App Store Google Play

Аби лишитись на волі, генерал Назаров затягує процес розгляду апеляції

03.10.2017 19:00
 Аби лишитись на волі,  генерал Назаров затягує процес розгляду апеляції

Сьогодні, 3 жовтня, колегія суддів апеляційного суду Дніпропетровської області частково задовольнила клопотання генерал-майора Віктора Назарова, якого обвинувачують у службовій недбалості у справі про збиття літака Іл-76. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Генерал Назаров вимагав повторно допитати всіх свідків та дослідити всі результати експертизи. Суд задовольнив клопотання Назарова в частині, що стосувалася перевірки висновку комісійної військово-тактичної експертизи, у задоволенні ж частини клопотання, що стосувалася повторного допиту всіх свідків, суд відмовив.

"Своїм клопотанням Назаров намагався розтягнути судовий процес знову на два роки. Адже аби допитати усіх свідків та провести експертизи суду першої інстанції знабилося півтора роки. Не виключений й тиск на свідків, аби ті казали те, що хоче почути Назаров", - зазначив прокурор військової прокуратури України Олександр Свинар.

Після відмови у клопотанні щодо повторного опитування усіх свідків, захист генерала наполіг на тому, аби висновки експертизи були зачитані в повному обсязі під час судового засідання. Також адвокат Назарова Михайло Турик заявив, що потребує перерви для підготовки та ознайомлення з новими матеріалами справи. Тож протягом двох годин суддя зачитував висновки експертизи, що суттєво затягнуло судовий процес.

"В них одна мета - затягнути розгляд апеляційної скарги. З усіх трьох поданих клопотань суд затвердив лише перевірку експертизи. Вони й хапаються за цю соломинку, аби справа довше розглядалася. Тим самим Назаров довше перебуватиме на волі", - зазначив адвокат потерпілих Сергій Погосян.

Зазначимо, протягом усього судового засідання генерал Назаров поводив себе досить впевнено та навіть зверхньо. В присутності рідних загиблих десантників та їх бійців-побратимів, генерал стверджував, що літак заходив на посадку із включеними бортовими вогнями та намагався спаплюжити пам'ять про загиблих і перекласти свою вину на екіпаж.

"Генерал Назаров має чималу підтримку, зокрема, міцні чоловіки у формі ЗСУ. Атмосфера досить гостра та напружена. Недбалість командування згубна для життя та здоров’я вояків, особливо під час бойових дій, і потребує спокійного і детального вивчення  у суді. Зі свого боку, ми приїхали пересвідчитися, що засідання пройшло без втручання — словом або ділом", - зазначив активіст ГФ "СІЧ-ЗАХИСТ" Генадій.

Після того як висновки експертиз були заслухані, суд оголосив перерву та переніс засідання на 10 ранку 30 жовтня.

Нагадаємо, навесні суд визнав бездіяльність та службову недбалість у діях Назарова. Суд призначив йому 7 років ув'язнення. Однак це рішення генерал оскаржив в апеляційному суді і досі залишається на волі та стверджує, що не винен у катастрофі, а суд першої інстанції виніс упереджене рішення.

Зазначимо, адвокат родичів загиблих Віталій Погосян підкреслював, що українська влада докладає зусилля аби виправдати дії генерала Назарова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...