App Store Google Play

ДніпроОДА – перша в рейтингу прозорих закупівель

17 Жовтня 17:00
ДніпроОДА – перша в рейтингу прозорих закупівель

ДніпроОДА – лідер по роботі в системі електронних закупівель Prozorro серед обладміністрацій країни. Як повідомив очільник області Валентин Резніченко, такі дані рейтингу за дев’ять місяців 2017-го оприлюднила громадська організація «Громадський контроль».

«ДніпроОДА запровадила Prozorro першою серед всіх облдержадміністрацій України. Зараз – лідер по завершеним торгам серед облдержадміністрацій. Кожен десятий підприємець, що приєднався до Prozorro, – із Дніпропетровщини. За останні два роки вони заробили у системі е-закупівель майже 50 млрд грн, – повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Вдосконалювати роботу в Prozorro нам допомагають громадські організації, зокрема, їх моніторинг закупівель».

«Громадський контроль» визначив найпривабливіші й найбільш відкриті для малого та середнього бізнесу облдержадміністрації. Для цього на основі відкритих даних проаналізував три показники.

Перший – співвідношення конкурентних і неконкурентних допорогових закупівель у відсотках за 9 місяців 2017-го. Як зазначили в громадській організації, високий відсоток конкурентних закупівель говорить про бажання держустанов добровільно розміщувати в системі допорогові закупівлі. Лідери в цьому – Дніпропетровська, Вінницька, Тернопільська, Чернігівська та Житомирська обладміністрації.

Другий – відсоток закупівель, які відбулися впродовж 8 місяців цього року. Це реальні торги, які пройшли всі етапи та успішно завершилися. Як зауважили в «Громадському контролі», високі показники мають Дніпропетровська, Харківська, Львівська, Одеська та Хмельницька обладміністрації.

Третій – середня ціна одного тендера в конкурентних торгах, вона ж очікувана вартість, поділена на загальне число конкурентних торгів за 9 місяців 2017-го. Як пояснили в «Громадському контролі», чим нижче середня ціна тендера, тим більше дрібних закупівель добровільно розміщуються владою в системі. У лідерах – Чернігівська, Тернопільська, Дніпропетровська, Вінницька та Житомирська облдержадміністрації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...