілкуванні між родинами ромів.

Основні причини та обставини, що сприяли зараженню та розповсюдженню захворювань на кір: відсутність у 9 осіб щеплень проти кору, несвоєчасне виявлення та ізоляції джерела інфекції, виникнення захворювань на кір серед родин, які постійно мігрують та мають тісний контакт за місцем мешкання.

Основним засобом профілактики кору є активна імунізація. Вакцинація проводиться в щеплювальних кабінетах в державних та приватних медичних закладах  вакциною КПК (кір, паротит, краснуха) згідно календаря профілактичних щеплень. Вакцинація проти кору проводиться дітям у віці 12 місяців, ревакцинація – у шість років.

Згідно з даними, за 2017 рік в Україні захворюваність на кір зросла у 106 разів.

«Шановні батьки! Альтернатив вакцинації немає. Дайте шанс Вашим дітям бути здоровими. Звертайтесь до своїх дільничних педіатрів, сімейних лікарів для отримання щеплення від цієї небезпечної хвороби», - зазначили у відділенні організації епідеміологічних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України».

Нагадаємо, що лікарі зверталися до дніпрян з проханням не вестися на плітки та робити щеплення від кору.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...