App Store Google Play

Фахівці ГО «Правозахисна група «СІЧ» обмінювались досвідом громадської діяльності у Львові

4 Жовтня 10:20
Фахівці ГО «Правозахисна група «СІЧ» обмінювались досвідом громадської діяльності у Львові

Фахівці громадської приймальні УГСПЛ при ГО «Правозахисна група «СІЧ» та партнерської організації ГО «Форпост» взяли участь у навчальних турах з обміну досвідом у Львові. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО «Правозахисна Група «СIЧ» у Facebook.

Скориставшись чудовою нагодою, а саме пропозицією Форуму НДО в Україні за підтримки Посольства Великої Британії, фахівці громадської приймальні УГСПЛ при ГО «Правозахисна група «СІЧ» та партнерської організації ГО «Форпост» вирушили до Львову. Саме там відбувся навчальний тур з обміну досвідом громадської діяльності, який тривав протягом 19-26 вересня.

«Наразі наш спільний тур завершено, звіт підготовлено. У результаті менеджмент організацій отримав вичерпний практичний досвід щодо стратегічного панування, управління фінансами та людським капіталом. Також, що є дуже важливим, розроблено програму сумісної дії та партнерства на довгострокову перспективу та визначено обсяг сумісної діяльності», - йдеться у дописі.

Крім того, юристи організацій отримали знання та досвід щодо механізму захисту прав клієнтів у ЄСПЛ та МКС, а координатори – інформацію та поради щодо процесу проведення ефективних адвокаційних кампаній.

Фахівці ГО «Правозахисна група «СІЧ» сподіваються, що участь у таких турах буде можлива для всіх НУО найближчими роками, бо це є унікальною можливістю сформувати сильні організації та надати їм базу для стабільного розвитку. Не дарма кажуть, що свій досвід – добре, а коли можна запозичити здобутки колег – добре удвічі.

Нагадаємо, що у рамках проекту "Правова підтримка ветеранів та учасників АТО і членів їх сімей в Дніпропетровській області", що впроваджується Громадською організацією "Правозахисна група "СІЧ", у Дніпрі пройшов круглий стіл на тему реалізації ветеранами та учасниками АТО, а також членами їх сімей права на отримання житла.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...