App Store Google Play

У Дніпрі обрали делегатів на звітно-виборну конференцію адвокатів регіону

16.10.2017 15:45
У Дніпрі обрали делегатів на звітно-виборну конференцію адвокатів регіону

Сьогодні, 16 жовтня, у Дніпрі відбулися загальні збори адвокатів міста, на яких обрали делегатів на звітно-виборну конференцію адвокатів Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Участь у зборах взяли близько трьохсот адвокатів з різних районів міста, які висунули з кожного району своїх делегатів на конференцію Ради адвокатів. Голосування проводилось шляхом підняття руки. Наприклад, для Соборного району виділили 13 квот, одним із делегатів від цього району став відомий дніпровський правозахисник та адвокат Віталій Погосян.

"Делегати, яких вибрали у районних зборах адвокатів нашої області, по суті визначать політику в адвокатській спільноті Дніпропетровської області на найближчі п'ять років. Вже на звітній кнференції з присутніх делегатів оберуть нових членів Ради адвокатів, які будуть займатися адвокатським самоврядуванням", - розповів Віталій Погосян.

За словами Погосяна, районні голосування за делегатів є проміжним етапом, проте виконують дуже важливу функцію, адже раніше голосування відбувалося за списком.

"Тобто рада надала перелік адвокатів за яких треба проголосувати і все вирішили. Сьогодні ж кожний адвокат висував свою кандидатуру за бажанням та переконував присутніх чому саме він має представити свій район. Звичайно пройшли на конференцію й технічні кандитати "старої" команди, але якщо по кожному району міста набереться достатня кількість делегатів, які висувалися для того аби плідно працювати на результат та вдосконалювати адвокатську діяльність в області, то позитивні зміни обов'язково будуть", - пояснив Віталій Погосян.

Звітньо-виборна конференція адвокатів відбудеться 14 листопада, участь у ній візьмуть близько ста делегатів з усіх районів міста та області.

Зазначимо, Рада адвокатів Дніпропетровської області виконує ублічно-представницькі функції недержавного самоврядного інституту у період між конференціями адвокатів регіону, що забезпечує здійснення захисту, представництва та надання правової допомоги на професійній основі – адвокатури Дніпропетровщини. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...