App Store Google Play

Робота з вимушеними переселенцями в Україні потребує національної стратегії, - Гліб Пригунов

19.10.2017 15:20
Робота з вимушеними переселенцями в Україні потребує національної стратегії, - Гліб Пригунов

Голова обласної ради Гліб Пригунов  впевнений, що робота із вимушеними переселенцями в Україні потребує національної стратегії. Про це сьогодні, 19 жовтня, повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

У ході роботи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи обговорили проблему інтеграції біженців, яка стоїть для європейців доволі гостро. Як прийняти велику кількість нових громадян, надати освіту дітям, дорослих забезпечити роботою, не провокуючи напругу у суспільстві, - все це чималі виклики для Європейського континенту.

Велику увагу приділили саме інтеграції дітей, адже вони - найбільш уразлива частина людства.

«Україна з початком військових дій на Сході також стикнулася із проблемою біженців, тому мій виступ торкнувся проблем, пов’язаних із інтеграцією вимушених переселенців. З 2014 року Дніпропетровська область прийняла більше 80 тисяч переселенців, серед яких значна кількість дітей», - зазначив у своїй промові голова облради.

Політик пояснив, що наразі всі діти мають змогу навчатися в школах, відвідувати садочки, отримувати медичну допомогу. Крім того, в Дніпропетровській області працюють громадські організації, діяльність яких покликана надавати допомогу дітям, що живуть на прифронтових територіях. Завдяки проекту обласної ради та ОК «Схід» «Допомога йде» вже понад сто дітей із «сірої зони» отримали висококваліфіковану медичну допомогу в клініках Дніпра.

Однак, попри це, Гліб Пригунов переконаний, що цього недостатньо. Саме тому Україна має розробити національну стратегію захисту дітей в державі.

«Діти із зони конфлікту потребують системної допомоги. Ми вдячні Конгресу і Раді Європи за експертну допомогу у цьому питанні», - додав політик.

Нагадаємо, після засідання у рамках 33-ї Сесії Ради Європи Гліб Пригунов зробив висновок, що загальний проблемний момент для України та Європи – «кумівство» у владі, яке необхідно викорінювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...