App Store Google Play

Олександр Санжара: «Каснери живуть за рахунок людської жадібності»

19 Жовтня 14:20
Олександр Санжара: «Каснери живуть за рахунок людської жадібності»

Заступник міського голови Олександр Санжара прокоментував протистояння між міською владою і недобросовісними забудовниками Каснерами. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наше Місто.

У минулий четвер Дніпропетровський обласний апеляційний суд задовольнив позов міськради до Олександра Добровольского,тестю одного з братів Каснерів. Договір земельної оренди під недобудованим висотним будинком по вул. Володимира Великого, 15 г визнаний недійсним. У відповідь адвокати клану Каснера звинуватили міську владу в «рейдерському захопленні», а група підтримки розгорнула в коридорі суду плакати відповідного змісту.

"Право на самовільне будівництво у забудовника не виникає. Тому саме міська рада буде вирішувати, що робити з цією будівлею - добудувати, розібрати, або продати. Хочу довести до відома будь-якого незаконного забудовника: все, що будується на території міста без належних процедур і документів, є власністю міста. Не треба говорити, що влада нібито забрали чиюсь власність, у забудовників її ніколи і не було", - зазначає Санжара.

План має бути узгодженим, повинен бути проект, всі необхідні документи, в тому числі, дозвіл міністерства культури, так як забудовується історична частина міста. Жодного з цих документів не було. Як тільки почалися роботи, на будівництво виїжджали представники контролюючих органів, міськради і складали акти на самовільні дії робітників, було порушено кримінальну справу, але, на жаль, це не вплинуло на забудовника, роботи тривали. І, хоча будинок виріс до 15 поверху, у забудовника не виникло право власності і не могло виникнути. Тому що воно може виникнути лише після того, як будинок введений в експлуатацію.

Купити квартиру в цьому будинку, можна тільки в тому випадку, якщо немає куди подіти гроші. Хто хоче мати житло в будинку, побудованому з грубими нарушеніямістроітельних і архітектурних норм? Це і є шахрайська схема - будувати абияк і "що попало", зате в центрі міста і продавати дешевше, ніж на ринку. Приманка для жадібних. За рахунок людської жадібності брати Каснера і живуть.

Нагадаємо, що розслідування стосовно незаконних захоплень земельних ділянок братами Каснерами у центральних районах Дніпра ініціював нардеп Андрій Денисенко. Його підтримав міський голова Борис Філатов і прокуратура взялася за незаконних забудовників.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...