App Store Google Play

Фахівці ГО «Правозахисна група «СІЧ» обмінювались досвідом громадської діяльності у Львові

04.10.2017 10:20
Фахівці ГО «Правозахисна група «СІЧ» обмінювались досвідом громадської діяльності у Львові

Фахівці громадської приймальні УГСПЛ при ГО «Правозахисна група «СІЧ» та партнерської організації ГО «Форпост» взяли участь у навчальних турах з обміну досвідом у Львові. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО «Правозахисна Група «СIЧ» у Facebook.

Скориставшись чудовою нагодою, а саме пропозицією Форуму НДО в Україні за підтримки Посольства Великої Британії, фахівці громадської приймальні УГСПЛ при ГО «Правозахисна група «СІЧ» та партнерської організації ГО «Форпост» вирушили до Львову. Саме там відбувся навчальний тур з обміну досвідом громадської діяльності, який тривав протягом 19-26 вересня.

«Наразі наш спільний тур завершено, звіт підготовлено. У результаті менеджмент організацій отримав вичерпний практичний досвід щодо стратегічного панування, управління фінансами та людським капіталом. Також, що є дуже важливим, розроблено програму сумісної дії та партнерства на довгострокову перспективу та визначено обсяг сумісної діяльності», - йдеться у дописі.

Крім того, юристи організацій отримали знання та досвід щодо механізму захисту прав клієнтів у ЄСПЛ та МКС, а координатори – інформацію та поради щодо процесу проведення ефективних адвокаційних кампаній.

Фахівці ГО «Правозахисна група «СІЧ» сподіваються, що участь у таких турах буде можлива для всіх НУО найближчими роками, бо це є унікальною можливістю сформувати сильні організації та надати їм базу для стабільного розвитку. Не дарма кажуть, що свій досвід – добре, а коли можна запозичити здобутки колег – добре удвічі.

Нагадаємо, що у рамках проекту "Правова підтримка ветеранів та учасників АТО і членів їх сімей в Дніпропетровській області", що впроваджується Громадською організацією "Правозахисна група "СІЧ", у Дніпрі пройшов круглий стіл на тему реалізації ветеранами та учасниками АТО, а також членами їх сімей права на отримання житла.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...