App Store Google Play

Ранковий суботник: дніпрян запрошують долучитися до еко-акції

29.09.2017 20:00
Ранковий суботник: дніпрян запрошують долучитися до еко-акції

Завтра, 30 вересня, кожен мешканець Дніпра може приєднайся до екологічної акції у сквері Металургів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Мета проекту – зробити місто Дніпро трохи чистішим завдяки спільним посильним зусиллям. Місце прибирання обрали не випадково, адже сквер Металургів знаходиться у занедбаному стані, який з часом лише погіршується.

«Розпочни ранок суботи з гарної справи Кожного року до цієї ініціативи долучаються небайдужі жителі міста та волонтери з Асоціації «Новий Акрополь». Прибираючи ми будемо дотримуватись принципу роздільного збору сміття», - зазначили ініціатори проведення.

На початку акції організатори розповідатимуть, як правильно сортувати сміття і навіщо це потрібно. Необхідний інвентар видаватиметься на місці. Взяти участь у заході може кожен бажаючий.

Початок о 09:45. Місце зустрічі: станція метро «Метробудівників». Доїхати можна на маршрутках: №100, 118, 146-А, 146-Б, 156, 157 та на трамваї №5. Координатор акції: Антон Мухін. Додаткова інформація за телефоном: (068) 856-24-72.

Нагадаємо, що у Дніпрі  зафіксовано близько 200 нелегальних сміттєзвалищ, але офіційним є лише одне – полігон «Правобережний» площею 137 га.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...