App Store Google Play

Московська церква планує будівництво храму на кістках

03.10.2017 12:40
Московська церква планує будівництво храму на кістках

У Дніпрі незабаром може з’явитись чергова церква Московського патріархату. Цього разу промосковські попи вирішили збудувати її на кістках тих, хто загинув від рук кураторів «русского міра». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на проект рішення Дніпровської міськради, що з'явився напередодні на сайті установи.

З відповідним проханням представники УПЦ МП у вересні звернулись до міської ради, а вже на початку жовтня на офіційному сайті ради з’явився проект рішення про надання релігійній громаді преподобного Сергія Ігумена Радонезького дозволу на розробку проекту землеустрою в парку 40-річчя визволення Дніпра. В цьому парку-некрополі, який ще до Жовтневого перевороту 1917 року був Новим міським цвинтарем, згодом були насипом поховані десятки тисяч розстріляних «червоними» громадян.

Окупантська церква планує спорудити на кістках шестиглавий храм загальною площею 185 кв.м., вирубавши при цьому посаджені торік мешканцями і КП "Зеленбуд" молоді дерева.

Слід відзначити, що проект церкви був затверджений ГоловАПУ Дніпра ще у 2012 році, коли містом і областю керували поплічники Януковича. Чи продовжить їх справу патріотична і україноцентрична міськрада Дніпра сьомого скликання - покаже  сесія, яка має розглянути проект рішення.

Раніше міський голова Дніпра обіцяв припинити виділення земельних ділянок під будівництво церков, особливо в парках та зонах відпочинку. 

Водночас, цієї осені в Україні в цілій низці регіонів вибухнули протести проти будівництва храмів церкви Московського патріархату. Зокрема, кілька тижнів тому у прифронтовому Вугледарі мешканці влаштували протест проти будівництва церкви Московського патріархату замість парку. А у одному з сіл на Буковині жителі закопали траншеї для будівництва проросійської церкви.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...