App Store Google Play

Дніпровські волонтери забрали ув’язнених тварин з подвір’я божевільної жінки

17 Жовтня 15:40
Дніпровські волонтери забрали ув’язнених тварин з подвір’я божевільної жінки

У Дніпрі волонтери забрали тварин у жінки, яка влаштувала у дворі власного помешкання концтабір для домашніх улюбленців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку зооволонтера Ольги Уманчик у Facebook.

Мешканка Дніпра немов збожеволіла - вже декілька років поспіль вона збирає сміття у власному напіврозваленому будинку на вулиці Яснополянська. Та окрім цього, просто поміж безладу вона ув’язнила на подвір’ї  близько 19 собак та шість кішок.

Жінка не годувала тварин й прив'язала їх мотузками, щоб ті не втекли. Тварини виснажені та хворі, але їх вдалося врятувати.

«Собаки були заховані в колодязі і прикриті зверху сміттям. Ще одна була захована поруч у покинутому будинку, теж у колодязі», - йдеться у дописі.

Тварини у жінки помирали, а трупи вона просто скидала у яр, що межує з її двором.

Зі слів Ольги Уманчик, горе-господарку звати Олена. Через психічний розлад жінка не знає скільки їй років, плутається в розповідях про події з власного життя. Так само вона абсолютно не усвідомлює, що живе серед гір сміття, що тварини - це заручники її хвороби.

Наразі про домашніх улюбленців подбають у фонді «Ми за право на життя» та притулку «Друг», але скільки ще котиків та песиків назбирає жінка – невідомо.

Раніше волонтери наголошували, що жінка потребує медичної допомоги, адже вона не припиняє збирати та викрадати тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...