App Store Google Play

Більше 300 дніпрян прийшли здати кров для поранених бійців

9 Жовтня 14:20
Більше 300 дніпрян прийшли здати кров для поранених бійців

Більше 300 дніпрян прийшли до лікарні імені Мечникова у п’ятницю, 6 жовтня, аби долучитися до Дня донора та здати кров для поранених бійців. Про це сьогодні, 9 жовтня, кореспонденту Дніпрограда розповів заступник головного лікаря Юрій Скребець.

Вже всімнадцяте пройшов День донора – акція ініційована персоналом лікарні імені Мечникова. Згідно з підсумками, більше 300 осіб виявили бажання допомогти пораненим воїнам. Однак, після перевірки комісії, до процедури допустили лише 210 донорів.

«Треба розуміти, що День донора, який проводить лікарня Мечникова - заохочувальний захід. Адже в будь-який будній день можна звернутися до обласного пункту переливання крові та здати кров», - пояснив Юрій Скребець.

Найстаршим учасником акції став 72-річний Герой України за рекордною кількістю здачі крові Володимир Миколаєв. Цього разу він став донором 726 раз.

«Донорство - особливий вид волонтерства, що потребує щирого серця та міцного здоров'я. Також я хочу наголосити, що кров необхідна саме для врятування життя. На мій погляд, причетність до такої справи потребує поклику душі», - переконаний Юрій Скребець.

За його словами, протягом всього часу вдалося зібрати близько 3,5 тон крові. Попри це, нажаль, наразі у банках крові спостерігається дефіцит, до того ж усіх резус-факторів.  

Нагадаємо, що у дніпровській лікарні імені Мечникова донори почали здавати кров задовго до початку реєстрації акції «Подаруй життя герою».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...