App Store Google Play

У Дніпрі обрали делегатів на звітно-виборну конференцію адвокатів регіону

16.10.2017 15:45
У Дніпрі обрали делегатів на звітно-виборну конференцію адвокатів регіону

Сьогодні, 16 жовтня, у Дніпрі відбулися загальні збори адвокатів міста, на яких обрали делегатів на звітно-виборну конференцію адвокатів Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Участь у зборах взяли близько трьохсот адвокатів з різних районів міста, які висунули з кожного району своїх делегатів на конференцію Ради адвокатів. Голосування проводилось шляхом підняття руки. Наприклад, для Соборного району виділили 13 квот, одним із делегатів від цього району став відомий дніпровський правозахисник та адвокат Віталій Погосян.

"Делегати, яких вибрали у районних зборах адвокатів нашої області, по суті визначать політику в адвокатській спільноті Дніпропетровської області на найближчі п'ять років. Вже на звітній кнференції з присутніх делегатів оберуть нових членів Ради адвокатів, які будуть займатися адвокатським самоврядуванням", - розповів Віталій Погосян.

За словами Погосяна, районні голосування за делегатів є проміжним етапом, проте виконують дуже важливу функцію, адже раніше голосування відбувалося за списком.

"Тобто рада надала перелік адвокатів за яких треба проголосувати і все вирішили. Сьогодні ж кожний адвокат висував свою кандидатуру за бажанням та переконував присутніх чому саме він має представити свій район. Звичайно пройшли на конференцію й технічні кандитати "старої" команди, але якщо по кожному району міста набереться достатня кількість делегатів, які висувалися для того аби плідно працювати на результат та вдосконалювати адвокатську діяльність в області, то позитивні зміни обов'язково будуть", - пояснив Віталій Погосян.

Звітньо-виборна конференція адвокатів відбудеться 14 листопада, участь у ній візьмуть близько ста делегатів з усіх районів міста та області.

Зазначимо, Рада адвокатів Дніпропетровської області виконує ублічно-представницькі функції недержавного самоврядного інституту у період між конференціями адвокатів регіону, що забезпечує здійснення захисту, представництва та надання правової допомоги на професійній основі – адвокатури Дніпропетровщини. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...