App Store Google Play

Дніпровські волонтери забрали ув’язнених тварин з подвір’я божевільної жінки

17.10.2017 15:40
Дніпровські волонтери забрали ув’язнених тварин з подвір’я божевільної жінки

У Дніпрі волонтери забрали тварин у жінки, яка влаштувала у дворі власного помешкання концтабір для домашніх улюбленців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку зооволонтера Ольги Уманчик у Facebook.

Мешканка Дніпра немов збожеволіла - вже декілька років поспіль вона збирає сміття у власному напіврозваленому будинку на вулиці Яснополянська. Та окрім цього, просто поміж безладу вона ув’язнила на подвір’ї  близько 19 собак та шість кішок.

Жінка не годувала тварин й прив'язала їх мотузками, щоб ті не втекли. Тварини виснажені та хворі, але їх вдалося врятувати.

«Собаки були заховані в колодязі і прикриті зверху сміттям. Ще одна була захована поруч у покинутому будинку, теж у колодязі», - йдеться у дописі.

Тварини у жінки помирали, а трупи вона просто скидала у яр, що межує з її двором.

Зі слів Ольги Уманчик, горе-господарку звати Олена. Через психічний розлад жінка не знає скільки їй років, плутається в розповідях про події з власного життя. Так само вона абсолютно не усвідомлює, що живе серед гір сміття, що тварини - це заручники її хвороби.

Наразі про домашніх улюбленців подбають у фонді «Ми за право на життя» та притулку «Друг», але скільки ще котиків та песиків назбирає жінка – невідомо.

Раніше волонтери наголошували, що жінка потребує медичної допомоги, адже вона не припиняє збирати та викрадати тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...