App Store Google Play

Прийомну сім'ю, де спалили тіло дівчинки, розформують

11.10.2017 17:00
Прийомну сім'ю, де спалили тіло дівчинки, розформують

Прийомну сім'ю Кудрявцевих, в якій померла семирічна Аміна Менге, розформують. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Обозреватель Криворожский".

Як повідомила представник служби у справах дітей Ірина Чуйко, нині всі діти Кудрявцевих, троє власних дітей та п'ятеро прийомних, знаходяться в реабілітаційному центрі. Органами опіки та піклування прийнято рішення про розформування цієї прийомної сім'ї.

9 жовтня в Центрально-Міському суді відбулися слухання справи про смерть Аміни. Подружжя Кудрявцевих, прийомних батьків дівчинки, звинуватили не у вбивстві Аміни, а в нарузі над тілом покійної і дачі неправдивих свідчень.

Їм загрожує до 7 років тюремного ув'язнення. Самі Кудрявцеви провини не визнають, заявляючи, що не знають, куди поділася маленька Аміна. Для підтвердження своєї правоти, вони наполягли на допиті своїх як рідних, так і прийомних дітей.

Всупереч вимогам адвокатів обвинувачених, слухання справи буде проходити у відкритому режимі. Закритим буде тільки засідання, на якому допитають дітей. Наступне засідання у цій справі відбудеться 22 листопада.

Нагадаємо, Кудрявцевих підозрюють в тому, що вони спалили тіло своєї прийомної дочки Аміни, а потім викинули її останки у водойму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...