App Store Google Play

Прийомну сім'ю, де спалили тіло дівчинки, розформують

11.10.2017 17:00
Прийомну сім'ю, де спалили тіло дівчинки, розформують

Прийомну сім'ю Кудрявцевих, в якій померла семирічна Аміна Менге, розформують. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Обозреватель Криворожский".

Як повідомила представник служби у справах дітей Ірина Чуйко, нині всі діти Кудрявцевих, троє власних дітей та п'ятеро прийомних, знаходяться в реабілітаційному центрі. Органами опіки та піклування прийнято рішення про розформування цієї прийомної сім'ї.

9 жовтня в Центрально-Міському суді відбулися слухання справи про смерть Аміни. Подружжя Кудрявцевих, прийомних батьків дівчинки, звинуватили не у вбивстві Аміни, а в нарузі над тілом покійної і дачі неправдивих свідчень.

Їм загрожує до 7 років тюремного ув'язнення. Самі Кудрявцеви провини не визнають, заявляючи, що не знають, куди поділася маленька Аміна. Для підтвердження своєї правоти, вони наполягли на допиті своїх як рідних, так і прийомних дітей.

Всупереч вимогам адвокатів обвинувачених, слухання справи буде проходити у відкритому режимі. Закритим буде тільки засідання, на якому допитають дітей. Наступне засідання у цій справі відбудеться 22 листопада.

Нагадаємо, Кудрявцевих підозрюють в тому, що вони спалили тіло своєї прийомної дочки Аміни, а потім викинули її останки у водойму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...