App Store Google Play

Фахівці ГО «Правозахисна група «СІЧ» обмінювались досвідом громадської діяльності у Львові

04.10.2017 10:20
Фахівці ГО «Правозахисна група «СІЧ» обмінювались досвідом громадської діяльності у Львові

Фахівці громадської приймальні УГСПЛ при ГО «Правозахисна група «СІЧ» та партнерської організації ГО «Форпост» взяли участь у навчальних турах з обміну досвідом у Львові. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО «Правозахисна Група «СIЧ» у Facebook.

Скориставшись чудовою нагодою, а саме пропозицією Форуму НДО в Україні за підтримки Посольства Великої Британії, фахівці громадської приймальні УГСПЛ при ГО «Правозахисна група «СІЧ» та партнерської організації ГО «Форпост» вирушили до Львову. Саме там відбувся навчальний тур з обміну досвідом громадської діяльності, який тривав протягом 19-26 вересня.

«Наразі наш спільний тур завершено, звіт підготовлено. У результаті менеджмент організацій отримав вичерпний практичний досвід щодо стратегічного панування, управління фінансами та людським капіталом. Також, що є дуже важливим, розроблено програму сумісної дії та партнерства на довгострокову перспективу та визначено обсяг сумісної діяльності», - йдеться у дописі.

Крім того, юристи організацій отримали знання та досвід щодо механізму захисту прав клієнтів у ЄСПЛ та МКС, а координатори – інформацію та поради щодо процесу проведення ефективних адвокаційних кампаній.

Фахівці ГО «Правозахисна група «СІЧ» сподіваються, що участь у таких турах буде можлива для всіх НУО найближчими роками, бо це є унікальною можливістю сформувати сильні організації та надати їм базу для стабільного розвитку. Не дарма кажуть, що свій досвід – добре, а коли можна запозичити здобутки колег – добре удвічі.

Нагадаємо, що у рамках проекту "Правова підтримка ветеранів та учасників АТО і членів їх сімей в Дніпропетровській області", що впроваджується Громадською організацією "Правозахисна група "СІЧ", у Дніпрі пройшов круглий стіл на тему реалізації ветеранами та учасниками АТО, а також членами їх сімей права на отримання житла.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...