App Store Google Play

ДніпроОДА – перша в рейтингу прозорих закупівель

17.10.2017 17:00
ДніпроОДА – перша в рейтингу прозорих закупівель

ДніпроОДА – лідер по роботі в системі електронних закупівель Prozorro серед обладміністрацій країни. Як повідомив очільник області Валентин Резніченко, такі дані рейтингу за дев’ять місяців 2017-го оприлюднила громадська організація «Громадський контроль».

«ДніпроОДА запровадила Prozorro першою серед всіх облдержадміністрацій України. Зараз – лідер по завершеним торгам серед облдержадміністрацій. Кожен десятий підприємець, що приєднався до Prozorro, – із Дніпропетровщини. За останні два роки вони заробили у системі е-закупівель майже 50 млрд грн, – повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Вдосконалювати роботу в Prozorro нам допомагають громадські організації, зокрема, їх моніторинг закупівель».

«Громадський контроль» визначив найпривабливіші й найбільш відкриті для малого та середнього бізнесу облдержадміністрації. Для цього на основі відкритих даних проаналізував три показники.

Перший – співвідношення конкурентних і неконкурентних допорогових закупівель у відсотках за 9 місяців 2017-го. Як зазначили в громадській організації, високий відсоток конкурентних закупівель говорить про бажання держустанов добровільно розміщувати в системі допорогові закупівлі. Лідери в цьому – Дніпропетровська, Вінницька, Тернопільська, Чернігівська та Житомирська обладміністрації.

Другий – відсоток закупівель, які відбулися впродовж 8 місяців цього року. Це реальні торги, які пройшли всі етапи та успішно завершилися. Як зауважили в «Громадському контролі», високі показники мають Дніпропетровська, Харківська, Львівська, Одеська та Хмельницька обладміністрації.

Третій – середня ціна одного тендера в конкурентних торгах, вона ж очікувана вартість, поділена на загальне число конкурентних торгів за 9 місяців 2017-го. Як пояснили в «Громадському контролі», чим нижче середня ціна тендера, тим більше дрібних закупівель добровільно розміщуються владою в системі. У лідерах – Чернігівська, Тернопільська, Дніпропетровська, Вінницька та Житомирська облдержадміністрації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...