App Store Google Play

Фахівці ГО «Правозахисна група «СІЧ» обмінювались досвідом громадської діяльності у Львові

4 Жовтня 10:20
Фахівці ГО «Правозахисна група «СІЧ» обмінювались досвідом громадської діяльності у Львові

Фахівці громадської приймальні УГСПЛ при ГО «Правозахисна група «СІЧ» та партнерської організації ГО «Форпост» взяли участь у навчальних турах з обміну досвідом у Львові. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО «Правозахисна Група «СIЧ» у Facebook.

Скориставшись чудовою нагодою, а саме пропозицією Форуму НДО в Україні за підтримки Посольства Великої Британії, фахівці громадської приймальні УГСПЛ при ГО «Правозахисна група «СІЧ» та партнерської організації ГО «Форпост» вирушили до Львову. Саме там відбувся навчальний тур з обміну досвідом громадської діяльності, який тривав протягом 19-26 вересня.

«Наразі наш спільний тур завершено, звіт підготовлено. У результаті менеджмент організацій отримав вичерпний практичний досвід щодо стратегічного панування, управління фінансами та людським капіталом. Також, що є дуже важливим, розроблено програму сумісної дії та партнерства на довгострокову перспективу та визначено обсяг сумісної діяльності», - йдеться у дописі.

Крім того, юристи організацій отримали знання та досвід щодо механізму захисту прав клієнтів у ЄСПЛ та МКС, а координатори – інформацію та поради щодо процесу проведення ефективних адвокаційних кампаній.

Фахівці ГО «Правозахисна група «СІЧ» сподіваються, що участь у таких турах буде можлива для всіх НУО найближчими роками, бо це є унікальною можливістю сформувати сильні організації та надати їм базу для стабільного розвитку. Не дарма кажуть, що свій досвід – добре, а коли можна запозичити здобутки колег – добре удвічі.

Нагадаємо, що у рамках проекту "Правова підтримка ветеранів та учасників АТО і членів їх сімей в Дніпропетровській області", що впроваджується Громадською організацією "Правозахисна група "СІЧ", у Дніпрі пройшов круглий стіл на тему реалізації ветеранами та учасниками АТО, а також членами їх сімей права на отримання житла.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...