App Store Google Play

У Дніпрі обрали делегатів на звітно-виборну конференцію адвокатів регіону

16.10.2017 15:45
У Дніпрі обрали делегатів на звітно-виборну конференцію адвокатів регіону

Сьогодні, 16 жовтня, у Дніпрі відбулися загальні збори адвокатів міста, на яких обрали делегатів на звітно-виборну конференцію адвокатів Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Участь у зборах взяли близько трьохсот адвокатів з різних районів міста, які висунули з кожного району своїх делегатів на конференцію Ради адвокатів. Голосування проводилось шляхом підняття руки. Наприклад, для Соборного району виділили 13 квот, одним із делегатів від цього району став відомий дніпровський правозахисник та адвокат Віталій Погосян.

"Делегати, яких вибрали у районних зборах адвокатів нашої області, по суті визначать політику в адвокатській спільноті Дніпропетровської області на найближчі п'ять років. Вже на звітній кнференції з присутніх делегатів оберуть нових членів Ради адвокатів, які будуть займатися адвокатським самоврядуванням", - розповів Віталій Погосян.

За словами Погосяна, районні голосування за делегатів є проміжним етапом, проте виконують дуже важливу функцію, адже раніше голосування відбувалося за списком.

"Тобто рада надала перелік адвокатів за яких треба проголосувати і все вирішили. Сьогодні ж кожний адвокат висував свою кандидатуру за бажанням та переконував присутніх чому саме він має представити свій район. Звичайно пройшли на конференцію й технічні кандитати "старої" команди, але якщо по кожному району міста набереться достатня кількість делегатів, які висувалися для того аби плідно працювати на результат та вдосконалювати адвокатську діяльність в області, то позитивні зміни обов'язково будуть", - пояснив Віталій Погосян.

Звітньо-виборна конференція адвокатів відбудеться 14 листопада, участь у ній візьмуть близько ста делегатів з усіх районів міста та області.

Зазначимо, Рада адвокатів Дніпропетровської області виконує ублічно-представницькі функції недержавного самоврядного інституту у період між конференціями адвокатів регіону, що забезпечує здійснення захисту, представництва та надання правової допомоги на професійній основі – адвокатури Дніпропетровщини. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...