App Store Google Play

Дніпровські волонтери забрали ув’язнених тварин з подвір’я божевільної жінки

17.10.2017 15:40
Дніпровські волонтери забрали ув’язнених тварин з подвір’я божевільної жінки

У Дніпрі волонтери забрали тварин у жінки, яка влаштувала у дворі власного помешкання концтабір для домашніх улюбленців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку зооволонтера Ольги Уманчик у Facebook.

Мешканка Дніпра немов збожеволіла - вже декілька років поспіль вона збирає сміття у власному напіврозваленому будинку на вулиці Яснополянська. Та окрім цього, просто поміж безладу вона ув’язнила на подвір’ї  близько 19 собак та шість кішок.

Жінка не годувала тварин й прив'язала їх мотузками, щоб ті не втекли. Тварини виснажені та хворі, але їх вдалося врятувати.

«Собаки були заховані в колодязі і прикриті зверху сміттям. Ще одна була захована поруч у покинутому будинку, теж у колодязі», - йдеться у дописі.

Тварини у жінки помирали, а трупи вона просто скидала у яр, що межує з її двором.

Зі слів Ольги Уманчик, горе-господарку звати Олена. Через психічний розлад жінка не знає скільки їй років, плутається в розповідях про події з власного життя. Так само вона абсолютно не усвідомлює, що живе серед гір сміття, що тварини - це заручники її хвороби.

Наразі про домашніх улюбленців подбають у фонді «Ми за право на життя» та притулку «Друг», але скільки ще котиків та песиків назбирає жінка – невідомо.

Раніше волонтери наголошували, що жінка потребує медичної допомоги, адже вона не припиняє збирати та викрадати тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...