App Store Google Play

Вілкул перевзувся в повітрі, розколов Опоблок і голосує за ініціативи Порошенка

04.10.2017 11:00
Вілкул перевзувся в повітрі, розколов Опоблок і голосує за ініціативи Порошенка

Народний депутат з Кривого Рогу Олександр Вілкул, схоже, остаточно перефарбувався і пристав до команди влади. Про це свідчить голосування у вівторок 3 жовтня у сесійній залі Верховної Ради за Закон «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» (№6232), повідомляє Дніпроград.

Крім фракцій «БПП-Солідарність» та «Народний фронт», які є основою парламентської коаліції й підтримали цю ініціативу Президента Петра Порошенка, який називає закон не інакше, як судовою реформою, «ЗА» проголосували «непримиримі опозиціонери» з Дніпропетровщини, які вважаються «групою Вілкула»: Дмитро Колесников, Олександр Вілкул, Артур Мартовицький, Костянтин Павлов і Андрій Гальченко.

Така витівка викликала обурення навіть у поплічника Вілкула, російсько-православного олігарха Вадима Новинського. Той, одразу після засідання у ВР, вибухнув коментарем про «зраду інтересів», розкол у фракції та перехід в опозицію до… «Опозиційного блоку». А ще тиждень тому два «скрепні» бородані разом брали участь у заходах московської церкви.

Втім, голосування за судову реформу від Адміністрації Порошенка – лише черговий крок у «реформації образу» Олександра Вілкула, який задля уникнення від кримінальної відповідальності, схоже погодився на роль «кишенькового опозиціонера». Раніше Вілкул-молодший вразив громадськість українською мовою з трибуни ВРУ і закликами до об’єднання з метою захисту країни.

Православному владоможцю Новинському можна поспівчувати, але, враховуючи легкість, з якою криворізький депутат змінює покровителів, навіть дивно, чого іншого він чекав від Олександра Юрійовича. Втім, в даному випадку варто згадати казку про Колобка, який також вважав себе дуже прудким і розумним.

Нагадаємо, правозахисники і журналісти повідомляли, що проект містить положення, які зроблять правосуддя непрозорим для суспільства. Наприклад, дозволяється не впускати до зали бажаючих бути присутніми у відкритому судовому засіданні, якщо в залі немає «вільних місць». А «мотивованою постановою» суддя може заборонити фотофіксацію, відеозапис або трансляцію, якщо ті «заважають ходу судового процесу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...