App Store Google Play

Дніпряни всю п'ятницю здавали кров, аби врятувати життя воїнам

07.10.2017 10:30
Дніпряни всю п'ятницю здавали кров, аби врятувати життя воїнам

Вчора, 6 жовтня, у дніпровській лікарні імені Мечникова донори почали здавати кров задовго до початку реєстрації акції «Подаруй життя герою». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку головного лікаря Сергія Риженко у Facebook.

Вже 17 раз поспіль в лікарні Мечникова відбулася акція із залучення донорської крові для надання медичної допомоги пораненим та потерпілим в зоні ведення війни – на Сході України.

До неї залучилися сотні людей: волонтери та досвідчені донори, студенти та майбутні поліцейські, щоб своєю краплинкою крові надати надію на видужання, врятувати чиєсь життя.

«Перші донори почали приходити до лікарні Мечникова щe задовго до 8 години ранку. З цього часу дніпряни здають кров для поранених військових», - зазначив заступник головного лікаря по наданню екстреної медичної допомоги в ОКЛ Мечникова Олександр Толубаєв.

Акція зі здачі крові відбулася з ініціативи головного лікаря лікарні ім. Мечникова Сергія Риженка. Він зазначає, що тільки за цей рік у лікарню було доставлено понад 250 солдатів і 6 мирних жителів.

Лікарі ОКЛ Мечникова висловили найщиріші слова вдячності небайдужим дніпрянам за готовність прийти на допомогу та здатність до співчуття та милосердя.

Нагадаємо, 1 жовтня до Дніпра евакуювали бійця з важким пораненням ока.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...