App Store Google Play

Прийомну сім'ю, де спалили тіло дівчинки, розформують

11.10.2017 17:00
Прийомну сім'ю, де спалили тіло дівчинки, розформують

Прийомну сім'ю Кудрявцевих, в якій померла семирічна Аміна Менге, розформують. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Обозреватель Криворожский".

Як повідомила представник служби у справах дітей Ірина Чуйко, нині всі діти Кудрявцевих, троє власних дітей та п'ятеро прийомних, знаходяться в реабілітаційному центрі. Органами опіки та піклування прийнято рішення про розформування цієї прийомної сім'ї.

9 жовтня в Центрально-Міському суді відбулися слухання справи про смерть Аміни. Подружжя Кудрявцевих, прийомних батьків дівчинки, звинуватили не у вбивстві Аміни, а в нарузі над тілом покійної і дачі неправдивих свідчень.

Їм загрожує до 7 років тюремного ув'язнення. Самі Кудрявцеви провини не визнають, заявляючи, що не знають, куди поділася маленька Аміна. Для підтвердження своєї правоти, вони наполягли на допиті своїх як рідних, так і прийомних дітей.

Всупереч вимогам адвокатів обвинувачених, слухання справи буде проходити у відкритому режимі. Закритим буде тільки засідання, на якому допитають дітей. Наступне засідання у цій справі відбудеться 22 листопада.

Нагадаємо, Кудрявцевих підозрюють в тому, що вони спалили тіло своєї прийомної дочки Аміни, а потім викинули її останки у водойму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....