App Store Google Play

У Дніпрі обрали делегатів на звітно-виборну конференцію адвокатів регіону

16 Жовтня 15:45
У Дніпрі обрали делегатів на звітно-виборну конференцію адвокатів регіону

Сьогодні, 16 жовтня, у Дніпрі відбулися загальні збори адвокатів міста, на яких обрали делегатів на звітно-виборну конференцію адвокатів Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Участь у зборах взяли близько трьохсот адвокатів з різних районів міста, які висунули з кожного району своїх делегатів на конференцію Ради адвокатів. Голосування проводилось шляхом підняття руки. Наприклад, для Соборного району виділили 13 квот, одним із делегатів від цього району став відомий дніпровський правозахисник та адвокат Віталій Погосян.

"Делегати, яких вибрали у районних зборах адвокатів нашої області, по суті визначать політику в адвокатській спільноті Дніпропетровської області на найближчі п'ять років. Вже на звітній кнференції з присутніх делегатів оберуть нових членів Ради адвокатів, які будуть займатися адвокатським самоврядуванням", - розповів Віталій Погосян.

За словами Погосяна, районні голосування за делегатів є проміжним етапом, проте виконують дуже важливу функцію, адже раніше голосування відбувалося за списком.

"Тобто рада надала перелік адвокатів за яких треба проголосувати і все вирішили. Сьогодні ж кожний адвокат висував свою кандидатуру за бажанням та переконував присутніх чому саме він має представити свій район. Звичайно пройшли на конференцію й технічні кандитати "старої" команди, але якщо по кожному району міста набереться достатня кількість делегатів, які висувалися для того аби плідно працювати на результат та вдосконалювати адвокатську діяльність в області, то позитивні зміни обов'язково будуть", - пояснив Віталій Погосян.

Звітньо-виборна конференція адвокатів відбудеться 14 листопада, участь у ній візьмуть близько ста делегатів з усіх районів міста та області.

Зазначимо, Рада адвокатів Дніпропетровської області виконує ублічно-представницькі функції недержавного самоврядного інституту у період між конференціями адвокатів регіону, що забезпечує здійснення захисту, представництва та надання правової допомоги на професійній основі – адвокатури Дніпропетровщини. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...