App Store Google Play

У мерії Дніпра готові сприяти вирішенню проблем ОСББ і ОСН, - Борис Філатов

17 Жовтня 16:00
У мерії Дніпра готові сприяти вирішенню проблем ОСББ і ОСН, - Борис Філатов

17 жовтня мер Дніпра Борис Філатов зустрівся з представниками об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення. Голови ОСББ і ОСН з різних районів міста прийшли до міського голови, щоб викласти свої проблеми. Мер Дніпра переконаний: лише спільними зусиллями можна забезпечити ефективну діяльність домовласників.

Серед скарг ініціативної групи, – зокрема ігнорування аварійними службами їхніх викликів і довгі очікування капітальних ремонтів. Для вирішення питань ОСББ і ОСН міський голова планує залучити профільні відомства міськради, а також комунальні підприємства «Міськсвітло», теплопостачальників.

«Треба справді вирішувати проблеми. Тому вам (представникам ОСББ і ОСН. – Ред.) необхідно створити протокол нашої зустрічі, який я передам на опрацювання своїм підлеглим. Якщо ми говоримо про фінансування, то треба розібратися з цим питанням до 1 грудня – дати, коли ми плануємо ухвалити бюджет на наступний рік. Це – кластер житлового господарства, тому ці проблеми треба вирішувати», – зазначив Борис Філатов.

Наступну зустріч з ініціативними представниками ОСББ і ОСН міський голова проведе 26 жовтня.

Як відомо, у Дніпрі діє міська програма підтримки ОСН та ОСББ. У ході 23-ї чергової сесії міськради 19 липня депутати проголосували за врегулювання міської програми підтримки ОСББ, а минулої сесії, 11жовтня, в програму внесли низку уточнень. Зокрема, змінили терміни подачі документів, щоб переможці конкурсу на співфінансування встигали освоювати виділені їм кошти. Також затвердили чіткий перелік пакета документів, а самі об'єднання розподілили за термінами роботи – новостворені та ті, що діють від трьох і більше років. Одне з ключових питань – підвищення компетентності голів ОСББ та ОСН, надто тих, які ще не мають досвіду роботи.

Наразі у департаменті з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики діє спеціальний відділ ОСББ. За допомогою та консультаціями можна звертатися за адресою: вул. Мечникова, 6, 1 поверх, каб. 14, або за тел.: 785 82 14.

Уже наступного року у мерії планують започаткувати спеціальні курси для голів ОСББ та ОСН. Наразі у Дніпрі діють 936 об'єднаннь ОСББ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...