App Store Google Play

Дніпровські волонтери забрали ув’язнених тварин з подвір’я божевільної жінки

17.10.2017 15:40
Дніпровські волонтери забрали ув’язнених тварин з подвір’я божевільної жінки

У Дніпрі волонтери забрали тварин у жінки, яка влаштувала у дворі власного помешкання концтабір для домашніх улюбленців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку зооволонтера Ольги Уманчик у Facebook.

Мешканка Дніпра немов збожеволіла - вже декілька років поспіль вона збирає сміття у власному напіврозваленому будинку на вулиці Яснополянська. Та окрім цього, просто поміж безладу вона ув’язнила на подвір’ї  близько 19 собак та шість кішок.

Жінка не годувала тварин й прив'язала їх мотузками, щоб ті не втекли. Тварини виснажені та хворі, але їх вдалося врятувати.

«Собаки були заховані в колодязі і прикриті зверху сміттям. Ще одна була захована поруч у покинутому будинку, теж у колодязі», - йдеться у дописі.

Тварини у жінки помирали, а трупи вона просто скидала у яр, що межує з її двором.

Зі слів Ольги Уманчик, горе-господарку звати Олена. Через психічний розлад жінка не знає скільки їй років, плутається в розповідях про події з власного життя. Так само вона абсолютно не усвідомлює, що живе серед гір сміття, що тварини - це заручники її хвороби.

Наразі про домашніх улюбленців подбають у фонді «Ми за право на життя» та притулку «Друг», але скільки ще котиків та песиків назбирає жінка – невідомо.

Раніше волонтери наголошували, що жінка потребує медичної допомоги, адже вона не припиняє збирати та викрадати тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...