App Store Google Play

Олександр Санжара: «Каснери живуть за рахунок людської жадібності»

19.10.2017 14:20
Олександр Санжара: «Каснери живуть за рахунок людської жадібності»

Заступник міського голови Олександр Санжара прокоментував протистояння між міською владою і недобросовісними забудовниками Каснерами. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наше Місто.

У минулий четвер Дніпропетровський обласний апеляційний суд задовольнив позов міськради до Олександра Добровольского,тестю одного з братів Каснерів. Договір земельної оренди під недобудованим висотним будинком по вул. Володимира Великого, 15 г визнаний недійсним. У відповідь адвокати клану Каснера звинуватили міську владу в «рейдерському захопленні», а група підтримки розгорнула в коридорі суду плакати відповідного змісту.

"Право на самовільне будівництво у забудовника не виникає. Тому саме міська рада буде вирішувати, що робити з цією будівлею - добудувати, розібрати, або продати. Хочу довести до відома будь-якого незаконного забудовника: все, що будується на території міста без належних процедур і документів, є власністю міста. Не треба говорити, що влада нібито забрали чиюсь власність, у забудовників її ніколи і не було", - зазначає Санжара.

План має бути узгодженим, повинен бути проект, всі необхідні документи, в тому числі, дозвіл міністерства культури, так як забудовується історична частина міста. Жодного з цих документів не було. Як тільки почалися роботи, на будівництво виїжджали представники контролюючих органів, міськради і складали акти на самовільні дії робітників, було порушено кримінальну справу, але, на жаль, це не вплинуло на забудовника, роботи тривали. І, хоча будинок виріс до 15 поверху, у забудовника не виникло право власності і не могло виникнути. Тому що воно може виникнути лише після того, як будинок введений в експлуатацію.

Купити квартиру в цьому будинку, можна тільки в тому випадку, якщо немає куди подіти гроші. Хто хоче мати житло в будинку, побудованому з грубими нарушеніямістроітельних і архітектурних норм? Це і є шахрайська схема - будувати абияк і "що попало", зате в центрі міста і продавати дешевше, ніж на ринку. Приманка для жадібних. За рахунок людської жадібності брати Каснера і живуть.

Нагадаємо, що розслідування стосовно незаконних захоплень земельних ділянок братами Каснерами у центральних районах Дніпра ініціював нардеп Андрій Денисенко. Його підтримав міський голова Борис Філатов і прокуратура взялася за незаконних забудовників.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...