App Store Google Play

У Дніпрі хіміки зможуть влаштуватися на роботу під час міжнародної конференції

10.10.2017 13:40
У Дніпрі хіміки зможуть влаштуватися на роботу під час міжнародної конференції

У Дніпрі на міжнародній конференції з працевлаштування молоді спеціалісти хімпрому зможуть поспілкуватися з представниками бізнесу та влаштуватися на роботу. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори заходу «YOUNG COATINGS & COMPOSITES».

«Питання підготовки кваліфікованих фахівців стоїть гостро. Цьогорічна вступна кампанія довела зниження попиту на технічні спеціальності, в тому числі в хімічній галузі. З цієї причини держава збільшує коефіцієнт для вступу у вузи», – зазначила заступник начальника управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки ДніпроОДА Ірина Шумік.

Департамент освіти та науки ДніпроОДА долучився до ініціативи підготовки висококваліфікованих фахівців, починаючи з профорієнтації. Саме для цього проводяться ярмарки професій та ніч науки, мета яких пояснити, що наука це цікаво.

«На жаль, мало хто знає, що Дніпропетровщина - лакофарбовий регіон. Тому конференція «YOUNG COATINGS & COMPOSITES» покликана донести думку, що попит на технологів існує, особливо в Європі. Крім того, важливо розуміти, що питання профорієнтації постають не в 11 класі, а з появою інтересу. Саме тому запрошуємо всіх бажаючих, особливо представників шкіл та коледжів, аби більше дізнатися про спеціальності та попит на них», - пояснив організатор конференції Михайло Кулаков.

Триденна програма заходу включає екскурсію на палеографічне підприємство «Весна», яка відбудеться 23 жовтня, обговорення питань працевлаштування разом з роботодавцями та бізнесменами регіону та Польщі, яке заплановане на 24 жовтня на території комплексу «Бартоломео». В останній день – 25 жовтня в хіміко-технічному університеті відбудеться ярмарок вакансій, на якій можна влаштуватися на роботу.

«Вагома проблема полягає в тому, що бізнес отримує непідготовлених працівників, тому щонайменше два роки йде на практичне здобуття досвіду. Вузи випускають спеціалістів, які жодного разу не працювали зі спеціальним обладнанням. Я був у Німеччині на зустрічі з бізнесом, на якій були присутні декілька старшокласників. Таким чином, в європейських країнах заощаджують свій час та прививають лояльність до підприємства», - переконаний представник компанії «МІКО Груп» Олексій Мироненко.

Нагадаємо, що «Бізнес-інкубатор Національного гірничого університету» Державного ВНЗ «НГУ» розпочинає нову програму співробітництва з проектом створення мережі академічних бізнес-інкубаторів у вишах України - «YEP Incubators». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...