App Store Google Play

У мерії Дніпра готові сприяти вирішенню проблем ОСББ і ОСН, - Борис Філатов

17.10.2017 16:00
У мерії Дніпра готові сприяти вирішенню проблем ОСББ і ОСН, - Борис Філатов

17 жовтня мер Дніпра Борис Філатов зустрівся з представниками об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення. Голови ОСББ і ОСН з різних районів міста прийшли до міського голови, щоб викласти свої проблеми. Мер Дніпра переконаний: лише спільними зусиллями можна забезпечити ефективну діяльність домовласників.

Серед скарг ініціативної групи, – зокрема ігнорування аварійними службами їхніх викликів і довгі очікування капітальних ремонтів. Для вирішення питань ОСББ і ОСН міський голова планує залучити профільні відомства міськради, а також комунальні підприємства «Міськсвітло», теплопостачальників.

«Треба справді вирішувати проблеми. Тому вам (представникам ОСББ і ОСН. – Ред.) необхідно створити протокол нашої зустрічі, який я передам на опрацювання своїм підлеглим. Якщо ми говоримо про фінансування, то треба розібратися з цим питанням до 1 грудня – дати, коли ми плануємо ухвалити бюджет на наступний рік. Це – кластер житлового господарства, тому ці проблеми треба вирішувати», – зазначив Борис Філатов.

Наступну зустріч з ініціативними представниками ОСББ і ОСН міський голова проведе 26 жовтня.

Як відомо, у Дніпрі діє міська програма підтримки ОСН та ОСББ. У ході 23-ї чергової сесії міськради 19 липня депутати проголосували за врегулювання міської програми підтримки ОСББ, а минулої сесії, 11жовтня, в програму внесли низку уточнень. Зокрема, змінили терміни подачі документів, щоб переможці конкурсу на співфінансування встигали освоювати виділені їм кошти. Також затвердили чіткий перелік пакета документів, а самі об'єднання розподілили за термінами роботи – новостворені та ті, що діють від трьох і більше років. Одне з ключових питань – підвищення компетентності голів ОСББ та ОСН, надто тих, які ще не мають досвіду роботи.

Наразі у департаменті з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики діє спеціальний відділ ОСББ. За допомогою та консультаціями можна звертатися за адресою: вул. Мечникова, 6, 1 поверх, каб. 14, або за тел.: 785 82 14.

Уже наступного року у мерії планують започаткувати спеціальні курси для голів ОСББ та ОСН. Наразі у Дніпрі діють 936 об'єднаннь ОСББ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...