App Store Google Play

Робота з вимушеними переселенцями в Україні потребує національної стратегії, - Гліб Пригунов

19.10.2017 15:20
Робота з вимушеними переселенцями в Україні потребує національної стратегії, - Гліб Пригунов

Голова обласної ради Гліб Пригунов  впевнений, що робота із вимушеними переселенцями в Україні потребує національної стратегії. Про це сьогодні, 19 жовтня, повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

У ході роботи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи обговорили проблему інтеграції біженців, яка стоїть для європейців доволі гостро. Як прийняти велику кількість нових громадян, надати освіту дітям, дорослих забезпечити роботою, не провокуючи напругу у суспільстві, - все це чималі виклики для Європейського континенту.

Велику увагу приділили саме інтеграції дітей, адже вони - найбільш уразлива частина людства.

«Україна з початком військових дій на Сході також стикнулася із проблемою біженців, тому мій виступ торкнувся проблем, пов’язаних із інтеграцією вимушених переселенців. З 2014 року Дніпропетровська область прийняла більше 80 тисяч переселенців, серед яких значна кількість дітей», - зазначив у своїй промові голова облради.

Політик пояснив, що наразі всі діти мають змогу навчатися в школах, відвідувати садочки, отримувати медичну допомогу. Крім того, в Дніпропетровській області працюють громадські організації, діяльність яких покликана надавати допомогу дітям, що живуть на прифронтових територіях. Завдяки проекту обласної ради та ОК «Схід» «Допомога йде» вже понад сто дітей із «сірої зони» отримали висококваліфіковану медичну допомогу в клініках Дніпра.

Однак, попри це, Гліб Пригунов переконаний, що цього недостатньо. Саме тому Україна має розробити національну стратегію захисту дітей в державі.

«Діти із зони конфлікту потребують системної допомоги. Ми вдячні Конгресу і Раді Європи за експертну допомогу у цьому питанні», - додав політик.

Нагадаємо, після засідання у рамках 33-ї Сесії Ради Європи Гліб Пригунов зробив висновок, що загальний проблемний момент для України та Європи – «кумівство» у владі, яке необхідно викорінювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...