App Store Google Play

Більше 300 дніпрян прийшли здати кров для поранених бійців

09.10.2017 14:20
Більше 300 дніпрян прийшли здати кров для поранених бійців

Більше 300 дніпрян прийшли до лікарні імені Мечникова у п’ятницю, 6 жовтня, аби долучитися до Дня донора та здати кров для поранених бійців. Про це сьогодні, 9 жовтня, кореспонденту Дніпрограда розповів заступник головного лікаря Юрій Скребець.

Вже всімнадцяте пройшов День донора – акція ініційована персоналом лікарні імені Мечникова. Згідно з підсумками, більше 300 осіб виявили бажання допомогти пораненим воїнам. Однак, після перевірки комісії, до процедури допустили лише 210 донорів.

«Треба розуміти, що День донора, який проводить лікарня Мечникова - заохочувальний захід. Адже в будь-який будній день можна звернутися до обласного пункту переливання крові та здати кров», - пояснив Юрій Скребець.

Найстаршим учасником акції став 72-річний Герой України за рекордною кількістю здачі крові Володимир Миколаєв. Цього разу він став донором 726 раз.

«Донорство - особливий вид волонтерства, що потребує щирого серця та міцного здоров'я. Також я хочу наголосити, що кров необхідна саме для врятування життя. На мій погляд, причетність до такої справи потребує поклику душі», - переконаний Юрій Скребець.

За його словами, протягом всього часу вдалося зібрати близько 3,5 тон крові. Попри це, нажаль, наразі у банках крові спостерігається дефіцит, до того ж усіх резус-факторів.  

Нагадаємо, що у дніпровській лікарні імені Мечникова донори почали здавати кров задовго до початку реєстрації акції «Подаруй життя герою».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...