App Store Google Play

На Дніпропетровщині стрімко зростає захворюваність на кір

20 Жовтня 08:30
На Дніпропетровщині стрімко зростає захворюваність на кір

У Дніпропетровській області за дев’ять місяців 2017 року зареєстровано 11 випадків кору проти одного випадку за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДУ «Дніпропетровського ОЛЦ МОЗ України».

З 29 вересня по 17 жовтня 2017 року в Кам`янському зареєстровано спалах кору серед ромів. Загальна кількість хворих – 12 осіб, серед яких 11 дітей.

Перше захворювання виникло внаслідок контакту з хворою на кір дитиною у Києві. Подальше розповсюдження відбувалося у побуті при тісному спілкуванні між родинами ромів.

Основні причини та обставини, що сприяли зараженню та розповсюдженню захворювань на кір: відсутність у 9 осіб щеплень проти кору, несвоєчасне виявлення та ізоляції джерела інфекції, виникнення захворювань на кір серед родин, які постійно мігрують та мають тісний контакт за місцем мешкання.

Основним засобом профілактики кору є активна імунізація. Вакцинація проводиться в щеплювальних кабінетах в державних та приватних медичних закладах  вакциною КПК (кір, паротит, краснуха) згідно календаря профілактичних щеплень. Вакцинація проти кору проводиться дітям у віці 12 місяців, ревакцинація – у шість років.

Згідно з даними, за 2017 рік в Україні захворюваність на кір зросла у 106 разів.

«Шановні батьки! Альтернатив вакцинації немає. Дайте шанс Вашим дітям бути здоровими. Звертайтесь до своїх дільничних педіатрів, сімейних лікарів для отримання щеплення від цієї небезпечної хвороби», - зазначили у відділенні організації епідеміологічних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України».

Нагадаємо, що лікарі зверталися до дніпрян з проханням не вестися на плітки та робити щеплення від кору.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...