App Store Google Play

У Дніпровському музеї провели наочні паралелі між козаками та воїнами зі Сходу

13.10.2017 08:00
У Дніпровському музеї провели наочні паралелі між козаками та воїнами зі Сходу

Вчора, 12 жовтня, в історичному музеї Дніпра за допомогою виставки провели наочні паралелі між запорозькими козаками та бійцями на Сході України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Друга зала історичного музею тимчасово перетворилась на міні-виставку, присвячену окремим питанням спорядження, одягу та озброєння козаків та сучасної української армії. Наочні паралелі та ретроспекцію провели для старшокласників спеціалізованої багатопрофільної школи з поглибленим вивченням англійської мови №23.

Організатори зазначили, що захід присвячений потрійному святу 14 жовтня. Адже саме цього дня Україна відзначає День захисника, Покрови Пресвятої Богородиці та День козацтва.

«Досить популярним озброєнням української армії на сьогодні залишаються вогнемети з різним радіусом ураження. Аналогом в козацьку добу слугували гармати, різновиди яких залежали від мети ураження», - розповіла екскурсовод.

Учні мали змогу дізнатися, як змінилася військова справа українських воїнів з доби козацтва до сьогодення, порівнюючи спорядження, екіпіровку та різні види зброї, якими користувались наші славні предки 300 років тому та використовують сучасні герої війни.

Старшокласники школи №23 відвідали «живу виставку» за ініціативи завуча Тур Наталії Григорівни.

«Ядра для бою козаки виготовляли з різних матеріалів. Одні з найцікавіших - глиняні з отвором для пороху, аби могли вибухати. Їх можна порівняти з сучасними гранатами. Головне, що має для вас залишитися з екскурсу в військову справу – це те, що історія доводить, що війни завершуються. Будемо сподіваємося, що на нашій землі скоро настане мир», - додала екскурсовод.

Нагадаємо, що 14 жовтня дніпрян запрошують на лицарський турнір «Кубок Дніпра», присвячений Дню Захисника Вітчизни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...