App Store Google Play

Дніпряни всю п'ятницю здавали кров, аби врятувати життя воїнам

07.10.2017 10:30
Дніпряни всю п'ятницю здавали кров, аби врятувати життя воїнам

Вчора, 6 жовтня, у дніпровській лікарні імені Мечникова донори почали здавати кров задовго до початку реєстрації акції «Подаруй життя герою». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку головного лікаря Сергія Риженко у Facebook.

Вже 17 раз поспіль в лікарні Мечникова відбулася акція із залучення донорської крові для надання медичної допомоги пораненим та потерпілим в зоні ведення війни – на Сході України.

До неї залучилися сотні людей: волонтери та досвідчені донори, студенти та майбутні поліцейські, щоб своєю краплинкою крові надати надію на видужання, врятувати чиєсь життя.

«Перші донори почали приходити до лікарні Мечникова щe задовго до 8 години ранку. З цього часу дніпряни здають кров для поранених військових», - зазначив заступник головного лікаря по наданню екстреної медичної допомоги в ОКЛ Мечникова Олександр Толубаєв.

Акція зі здачі крові відбулася з ініціативи головного лікаря лікарні ім. Мечникова Сергія Риженка. Він зазначає, що тільки за цей рік у лікарню було доставлено понад 250 солдатів і 6 мирних жителів.

Лікарі ОКЛ Мечникова висловили найщиріші слова вдячності небайдужим дніпрянам за готовність прийти на допомогу та здатність до співчуття та милосердя.

Нагадаємо, 1 жовтня до Дніпра евакуювали бійця з важким пораненням ока.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...