App Store Google Play

У Дніпрі хіміки зможуть влаштуватися на роботу під час міжнародної конференції

10.10.2017 13:40
У Дніпрі хіміки зможуть влаштуватися на роботу під час міжнародної конференції

У Дніпрі на міжнародній конференції з працевлаштування молоді спеціалісти хімпрому зможуть поспілкуватися з представниками бізнесу та влаштуватися на роботу. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори заходу «YOUNG COATINGS & COMPOSITES».

«Питання підготовки кваліфікованих фахівців стоїть гостро. Цьогорічна вступна кампанія довела зниження попиту на технічні спеціальності, в тому числі в хімічній галузі. З цієї причини держава збільшує коефіцієнт для вступу у вузи», – зазначила заступник начальника управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки ДніпроОДА Ірина Шумік.

Департамент освіти та науки ДніпроОДА долучився до ініціативи підготовки висококваліфікованих фахівців, починаючи з профорієнтації. Саме для цього проводяться ярмарки професій та ніч науки, мета яких пояснити, що наука це цікаво.

«На жаль, мало хто знає, що Дніпропетровщина - лакофарбовий регіон. Тому конференція «YOUNG COATINGS & COMPOSITES» покликана донести думку, що попит на технологів існує, особливо в Європі. Крім того, важливо розуміти, що питання профорієнтації постають не в 11 класі, а з появою інтересу. Саме тому запрошуємо всіх бажаючих, особливо представників шкіл та коледжів, аби більше дізнатися про спеціальності та попит на них», - пояснив організатор конференції Михайло Кулаков.

Триденна програма заходу включає екскурсію на палеографічне підприємство «Весна», яка відбудеться 23 жовтня, обговорення питань працевлаштування разом з роботодавцями та бізнесменами регіону та Польщі, яке заплановане на 24 жовтня на території комплексу «Бартоломео». В останній день – 25 жовтня в хіміко-технічному університеті відбудеться ярмарок вакансій, на якій можна влаштуватися на роботу.

«Вагома проблема полягає в тому, що бізнес отримує непідготовлених працівників, тому щонайменше два роки йде на практичне здобуття досвіду. Вузи випускають спеціалістів, які жодного разу не працювали зі спеціальним обладнанням. Я був у Німеччині на зустрічі з бізнесом, на якій були присутні декілька старшокласників. Таким чином, в європейських країнах заощаджують свій час та прививають лояльність до підприємства», - переконаний представник компанії «МІКО Груп» Олексій Мироненко.

Нагадаємо, що «Бізнес-інкубатор Національного гірничого університету» Державного ВНЗ «НГУ» розпочинає нову програму співробітництва з проектом створення мережі академічних бізнес-інкубаторів у вишах України - «YEP Incubators». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...