App Store Google Play

У Дніпрі віддавши речі на барахолку «По-паризьки», можна вилікувати хворих немовлят

09.10.2017 13:20
У Дніпрі віддавши речі на барахолку «По-паризьки», можна вилікувати хворих немовлят

15 жовтня у Дніпрі відбудеться благодійна барахолка в кращих паризьких традиціях, про особливості якої кореспонденту Дніпрограда розповіла організатор заходу - засновниця біржі благодійності «ДоброДiй» Юлія Сосєдка.

Мета барахолки «По-паризьки» – зібрати кошти для придбання столу-рентгену, який необхідний при оперуванні маленьких пацієнтів в центрі імені Руднєва. Вишукана назва акції пов’язана з речами, зібраними на це час: від прикрас до посуду та стильного одягу, від стільців з історією до затертих підсвічників і шаф з різьбленням, від рідкісних монет до забутих марок.

"Благодійність стала джерелом заснування нашої лікарні, відкриття якої історично сталося у ХІХ столітті. На сьогодні на лікарняному обліку знаходяться близько двох тисяч дітей. Серед них немовлята з вадами, виявленими до народження, недоношені малюки, а також діти з захворюваннями серця. Для підтримки їхнього життя та здоров'я необхідне новітнє, а отже дороге, обладнання", - головний лікар центру матері і дитини імені Руднєва Ігор Македонський.

Зазвичай, сучасне обладнання до центру доправляють з закордону. Нещодавно американські інвестори безкоштовно надали дифузійне обладнання. Крім того, лікар пояснив, що під час поїздки до Німеччини вдалося отримати реанімаційні пристрої. Однак вони не можуть функціонувати без столу-рентгену, вартість якого складає один мільйон гривень.

"Близько двох років ми надаємо допомогу хворим дітям від народження до 18-річного віку, інформація про яких надходить онлайн. Такі масштабні благодійні внески потребують масової фінансової допомоги", - стверджує Юлія Сосєдка.

Акція, що пройде на першому поверсі Конкорд банку на вулиці Троїцька, 2, дає змогу зробити добру справу та допомогти дітям Дніпра та області. Всі 100% виручки від продажу паризьких скарбів надійдуть до центру імені Руднєва.

Також можна долучитися, принісши свої будь-які речі, предмети декору та інтер'єру до арт-центру "Квартира" за адресою: Троїцька площа, 3. Дедлайн: 14 жовтня.

Нагадаємо, що на Набережній у Дніпрі небайдужі мешканці міста розгорнули благодійний ярмарок "Крила добра", на якому збирали кошти для онкохворих та недоношених діток. Захід пройшов за підтримки народного депутата Андрія Денисенка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...