App Store Google Play

Робота з вимушеними переселенцями в Україні потребує національної стратегії, - Гліб Пригунов

19 Жовтня 15:20
Робота з вимушеними переселенцями в Україні потребує національної стратегії, - Гліб Пригунов

Голова обласної ради Гліб Пригунов  впевнений, що робота із вимушеними переселенцями в Україні потребує національної стратегії. Про це сьогодні, 19 жовтня, повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

У ході роботи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи обговорили проблему інтеграції біженців, яка стоїть для європейців доволі гостро. Як прийняти велику кількість нових громадян, надати освіту дітям, дорослих забезпечити роботою, не провокуючи напругу у суспільстві, - все це чималі виклики для Європейського континенту.

Велику увагу приділили саме інтеграції дітей, адже вони - найбільш уразлива частина людства.

«Україна з початком військових дій на Сході також стикнулася із проблемою біженців, тому мій виступ торкнувся проблем, пов’язаних із інтеграцією вимушених переселенців. З 2014 року Дніпропетровська область прийняла більше 80 тисяч переселенців, серед яких значна кількість дітей», - зазначив у своїй промові голова облради.

Політик пояснив, що наразі всі діти мають змогу навчатися в школах, відвідувати садочки, отримувати медичну допомогу. Крім того, в Дніпропетровській області працюють громадські організації, діяльність яких покликана надавати допомогу дітям, що живуть на прифронтових територіях. Завдяки проекту обласної ради та ОК «Схід» «Допомога йде» вже понад сто дітей із «сірої зони» отримали висококваліфіковану медичну допомогу в клініках Дніпра.

Однак, попри це, Гліб Пригунов переконаний, що цього недостатньо. Саме тому Україна має розробити національну стратегію захисту дітей в державі.

«Діти із зони конфлікту потребують системної допомоги. Ми вдячні Конгресу і Раді Європи за експертну допомогу у цьому питанні», - додав політик.

Нагадаємо, після засідання у рамках 33-ї Сесії Ради Європи Гліб Пригунов зробив висновок, що загальний проблемний момент для України та Європи – «кумівство» у владі, яке необхідно викорінювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...