App Store Google Play

Більше 300 дніпрян прийшли здати кров для поранених бійців

09.10.2017 14:20
Більше 300 дніпрян прийшли здати кров для поранених бійців

Більше 300 дніпрян прийшли до лікарні імені Мечникова у п’ятницю, 6 жовтня, аби долучитися до Дня донора та здати кров для поранених бійців. Про це сьогодні, 9 жовтня, кореспонденту Дніпрограда розповів заступник головного лікаря Юрій Скребець.

Вже всімнадцяте пройшов День донора – акція ініційована персоналом лікарні імені Мечникова. Згідно з підсумками, більше 300 осіб виявили бажання допомогти пораненим воїнам. Однак, після перевірки комісії, до процедури допустили лише 210 донорів.

«Треба розуміти, що День донора, який проводить лікарня Мечникова - заохочувальний захід. Адже в будь-який будній день можна звернутися до обласного пункту переливання крові та здати кров», - пояснив Юрій Скребець.

Найстаршим учасником акції став 72-річний Герой України за рекордною кількістю здачі крові Володимир Миколаєв. Цього разу він став донором 726 раз.

«Донорство - особливий вид волонтерства, що потребує щирого серця та міцного здоров'я. Також я хочу наголосити, що кров необхідна саме для врятування життя. На мій погляд, причетність до такої справи потребує поклику душі», - переконаний Юрій Скребець.

За його словами, протягом всього часу вдалося зібрати близько 3,5 тон крові. Попри це, нажаль, наразі у банках крові спостерігається дефіцит, до того ж усіх резус-факторів.  

Нагадаємо, що у дніпровській лікарні імені Мечникова донори почали здавати кров задовго до початку реєстрації акції «Подаруй життя герою».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...