App Store Google Play

На Дніпропетровщині стрімко зростає захворюваність на кір

20.10.2017 08:30
На Дніпропетровщині стрімко зростає захворюваність на кір

У Дніпропетровській області за дев’ять місяців 2017 року зареєстровано 11 випадків кору проти одного випадку за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДУ «Дніпропетровського ОЛЦ МОЗ України».

З 29 вересня по 17 жовтня 2017 року в Кам`янському зареєстровано спалах кору серед ромів. Загальна кількість хворих – 12 осіб, серед яких 11 дітей.

Перше захворювання виникло внаслідок контакту з хворою на кір дитиною у Києві. Подальше розповсюдження відбувалося у побуті при тісному спілкуванні між родинами ромів.

Основні причини та обставини, що сприяли зараженню та розповсюдженню захворювань на кір: відсутність у 9 осіб щеплень проти кору, несвоєчасне виявлення та ізоляції джерела інфекції, виникнення захворювань на кір серед родин, які постійно мігрують та мають тісний контакт за місцем мешкання.

Основним засобом профілактики кору є активна імунізація. Вакцинація проводиться в щеплювальних кабінетах в державних та приватних медичних закладах  вакциною КПК (кір, паротит, краснуха) згідно календаря профілактичних щеплень. Вакцинація проти кору проводиться дітям у віці 12 місяців, ревакцинація – у шість років.

Згідно з даними, за 2017 рік в Україні захворюваність на кір зросла у 106 разів.

«Шановні батьки! Альтернатив вакцинації немає. Дайте шанс Вашим дітям бути здоровими. Звертайтесь до своїх дільничних педіатрів, сімейних лікарів для отримання щеплення від цієї небезпечної хвороби», - зазначили у відділенні організації епідеміологічних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України».

Нагадаємо, що лікарі зверталися до дніпрян з проханням не вестися на плітки та робити щеплення від кору.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...