App Store Google Play

У Дніпровському музеї провели наочні паралелі між козаками та воїнами зі Сходу

13.10.2017 08:00
У Дніпровському музеї провели наочні паралелі між козаками та воїнами зі Сходу

Вчора, 12 жовтня, в історичному музеї Дніпра за допомогою виставки провели наочні паралелі між запорозькими козаками та бійцями на Сході України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Друга зала історичного музею тимчасово перетворилась на міні-виставку, присвячену окремим питанням спорядження, одягу та озброєння козаків та сучасної української армії. Наочні паралелі та ретроспекцію провели для старшокласників спеціалізованої багатопрофільної школи з поглибленим вивченням англійської мови №23.

Організатори зазначили, що захід присвячений потрійному святу 14 жовтня. Адже саме цього дня Україна відзначає День захисника, Покрови Пресвятої Богородиці та День козацтва.

«Досить популярним озброєнням української армії на сьогодні залишаються вогнемети з різним радіусом ураження. Аналогом в козацьку добу слугували гармати, різновиди яких залежали від мети ураження», - розповіла екскурсовод.

Учні мали змогу дізнатися, як змінилася військова справа українських воїнів з доби козацтва до сьогодення, порівнюючи спорядження, екіпіровку та різні види зброї, якими користувались наші славні предки 300 років тому та використовують сучасні герої війни.

Старшокласники школи №23 відвідали «живу виставку» за ініціативи завуча Тур Наталії Григорівни.

«Ядра для бою козаки виготовляли з різних матеріалів. Одні з найцікавіших - глиняні з отвором для пороху, аби могли вибухати. Їх можна порівняти з сучасними гранатами. Головне, що має для вас залишитися з екскурсу в військову справу – це те, що історія доводить, що війни завершуються. Будемо сподіваємося, що на нашій землі скоро настане мир», - додала екскурсовод.

Нагадаємо, що 14 жовтня дніпрян запрошують на лицарський турнір «Кубок Дніпра», присвячений Дню Захисника Вітчизни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...