App Store Google Play

Дніпряни всю п'ятницю здавали кров, аби врятувати життя воїнам

07.10.2017 10:30
Дніпряни всю п'ятницю здавали кров, аби врятувати життя воїнам

Вчора, 6 жовтня, у дніпровській лікарні імені Мечникова донори почали здавати кров задовго до початку реєстрації акції «Подаруй життя герою». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку головного лікаря Сергія Риженко у Facebook.

Вже 17 раз поспіль в лікарні Мечникова відбулася акція із залучення донорської крові для надання медичної допомоги пораненим та потерпілим в зоні ведення війни – на Сході України.

До неї залучилися сотні людей: волонтери та досвідчені донори, студенти та майбутні поліцейські, щоб своєю краплинкою крові надати надію на видужання, врятувати чиєсь життя.

«Перші донори почали приходити до лікарні Мечникова щe задовго до 8 години ранку. З цього часу дніпряни здають кров для поранених військових», - зазначив заступник головного лікаря по наданню екстреної медичної допомоги в ОКЛ Мечникова Олександр Толубаєв.

Акція зі здачі крові відбулася з ініціативи головного лікаря лікарні ім. Мечникова Сергія Риженка. Він зазначає, що тільки за цей рік у лікарню було доставлено понад 250 солдатів і 6 мирних жителів.

Лікарі ОКЛ Мечникова висловили найщиріші слова вдячності небайдужим дніпрянам за готовність прийти на допомогу та здатність до співчуття та милосердя.

Нагадаємо, 1 жовтня до Дніпра евакуювали бійця з важким пораненням ока.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...