App Store Google Play

Олександр Санжара: «Каснери живуть за рахунок людської жадібності»

19.10.2017 14:20
Олександр Санжара: «Каснери живуть за рахунок людської жадібності»

Заступник міського голови Олександр Санжара прокоментував протистояння між міською владою і недобросовісними забудовниками Каснерами. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наше Місто.

У минулий четвер Дніпропетровський обласний апеляційний суд задовольнив позов міськради до Олександра Добровольского,тестю одного з братів Каснерів. Договір земельної оренди під недобудованим висотним будинком по вул. Володимира Великого, 15 г визнаний недійсним. У відповідь адвокати клану Каснера звинуватили міську владу в «рейдерському захопленні», а група підтримки розгорнула в коридорі суду плакати відповідного змісту.

"Право на самовільне будівництво у забудовника не виникає. Тому саме міська рада буде вирішувати, що робити з цією будівлею - добудувати, розібрати, або продати. Хочу довести до відома будь-якого незаконного забудовника: все, що будується на території міста без належних процедур і документів, є власністю міста. Не треба говорити, що влада нібито забрали чиюсь власність, у забудовників її ніколи і не було", - зазначає Санжара.

План має бути узгодженим, повинен бути проект, всі необхідні документи, в тому числі, дозвіл міністерства культури, так як забудовується історична частина міста. Жодного з цих документів не було. Як тільки почалися роботи, на будівництво виїжджали представники контролюючих органів, міськради і складали акти на самовільні дії робітників, було порушено кримінальну справу, але, на жаль, це не вплинуло на забудовника, роботи тривали. І, хоча будинок виріс до 15 поверху, у забудовника не виникло право власності і не могло виникнути. Тому що воно може виникнути лише після того, як будинок введений в експлуатацію.

Купити квартиру в цьому будинку, можна тільки в тому випадку, якщо немає куди подіти гроші. Хто хоче мати житло в будинку, побудованому з грубими нарушеніямістроітельних і архітектурних норм? Це і є шахрайська схема - будувати абияк і "що попало", зате в центрі міста і продавати дешевше, ніж на ринку. Приманка для жадібних. За рахунок людської жадібності брати Каснера і живуть.

Нагадаємо, що розслідування стосовно незаконних захоплень земельних ділянок братами Каснерами у центральних районах Дніпра ініціював нардеп Андрій Денисенко. Його підтримав міський голова Борис Філатов і прокуратура взялася за незаконних забудовників.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...