App Store Google Play

Більше 300 дніпрян прийшли здати кров для поранених бійців

09.10.2017 14:20
Більше 300 дніпрян прийшли здати кров для поранених бійців

Більше 300 дніпрян прийшли до лікарні імені Мечникова у п’ятницю, 6 жовтня, аби долучитися до Дня донора та здати кров для поранених бійців. Про це сьогодні, 9 жовтня, кореспонденту Дніпрограда розповів заступник головного лікаря Юрій Скребець.

Вже всімнадцяте пройшов День донора – акція ініційована персоналом лікарні імені Мечникова. Згідно з підсумками, більше 300 осіб виявили бажання допомогти пораненим воїнам. Однак, після перевірки комісії, до процедури допустили лише 210 донорів.

«Треба розуміти, що День донора, який проводить лікарня Мечникова - заохочувальний захід. Адже в будь-який будній день можна звернутися до обласного пункту переливання крові та здати кров», - пояснив Юрій Скребець.

Найстаршим учасником акції став 72-річний Герой України за рекордною кількістю здачі крові Володимир Миколаєв. Цього разу він став донором 726 раз.

«Донорство - особливий вид волонтерства, що потребує щирого серця та міцного здоров'я. Також я хочу наголосити, що кров необхідна саме для врятування життя. На мій погляд, причетність до такої справи потребує поклику душі», - переконаний Юрій Скребець.

За його словами, протягом всього часу вдалося зібрати близько 3,5 тон крові. Попри це, нажаль, наразі у банках крові спостерігається дефіцит, до того ж усіх резус-факторів.  

Нагадаємо, що у дніпровській лікарні імені Мечникова донори почали здавати кров задовго до початку реєстрації акції «Подаруй життя герою».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...